Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Borys wracaj już do tej swojej dziupli bo to "haotycznie" wygląda. Chciałeś na internationala wchodzić niedawno, to nadal aktualne? Zabawnie się czyta te wasze tłumaczenia i szukanie usprawiedliwienia. "Dysproporcje", "pół sprawiedliwie". No to już nie są teraz potężne tylko bidne lisy? Melodramat.
Prawda w oczy kole. A jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem , to , Rozpłacz się jeśli melodramat. ;)
 
Ostatnia edycja:
Tsa. Alfa jak tam twoje love story? Niezła beka xd. Nie stresuj się, nikt o tym nie wie. Dodam, że sam namawiałeś ludzi by grali z lisami bo to najlepsza ekipa na polish grepo. Dodajmy słowa borysów i innych no name, którzy chcieli włazić na internationala bo przecież na pl grepo nie mają konkurencji. Paplasz, paplasz, zaspamujesz, zaprzeczysz i wmówisz, że to nie miało miejsca, a później zarzucisz hipokryzję. Standard;)
Następny , co nie czyta ze zrozumieniem i nie czyta między wierszami.... Inteligencja.....:eek:
 
Ten świat powinien nazwę zmienić z Dion na Złom ,a może niech zrobią świat tylko dla złomiarzy,Michał,łukasz itd. tam się odnajdą ;)
 
Ten świat powinien nazwę zmienić z Dion na Złom ,a może niech zrobią świat tylko dla złomiarzy,Michał,łukasz itd. tam się odnajdą ;)

Tomus przepraszam, ale ktoś to musi glosno powiedzieć - Michał nie wróci, on z Adamem na powaznie, czas się z tym pogodzic. Twoje słowa ranią, ostrzejsze od sztyletu, szybsze niż pocisk, Michał jak i sojusz na granicy rozpadu, dlatego Tomasz prosze, czas zatrzymać ta spirale nienawiści.
 
o czym Ty piszesz?Mazur wie ,że nie ma szans zagrać ze mną,nie ja latałem po discordach ,tylko on na ts wpadał się dowiedzieć,czy ma szansę:0.Co do złomu poczytaj z rok temu propozycje na foe.Byłem i jestem przeciwnikiem złomu.Na tym świecie dostałem całe 140 PW ze złomu :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry