Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Nie chce mi się czytać tych wszystkich waszych przekomarzanek,, ale jestem po małej przerwie kilkumiesięcznej od grepo zdumiona, zachwycona i zaszczycona móc grać u boku dowódców, których się albo wyplewiło z serwa, albo o nich legendy słyszało. Składam z tego miejsca pokłony, bo przekonałam się że istnieją na grepo ludzie, którzy potrafią ze sobą współpracować i grać razem.

Dziękuję, że mogę tego doświadczyć. Nie będę wymieniać nicków. Lecimy dalej się bawić
jesli wysylanie fejkow na wszystko co sie da nazywasz fajna zabawa to co by bylo gdyby zaczely sie naprawde ataki???niskie loty te wasze fejki...a mialo byc grubo i na poziomie,coz grepo na psy zeszlo jakies 6-7 lat temu,ale co ja wam bede pisal ,ci co grali 10 lat temu to byli gracze,teraz to tylko lolki w rurkach....elo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
jesli wysylanie fejkow na wszystko co sie da nazywasz fajna zabawa to co by bylo gdyby zaczely sie naprawde ataki???niskie loty te wasze fejki...a mialo byc grubo i na poziomie,coz grepo na psy zeszlo jakies 6-7 lat temu,ale co ja wam bede pisal ,ci co grali 10 lat temu to byli gracze,teraz to tylko lolki w rurkach....elo
bla bla kiedyś to było zzz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
10 lat temu to bylo fajnie jak jeszcze zlota nie bylo i mozna bylo sie z kazdym zmierzyc jak równy z rózwnym dzis taki mulard i wielu innych bez zlota by nie istnieli taka prawda




Ciekawym zjawiskiem jest fakt, że pierw grasz u kogoś w sojuszu,a potem mówisz "że taki ktoś bez złotka by nie istniał"
1638824548652.png
Osobiście wolałbym żeby nie istniał typ graczy narzekający na wszystko i wszystkich.
Że kiedyś było lepiej.Że bez złota byście orali tych złotników.Ze młodzi gracze nie rozumieją tego czy tamtego,a wy gracie po 10 lat i wiecie wszystko.
Gdybyście jak stado baranów się nie sprzedawali za koronki,mieczyki tylko z tymi o których umiecie pisać to i owo po prostu walczyli i niech wygra lepszy.
Ale pisać łatwiej.Bo oboje wiemy, że ci którzy narzekają na złotników prawdopodobnie poświęcają też mniej czasu na grę,zamiast poświęcić więcej, by ten dystans zniwelować oraz mają mniejsze luz maksymalnie porównywalne umiejętności.
Dlatego nie narzekam tylko gram.Radzę zacząć od tego i nie emanować hipokryzją jak na załączonym obrazku.
Pozdrawiam cieplutko:)
 
Do góry