Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser35664

Guest
Najważniejsze że nas ostrzegł, aż szkoda że rekrutacja jest zamknięta. Bądź co bądź swoje zasługi dla nas ma
 

DeletedUser35664

Guest
Podeśle Wam też miejsce stacjonowania ogni Agresta jak chcecie. To akurat dam za darmo...
Było mi Wuja Emotków nie zakazywać, tera się męcz z koalicją :>

Postanowiłem dzisiaj również otworzyć Zakład Bukmacherski.

Lisy vs Koalicja
Kursik ustalam na podstawie wpłaconej puli, na razie udało mi się uzbierać 12 gr w całych lisach obstawiacie coś?
na razie jest 1:1 / 1:0
 
Podeśle Wam też miejsce stacjonowania ogni Agresta jak chcecie. To akurat dam za darmo...
Było mi Wuja Emotków nie zakazywać, tera się męcz z koalicją :>

Postanowiłem dzisiaj również otworzyć Zakład Bukmacherski.

Lisy vs Koalicja
Kursik ustalam na podstawie wpłaconej puli, na razie udało mi się uzbierać 12 gr w całych lisach obstawiacie coś?
na razie jest 1:1 / 1:0
A jakieś bardziej szczegółowe kursy podział cudaków jakiś np: 7:0, 0:7, 2:5, 4:3 ?
 

DeletedUser35664

Guest
Jeśli nasz zakładzik będzie cieszył się dużym zainteresowaniem to z pewnością go rozszerzę.
Jak dotychczas w puli wygranej jest 12 gr, 50 golda, 10k satoshi i noc z Leito
 

DeletedUser35664

Guest
Do puli wygranej przyjmowane jest prawie wszystko.
Błyski naturalnie mogą wejść w skład, jeżeli chodzi o nerki to nie chciałbym aby moj zakład bukmacherski był kojarzony z handlem organami.

Serdecznie zapraszam z buntami na nasze wyspy cudakowe, ludzie nie mają tam deffa. Wśród nich ja
 

DeletedUser35664

Guest
Worek saletry? To nawet lepsze od nocy z Leito, nie wiem czy sam się nie skusze Dawaj :D
 

DeletedUser35664

Guest
12gr, 50 golda 10k satoshi, noc z Leito i worek saletry amonowej. Koło takiego bogactwa nie można przejść obojętnie
 
Do góry