Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Werka zapytaj Diabolinę o dogadanie się z rozdaniem koronek na Mesembrii bo tam graliśmy w innych drużynach.

Leito brniesz w coś co nie ładnie pachnie.
Jak hipokryzja to ją zarzucać Tobie ale jak chodzi o "dowody" to już "moglibyśmy uwierzyć". To tak jak ten taki mały, chudy co miał pierścień i dwie osobowości z fajnego filmu? Raz ja a raz my?

Cośki na Dion były prowadzone przez fajne osoby ze starej gwardii (za co buziaki) + nowe Radne za co im bardzo dziękuję.
Ja włożyłem tyle serducha ile mogłem ale o tym wiedzą osoby, które grały na Dion a nie ćwierkały na FO.
Po co mam pytać? przecież i Ty o tym mi opowiadałeś.
Koronki na Mesembrii - cośki wygrały świat i rozdały koronki graczom z innych sojków za walkę do końca mimo przewagi. (tak to zrozumiałam bo tam nie grałam). I tak na marginesie naprawdę nie rozumiem po co ciągle wracać do tamtego serwera..

Koronki dion - Lisy budują 5 cudaków - wygrywają serwer, koalicja stawia 2. I nie byłoby tu koronek gdyby obie stronny się nie dogadały. Z tym, że też tu nie chodziło o same koronki co zostało wcześniej wspomniane i co pisałam już blisko miesiąc temu w cośkach.
Chodziło o zakończenie tej męczarni bo po co się kopać na w pół wymarłym serwerze. Bić tych którym się nie chce już wchodzić na grę.
Bez sensu.
W ostateczności nazwałabym to rozdaniem koronek przez lisy i koalicję.
 
Ostatnia edycja:
Ty dzieciaku to do lekarza lepiej się wybierz.
Większa i to duża większość Cośków gra w Cośkach.
Odpalona została jedna osoba i za nią poszło kolejnych kilkoro i to było na Mesembrii.
Na Dion bawiliśmy się fajnie i tego byle kto nam nie odbierze.
Ty już zawsze będziesz błyszczał tylko na FO bo grać nie potrafisz i już się nie nauczysz.
Żegnaj Smigolu.
Jeśli założyć, że grać nie potrafi 90% graczy(w czym jest pewnie sporo prawdy), to leituś faktycznie grać nie umie, tylko co wtedy powiedzieć o większości cośków, znikających z gierki na kilka godzin pomimo ataków(żeby potem ściągać 30k+ defa od sojka na murek 15), wyłączających apki na noc, nie rzucających praktycznie gniewów/oczyszczeń, robiących "synchra" na kilka minut, czy kręcących na prędkości 4 po 2 sloty na tydzień? A, wiem. "Jak nie są topowymi ekipami to nie są dobrymi graczami? " Rzeczywiście wszystko się zgadza xD.
 
Dion to nie Messembria i sytuacja zupełnie inna. Tam korony dostali mimo wszystko przegrani. Tutaj walka toczyła się przez cały czas i nie było wiadomo kto postawi pierwszy przed rozpoczęciem. Na Messembrii od razu było wiadomo, że CTG postawi wszystkie cudaki i spokojnie mogło je sobie trzymać do końca serwera. Nie wiem jak Lisy mogą rozdawać koronki mając 5 cudaków, Rady dogadały się między sobą, z przeciwnikiem, z którym mimo nieporozumień na forum fajnie się grało przez cały serwer. Nikt koron przegranym nie oddawał, tylko sojuszowi, z którym toczyło się równą walkę.

I nawiasem, jak niektórych tak korony uwierają to chyba nie będziecie ich brać?:)
 
Bla, bla, bla, przecież sytuacja jest identyczna i nie wchodźmy tu w jakąś pogmatwaną retorykę.
Cośkom nie chciało się pilnować cudaków na wygranym i umierającym serwerze.
Ogródki i plaże czekały.
Teraz Lisy i Koalicja podobnie, dogadali się by nie tkwić w marazmie i wojnie na wymęczenie przez następnych kilka lat.
Jeśli pretensje, to do Inno, że tak kończyły się serwery z EC.
"tylko umarli widzieli koniec wojny"
 
Wy to chyba inny serwer graliście. Było wiele osób, które deklarowały, że przypilnują cudaków jeśli koronki nie zostaną rozdane. Poza tym ich przekazanie wcale nie skróciło serwera. Jeśli Lisy nie dogadałyby się z Koalicją to nikt nie miałby na tym świecie korony, to nie jest żadne rozdawanie. Jak oddać coś z czego się nie ma? Na Messembrii przegrany sojusz dostał zwyczajnie prezent. Nie powtarzajcie, że coś Lisy dały Koalicji, bo również i coś wzięliśmy. Porównanie przegranych tam do wymiany z Koalicją tutaj jest nawet dla mnie nie na miejscu. Sama miałam mieszane uczucia co do tego działania, ale jak czytam co tutaj wypisujecie to się za głowę łapię. Na cudach siedziałam do ostatniego dnia - było komu pilnować:)

Mam nadzieję, że Koleżanki i Koledzy z Koalicji są z rozwiązania zadowoleni, a reszta niech dokłada sobie ideologię.
 
Ostatnia edycja:
Cały rok się naśmiewaliście z Cośków (głównie z Ferdka) że rozdali koronki, a zrobiliście to samo i piszecie że to dzięki dyplomacji czy jakiś tam innym pierdołom. Cały serwer jedni z drugimi się przepychali, ubliżali, wzywali a teraz piszecie że się nagle wszystkim odwidziało i chcecie w dobrym nastroju zakończyć serwer normalne śmiech na sali. Koronki po prostu wam wszystkim mózgi wypaliły. Dion to całkowicie inny serwer niż Mesembria tam od początku graliśmy w dużej przewadze tu było by podobnie gdyby Cośki jednak zagrały z Lisami a nie Sigmą. Tyle że my rozdaliśmy koronki tylko dlatego że ekipa przeciwna nie odpuściła i zagrał do samego końca.
Hm, dalej twierdzisz że nie graliście w przewadze?
Co do ciśnięcia z cośków to z tego co wiem robiły to osoby(takie jak ja) które na początku serwera nie wiedziały że cały serwer będzie grał przeciwko lisom.

Nie wiem co było na Mesembrii (ale się wypowiem) - jeśli wygrały cośki i zrobiły to "easy" :
to jedynymi osobami które mogłyby mieć pretensje że rozdali tam koronki są ich gracze - przeciwnik który mało co pokazał dostał "nagrodę pocieszenia";
z drugiej strony mogli wyjść z założenia "Macie biedaki"
Nie wiem jak było, to tylko spekulacje :D

Ja tam z was "cisnąłem bękę" w formie motywacji; nie wiem jak to wyglądało od środka, ale ciężko się patrzyło jak głównie 2 osoby robiły coś więcej niż cośtamklikały

Miłości nie ma ale niektórych stać na słowa: "Gratulacje byliście lepsi" czy też "dzięki za walkę".
Pewna osoba obiecała również zamieścić swój komentarz i liczę, że słowa dotrzyma.
Wyglądaj wiadomości pare minut przed zamknięciem serwera ;)

Wgl znowu bym zapomniał
Chciałem podziękować cośkom za prezent na dzień dziecka :)
 
W końcu jest co poczytać. A jakie ciekawe informacje nawet są. Warto było tu wbić żeby dowiedzieć się, że Leito to smigol :D Do tej pory go o to nie podejrzewałem :D

Cała ta drama z "rozdaniem" koronek jest trochę sztuczna bo wszyscy dobrze wiemy, że było to obustronnie dogadane. Koronka była mi w sumie obojętna ale jak już jest to płakał nie będę. Moim zdaniem to jednak sensowne rozwiązanie bo znając życie dalsze ewentualne walki o odbijanie cudaków byłyby męczące dla wszystkich sojuszy. Lepiej przez wakacje odpocząć od grepo i wrócić znowu na jesień z nowymi siłami.
 
a mi dalej przykro że średnio zoorganizowane akcje widziałam z obu stron... Zwłaszcza, że kojarzę pewne nicki z dużo, dużo lepszej gry... Może byłam na złym froncie? :p

a co do koronek, też miałam mieszane uczucia, ale ile można wegetować na zasadzie -> jesteś czerwony, nie oddam Ci wioski, ale w sumie to grać mi się nie chce?
 

DeletedUser35664

Guest
Tak to jest z nimi, z początku zawsze chętne nawet próbują zachęcić ale tylko do pierwszego bólu głowy…

Nie przejmuj się hejterami diabeł
 
A ja myślę, że nie byłoby żadnego problemu, kłótni i szarpania jakby zostało jak było -Lisy 5 cudów Koalicja 2.
Rozumiem, że serwer wyrównany itp. aleeee.... cel tej gry jest jasny. Ma wygrać 1 sojusz.

Zawsze potem są głupie spory, dlaczego ten dostał a tamten nie. Jeszcze się nie urodził taki który by dogodził każdemu.

Jak pisał wyżej bronder , odetchnijmy wszyscy , wróćmy z nowymi siłami na jesień i w cywilizowany sposób zawalczmy o wygraną.

P.S. Zawsze możecie dać sobie po 'gębie' potem wypić wspólnego kielicha i zapomnieć O STARYCH SERWERACH ;)
 
A ja myślę, że nie byłoby żadnego problemu, kłótni i szarpania jakby zostało jak było -Lisy 5 cudów Koalicja 2.
Rozumiem, że serwer wyrównany itp. aleeee.... cel tej gry jest jasny. Ma wygrać 1 sojusz.

Zawsze potem są głupie spory, dlaczego ten dostał a tamten nie. Jeszcze się nie urodził taki który by dogodził każdemu.

Jak pisał wyżej bronder , odetchnijmy wszyscy , wróćmy z nowymi siłami na jesień i w cywilizowany sposób zawalczmy o wygraną.

P.S. Zawsze możecie dać sobie po 'gębie' potem wypić wspólnego kielicha i zapomnieć O STARYCH SERWERACH ;)
Ale przecież lisy wygrały. Decyzja o dogadaniu się w sprawie koronek jest tylko po to, aby już się nie męczyć na tym świecie, tylko kto będzie chciał to walnie szare, a kto nie to sobie będzie wegetował lub podbijał wioski aż do zamknięcia serwera.
 
Nie pisze wyżej że nie wygrały. Pisałam, że lepiej było zostawić jak było bo właśnie przez to ugadanie w sprawie koronek wychodzą potem na wierzch niepotrzebne brudy.

Nie trzeba się ugadywać żeby ktoś walnął szare, ktoś grał do końca a ktoś wegetował ;)
 
Do góry