Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser33478

Guest
Już ci pisałem, że jak będziesz chciał coś z Avonu, to za takie teksty nic nie dostaniesz.

Twoi znajomi w sumie też z tego mają z tego niezłą beczkę :D
 

DeletedUser33478

Guest
Wcześniej pisał że z Wami wchodzi. Już przejęcia wewnętrzne?
Ja też czekam aż Wasz rekrutant do yavusa się odezwie, bo chce podanie o przyjęcie złożyć.

Miło mi, ja jestem rekrutantem.
Rekrutacja zamknięta.

Pozdrawiam.

Towarzysz yavus może sobie zrobić sojusz na handel i miasta nam zbudować jeżeli chce się przyczynić do chwały wielkich lisów, największego sojuszu w historii Pols.. całego grepolis. Sam tak pisał w sumie.
 

DeletedUser24557

Guest
Ustawienia ciekawe, miło ze team się przychylił do wyboru graczy. Szkoda, ze nie udało się z Hefajstosem, niemniej i tak szacun, że wreszcie pod naszą społeczność tempo i inne zmienne.
Bonus nocny taki trochę meh, ale przynajmniej pospać będzie można :p
 
Ustawienia ciekawe, miło ze team się przychylił do wyboru graczy. Szkoda, ze nie udało się z Hefajstosem, niemniej i tak szacun, że wreszcie pod naszą społeczność tempo i inne zmienne.
Bonus nocny taki trochę meh, ale przynajmniej pospać będzie można :p
Gdyby nie lekka presja graczy i pierwsza ankieta, która była z dobrą frekwencją niekoniecznie mielibyśmy takie ustawienia.
Także dzięki naszej społeczności będziemy mogli cieszyć się tym serwerem.
 

DeletedUser24557

Guest
Naprawdę nie jest źle z tymi ustawieniami. W końcu można odczuć,że to gra dla ...graczy.
Wchodzą jakieś ekipy ? ...no sorki źle napisałem. Czy nie wchodzą jakieś ekipy ? Ktoś fochuje ? Czy to będzie w końcu pokaz siły na polskim Grepo ?
dokładnie, czy ktoś sie wyłamuje i nie wchodzi? ja to się naprawdę zastanawiam nad rzuceniem aktywnej gry dla relacjonowania, bo tu... oj będzie się działo!
 

DeletedUser24557

Guest
Taaaak zrób to ;>

Przyda się jakaś kronika
na pewno warto byłoby zrobić osobny temat, jedynie na politykę, mapki, rankingi i info jaki sojusz się rozpadł/zrobił fuzję... żeby było można faktycznie śledzić świat nie tylko z "dymów", które będą w tym wątku.
Ja pierwszy raz na takiej prędkości, więc jest spora szansa, że gdzieś po drodze mi się odechce naparzanki i wtedy... kto wie
 
na pewno warto byłoby zrobić osobny temat, jedynie na politykę, mapki, rankingi i info jaki sojusz się rozpadł/zrobił fuzję... żeby było można faktycznie śledzić świat nie tylko z "dymów", które będą w tym wątku.
Ja pierwszy raz na takiej prędkości, więc jest spora szansa, że gdzieś po drodze mi się odechce naparzanki i wtedy... kto wie
Na pewno temat z mapkami, bilansem przejęć, tabelkami itd by się przydał :)

A co do relacjonowania dymów to jest to interesujący pomysł :p Tylko ktoś kto by się tego chciał podjąć musiałby starać się zachować bezstronność :rolleyes:
 

DeletedUser32517

Guest
W przypadku braku chęci do gry zapraszam Cię do Ekipy Spamerów będzie to mój autorski projekt zrzeszający najbardziej elitarne osobowości na Polskim parkiecie Grepo.
Żadna gra, żaden handel i zero presji na koronki. Tylko spam :cool:
Będzie to pierwszy sojusz świadczący takie usługi, będziemy cechować się profesjonalizmem i jakością serwowanych usług. U nas, spam będzie zalegalizowany oraz ściśle planowany przez Koordynatora Spamu.

Rekrutacja Otwarta zapraszam chętnych na priv na adres Leito1939
 

DeletedUser24557

Guest
Na pewno temat z mapkami, bilansem przejęć, tabelkami itd by się przydał :)

A co do relacjonowania dymów to jest to interesujący pomysł :p Tylko ktoś kto by się tego chciał podjąć musiałby starać się zachować bezstronność :rolleyes:
z tym już problem wiekszy xD każdy z kimś sympatyzuje, a musiałby to być też ktoś, co chociaż przyzwoicie ogarnia grę i zna trochę ekipy o których pisze :p znam jedną taką osobę, co byłaby naprawdę obiektywna, ale jego dziewczyna sie nie zgadza, bo mimał sobie odpocząć od Grepo :/
 
Do góry