Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

z tym już problem wiekszy xD każdy z kimś sympatyzuje, a musiałby to być też ktoś, co chociaż przyzwoicie ogarnia grę i zna trochę ekipy o których pisze :p znam jedną taką osobę, co byłaby naprawdę obiektywna, ale jego dziewczyna sie nie zgadza, bo mimał sobie odpocząć od Grepo :/
Dobra tam znajdzie sobie inną.
U mnie nie ma nic za darmo: 2.50zł/h.
Szybka decyzja bo mam Leito na jego miejsce. Co prawda gorszy ale za to za darmo. Między nami wolę dopłacić to 2.50...
 

DeletedUser24557

Guest
W przypadku braku chęci do gry zapraszam Cię do Ekipy Spamerów będzie to mój autorski projekt zrzeszający najbardziej elitarne osobowości na Polskim parkiecie Grepo.
Żadna gra, żaden handel i zero presji na koronki. Tylko spam :cool:
Będzie to pierwszy sojusz świadczący takie usługi, będziemy cechować się profesjonalizmem i jakością serwowanych usług. U nas, spam będzie zalegalizowany oraz ściśle planowany przez Koordynatora Spamu.

Rekrutacja Otwarta zapraszam chętnych na priv na adres Leito1939
jesteśmy w kontakcie :D
 

DeletedUser32016

Guest
W przypadku braku chęci do gry zapraszam Cię do Ekipy Spamerów będzie to mój autorski projekt zrzeszający najbardziej elitarne osobowości na Polskim parkiecie Grepo.
Żadna gra, żaden handel i zero presji na koronki. Tylko spam :cool:
Będzie to pierwszy sojusz świadczący takie usługi, będziemy cechować się profesjonalizmem i jakością serwowanych usług. U nas, spam będzie zalegalizowany oraz ściśle planowany przez Koordynatora Spamu.

Rekrutacja Otwarta zapraszam chętnych na priv na adres Leito1939
Witam, jestem zainteresowany
 

DeletedUser30234

Guest
Olous też był godzien uwagi wyrównane koalicję itp liczę na powtórkę z nowymi doświadczeniami ;)

Olous był światem bardzo wolnym i część graczy weszła eksperymentalnie. Prędkość 1 nie wszystkich satysfakcjonowała. Nie było na nim ekip Śpiochów czy też CSW i CTG. Myślę, że Dion będzie ciekawszy z racji prędkości i bonusów. Skoro jest takie zainteresowanie serwerem, to może wrócą stare czasy, gdzie będziemy obserwować walki na kilku morzach.

#kiedystobylo
 
Dobry wieczór, widzę kilka zaczepek w stronę AF więc pozwolę sobie odpowiedzieć :D
Nie weszliśmy jako futra z jednego prostego powodu, mianowicie taki jeden toxic zmęczył się tą grą i aktualnie przekazuje konto w bezpieczne rączki. Kto tam wie o nas trochę więcej na pewno zrozumie dlaczego zrobiliśmy przerwę/kończymy przygodę a inni mają prawo do swojego zdania, jakkolwiek błędne by nie było :cool:

Korzystając z okazji, każdemu życzę wszystkiego dobrego, powodzenia w realu i żeby nikt was nie budził co 2h atakiem 111 prockami po wyspie :)

P.S. Nie ważne jakim tam składem wbijecie i tak nie macie podjazdu do Podstawowej Jedenastki.
 
Do góry