Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser28964

Guest
Na moje liski zaraz będą fuzjowac bo nie będą chcieli naszej powtorki z laptosia rozmowy już na pewno trwają :) bo inaczej będą stopac po cienkim groncie jak pisze głupoty to walcie śmiało , dlatego nie udzielam się za bardzo na forach bo za duże suchary puszczam
 
nie no, na pewno jest to oficjalnie przekazane konto zgodnie z regulaminem... nie wyciągajmy pochopnych wniosków, przecież tu każdy gra uczciwie... xD
Tak jak anelly pinky vs niejaka Victoria z lisów:) Anelly pinky pisała, że ponoć się znamy:) Potwierdzam, grałem z Victoria Nike:) Co za power do gry! 1 osoba miała chęć zagrać po 2 stronach barykady. Coś tam nie wyszło jednak
 
Siema, ja mam takie jedno pytanie bo zauważyłem zapętlającą się tendencje, skończycie grać w tych swoich oklepanych ekipkach? Wiem ze często gęsto jesteście podjarani i z przyrodzeniem w ręce rzucacie się na te serwery.
Może to dla was zabrzmi kontrowersyjnie, bo wiem ze środowisko grepolisowe rządzi się swoimi prawami, nie oszukujmy sie, zajeżdża tu boomerstwem, ale apeluje o szukanie jakichś nowych wyzwań, skończenie z wiecznymi przyjaźniami i trzymaniem sie za ręce na serwerach, i spróbowaniem czegoś nowego, gre w innym składzie, byłem najwiekszym fanem ekipek po 10 osob ktore razem sobie klikały.
Messi zmienił barwy, ale to było spowodowane złą polityką klubu
Gdyby klub mógłby sprostać jego oczekiwanią zapewne kończyłby karierę w Barcy.
 
Barca nie mogła sprostać oczekiwanią prawnym i finansowym gdyż Messi musiał zarabiać przynajmniej 50% tego co wczesniej, a nie oczekiwanią Leo, gdyż on chciał zostać. To tylko podkreśla, że wszystko płynie, czyli zgadasz sie ze mną że na jednym serwerze mozna sie bić na drugim sie kochać zamiast oklepywać stare schematy.
Przychodzi szejk z Arabii i może wykupić każdego gracza to niszczy piękno futbolu jak złoto w grepo
 
Do góry