Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

za to Ty szczur- zawsze przed akcją uciekasz do swojej nory.
Yavus... Wykorzystaj urlop jak będziemy przy Tobie a nie uciekniesz znów... Bo wiesz, to tak trochę dziwne jak Twoi ludzie walczą a Ty masz to gdzieś. " Bo wiecie, zabiłem komara w pokoju i dlatego urlop musiałem odpalić aby pogrzeb zrobić"
Traaaaach... nawet u nas słychać jak coś pęka...
"Po sposobie wypowiedzi poznasz człowieka". Masz ślicznego Liska w okienku, myślę że masz takie ciche marzenie, aby u nas kiedyś zagrać i to jest taki ukłon w naszym kierunku, ale Adasiu nie tak szybko. Założyciel który na czas obrony przed atakami ucieka w urlop jest mało motywujący dla reszty graczy i nie chciałbym psuć atmosfery w sojku. Musisz mi udowodnić, że jesteś godny gry w Lisach :D
Z tą małpką to się nie obrażam, zastanawiam się tylko czy chciałeś mi dogryźć czy jak? Mogę być i małpką, bo oczywiście trafiłeś jak ślepa kura w płot. Kapucynki należą do najbardziej inteligentnych zwierząt na świecie. Był kiedyś taki fajny program Zwierzyniec. Namawiam gorąco do powtórek z niego. Na YT znajdziesz.
Przynajmniej założyciel idzie na front a nie z paroma miasteczkami siedzi na zapleczu za daleko by dało się kolona wysłać ;)

A teraz dymy same sie będą kręcić...
 
Traaaaach... nawet u nas słychać jak coś pęka...

Przynajmniej założyciel idzie na front a nie z paroma miasteczkami siedzi na zapleczu za daleko by dało się kolona wysłać ;)

A teraz dymy same sie będą kręcić...
Przecie yavus właśnie nigdy na froncie mocno nie gra, co najwyżej pare miast. Tak na olinice/lapitosie przynajmniej było, że głównie na niebieskich wyspach siedział.
Na olousie to przyznaje się, że nie wiem, ale szczurki raczej wolą w bezpiecznej okolicy siedzieć.
 
Czemu się tak spinacie na Yavus-a przecież On nawet tutaj nie gra -fakt ma konto na świecie ale nie widać żeby grał.
Zresztą co do szefa sojuszu na zapleczu to nie raz tak bywa ze szefem sojuszu jest gracz mniej aktywny bo musi sojuszem zarządzać anawet często deffowiec bywa szefem i co wtedy???
Nie wiem, czemu mojego wujka nie lubią.
Przecie on jest uroczym szczurkiem.
 
Traaaaach... nawet u nas słychać jak coś pęka...

Przynajmniej założyciel idzie na front a nie z paroma miasteczkami siedzi na zapleczu za daleko by dało się kolona wysłać ;)

A teraz dymy same sie będą kręcić...

Na front się idzie po to aby walczyć a nie uciekać na urlop. Chyba, że u Was jest to odwrotnością. Yavus w tym przypadku będąc na froncie ucieka odpalając sobie wolne. Hoplita może i sobie siedzieć na zapleczu czy nawet w środku. Jest liderem, zajmuje się wieloma sprawami mając oczy do okoła głowy. Yavus zaś leci jak napalony boy na dzie#ice orleańską na front, ponieważ myśli, że z wyszczekaną klawiaturą da radę tak jak chce popisać się na fo.
 
Czemu się tak spinacie na Yavus-a przecież On nawet tutaj nie gra -fakt ma konto na świecie ale nie widać żeby grał.
Zresztą co do szefa sojuszu na zapleczu to nie raz tak bywa ze szefem sojuszu jest gracz mniej aktywny bo musi sojuszem zarządzać anawet często deffowiec bywa szefem i co wtedy???
Art bo tak bywa, że pojawiły się pewne "noł nejmy" (czasem trzeba mówić ich językiem) nie wiadomo skąd, kopną w kamień i myślą, że są najlepsi we wszystkim:) Jeden uważa się za najinteligentniejszą kapucynkę na świecie, inny z kolei (xena czy jak mu tam) wstawia memy bo inaczej wysłowić się nie potrafi, a kolejny uważa się za słonia i myśli, że interpol go nie znajdzie po odciskach palców.

Prawda jest taka, że lisy zebrały ciekawych graczy, ale wchodząc na FO widzimy ciągle te same nicki ciągnące monologi na ten sam temat (najlepsi, wygrali każdy świat, tupną nogą to czerwoni walną z miejsca szaraki i takie tam historyjki). Fajnie wejść na FO i pośmiać się z tych głupot:) Chłopaki nie płaczą;) Dawne światy to historia. Liczy się to co jest tu i teraz. Serwer miał być fajny więc do roboty, nie mazgajcie się już tutaj:) Jak Wam tak zależy to mogę być tym złym, niedobrym i tak dalej...a Wy jesteście mega fajni i wzór cnót!

Pozdro dla Xeny i Anneli Pinky!
 
Art bo tak bywa, że pojawiły się pewne "noł nejmy" (czasem trzeba mówić ich językiem) nie wiadomo skąd, kopną w kamień i myślą, że są najlepsi we wszystkim:) Jeden uważa się za najinteligentniejszą kapucynkę na świecie, inny z kolei (xena czy jak mu tam) wstawia memy bo inaczej wysłowić się nie potrafi, a kolejny uważa się za słonia i myśli, że interpol go nie znajdzie po odciskach palców.

Prawda jest taka, że lisy zebrały ciekawych graczy, ale wchodząc na FO widzimy ciągle te same nicki ciągnące monologi na ten sam temat (najlepsi, wygrali każdy świat, tupną nogą to czerwoni walną z miejsca szaraki i takie tam historyjki). Fajnie wejść na FO i pośmiać się z tych głupot:) Chłopaki nie płaczą;) Dawne światy to historia. Liczy się to co jest tu i teraz. Serwer miał być fajny więc do roboty, nie mazgajcie się już tutaj:) Jak Wam tak zależy to mogę być tym złym, niedobrym i tak dalej...a Wy jesteście mega fajni i wzór cnót!

Pozdro dla Xeny i Anneli Pinky!
Przecie najinteligentniejszym, najbardziej wygadanym i najbardziej zakochanym w sobie zwierzakiem jesteś Ty :p.
Korony bufoniarstwa nikt Ci nie zdejmie, nie ważne jak bardzo by się nie starali, Ciebie nie pobiją szczurek xD.

YAROD No przecie we wszystkim jest najlepszy xD.
 
Do góry