Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Z chęcią dofinansuje twoje urlopy, abyś nie musiał się tłumaczyć ze straconych miast ...

P.s Czy twoje masy są tak samo nasiąknięte jadem jak wiadomości na FO ?
Kolejna monotematyczna wypowiedź. Spójrz na ten świat i zobacz ile ekip gra przeciw wam? Zastanówmy się dlaczego ? Bo w lola czy w csa z wami nie chcieli zagrać? Bagno sami sobie stworzyliście na kolejnych światach właśnie przez wasz jad i coraz więcej graczy jest przeciw wam. No tak, ale wy na to? Yavus urlop, yavus na handel wbił ..to już się nudne zrobiło. To już xena ma w sobie więcej kreatywności z tymi memami od ciebie.
 
Jeszcze wczoraj próbowałem w Twoich postach doczytać się żartu i choć tyci inteligencji, choć wierz mi, w Twoim przypadku naprawdę ciężko się jej doszukać. Twoje wpisy ani śmieszne, ani nic nie wnoszące. Poczytaj wpisy ludzi z własnego soja, masz mądrych ludzi wokół siebie. Zacznij więcej obserwować. Mowę i pisanie pozostaw innym.
Aha, oszczędzaj urlop, żeby Ci później starczyło.
A ty co niby wnosisz swoimi wypowiedziami? Jesteś ostatnią osobą, która powinna umoralniać innych więc darujmy sobie. Jeszcze niedawno bez zgody oriona nogą tupnąć nie mogłeś..nie dziwię się innym, że mówią, iż całkiem odleciałeś. Zgodzę się z tobą, że mam mądrych ludzi wokół siebie. I bardzo mnie cieszy, że mam przyjemność z nimi grać bo to wartościowe osoby. Dobra, bawcie się miśki, mam co robić. Pohejtujcie sobie na mnie, mnie to tam mało co obchodzi. Wpadnę za kilka dni;)
 
Do góry