Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Oczywiście, że to rożnica i to znaczna.
Szybka akcja w celu przejęcia miasta gdzie nie ma muru, ale się nagle pojawił i małe straty, a zysk oszczędziłby czasu/środków vs "a wyśle se 20 pak mitu na bunkier"
Zacznijmy od podstaw:
Wojsko idzie w kolejności
1.Walce z wyspy
2.Off na łódkach z katami
3.Mit i to głownie asekuracyjnie.
Wszystko na synchro zmieszczone w kilkanaście sekund

Jeśli ślesz te wojska w odpowiedniej kolejności, ale ich ci braknie lub przeciwnik po prostu zadeffował w czas większą ilością to ok.
Zrobiłeś to co trzeba i tak jak trzeba,ale tamci tak samo.Wygrał lepszy.
Ale jeśli ktoś lecąc na aktywnego gracza nie zachowa kolejności,na podstawowe synchro dalej mówi czary mary to potem się pojawiają takie kwiatki.
Tutaj na rapku straż ubita w połowie, a mur 26 MOŻEMY SIĘ TYLKO DOMYŚLAĆ CO SIĘ STAŁO XD
Poza tym pw można przeboleć zawsze jeśli przejmiesz miasto.
Rozbijanie bunkrów rzadko kiedy się opłaca.
Merytoryczną wypowiedź doceniam, ale nie to miałem na myśli. Raczej chodziło mi o sam efekt rozbicia paki mitów na murku 25 niezależnie od synchro, oraz od tego czy murek był złoty czy nie. Nie mówię że jedno rozwiązanie jest lepsze od drugiego. Kolega wyśmiewał wstawiał jakieś dziwne rapki w sami też rozbiliście mity na takim samym murku. Więc efekt ataku był identyczny moim zdaniem
 
Merytoryczną wypowiedź doceniam, ale nie to miałem na myśli. Raczej chodziło mi o sam efekt rozbicia paki mitów na murku 25 niezależnie od synchro, oraz od tego czy murek był złoty czy nie. Nie mówię że jedno rozwiązanie jest lepsze od drugiego. Kolega wyśmiewał wstawiał jakieś dziwne rapki w sami też rozbiliście mity na takim samym murku. Więc efekt ataku był identyczny moim zdaniem
Nika odstaw leki

To moze mniej merytorycznie:

Odbudowanie paczki mitow - 500 golda
Radosc sojuszu z atakowania Pogroma - bezcenne ;)
Tez cie lubie :oops:
 
uważaj bo w końcu oleją ten Twój bunkier, przestaną Ci wbijać PW, a zamiast tego poszukają skąd jest ten deff, który Ci broni wioskę i tam wbiją bunty :) lub jeszcze zaczną z gradem latać... z czego mnie kiedyś moi przeciwnicy na Nowym Systemie skutecznie wyleczyli xD
 
Do góry