Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser32517

Guest
Tuxedo Winnie The Pooh Meme |  Walki na Dion; Trzy dniowa akcja Leito na palik 1k | image tagged in memes,tuxedo winnie the pooh | made w/ Imgflip meme maker
 

DeletedUser7014

Guest
Siemano,
chciałem serdecznie pozdrowić graczy co obrali mnie dziś za łatwy cel a koniec końców nabili mi 80k pw pod moja nieobecnosc i nie osiągneli nic.
Jak na moje dalej macie wiele zaległości organizacyjnych ale to za pewne przez dryntwą bande dowodzącą...
Z mojej strony chciał bym wam życzyc powodzenie w kolejnych najazdach i może troszke bardziej udanych akcji jako że jest was kupa graczy z potencjałem a jak narazie tarcie chrzanu na Aplhy grilla, to jedyne co bym wam powierzył.

Pozdro&Poćwicz


Ave Libijczyk
 

DeletedUser22975

Guest
Siemano,
chciałem serdecznie pozdrowić graczy co obrali mnie dziś za łatwy cel a koniec końców nabili mi 80k pw pod moja nieobecnosc i nie osiągneli nic.
Jak na moje dalej macie wiele zaległości organizacyjnych ale to za pewne przez dryntwą bande dowodzącą...
Z mojej strony chciał bym wam życzyc powodzenie w kolejnych najazdach i może troszke bardziej udanych akcji jako że jest was kupa graczy z potencjałem a jak narazie tarcie chrzanu na Aplhy grilla, to jedyne co bym wam powierzył.

Pozdro&Poćwicz


Ave Libijczyk
No patrz, Tobie jakiś sojusz pewnie z graczami bijącymi się w topce nabili 80k PW, mi sojuszowi jednoosobowym tych PW wpadło 16k, to dużo czy mało?
Ps. Ty masz 42 miast, ja 10 i gram sama
Pozdro dla cośków i za chwilę, kiepskie zgranie, a do tego 2 inne soje, (pewnie w pakcie) nie pomogły, 4 klocki plum
Ps.2 Cofam kiepskie zgranie, bo w zasadzie jeden Nikluś daje popis z wojem z eventu... pomocników jest tylko kilku :)
 
Do góry