Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Tak, to może to być dla ludzi super poważnie traktujących tą grę dziwne, ale potrafię się z tej giereczki pośmiać i zrobić sojek, do którego zapki rozdaje połowie serwera. Tak samo potrafię normalnie rozmawiać z niektórymi ludźmi od Was.
Niemniej to w żaden sposób nie zmienia mojej opinii na temat sojuszy i stylu gry. ,To co pisze na FO, mogę napisać każdej osobie z CSW z którą rozmawiam prywatnie i naprawdę nie wiem gdzie tu hipokryzja.
Hipokryzją to jest wybielanie swoich za wszelką cenę i odwracanie kota ogonem za każdym razem, jak jest dziura w retoryce :p.
Tyle razy wyszedłem z sojka i ani razu nie dostałem zapki :(
 
Pawle, już Ci spieszę z odpowiedzią ....
W obawie przed kolejną porażką sojusze koalicji porzucając własne ambicje i chęć zagrania odważnego świata musiały się połączyć, aby pokonać jeden sojusz.

LISY + GORYLE
contra
SIGMA BROSS + CośTamPoklikamy + Armageddon + Za chwilę ... + Leśne Dziki + ***Piraci Barbossy*** + SIGMA BROSS II + Martwa Cisza
164 graczy przeciwko 512

Biorąc pod uwagę dotychczasową grę to myślę że opinia o Lisach jest podtrzymana. I nie mam zamiaru tłumaczyć się z utraconej wioski. Już tuzy tej gry na poprzednich światach pisały, że brak proporcjonalności pomiędzy sojuszami jest po prostu słabe. I tutaj do tego doszło. Strach przed kolejną porażką zrzucił mgłę na oczy własnych ambicji. Bo pokonanie Lisów w obecnym układzie chyba nie uważasz za ambitne?
No tak, Lisy 1v1 rozjechałyby każdego to się zgadza zatem by świat wgl miał sens istnienia taka koalicja musiała zostać zawiązana w celu pokanania silniejszego przeciwnika. Proste.
 
pierwszy raz widzieliśmy, żeby pół roku przed startem serwera ktoś wypisywał do prawie wszystkich ekip grających jeszcze w grepo z pytaniem o wspólne wejście na niezapowiedziany jeszcze świat. Pisaliście im nawet, że AF wchodzi z wami co dementowałem na każdym kroku.
I csw, i sigma, i futra i nowa kronika i każda inna ekipa mają jakieś tam wspólne flow wewnątrz i czymś się wyróżniają/cechują. Lisy to zbiórka graczy z top 50 z kilku światów i słupy od defa z tyłu, między które niedługo wpadniemy. Skąd zdziwienie, że was nie lubią? Może jeszcze z dwa discordy załóżcie żeby się powyzywać, pewnie zmieni się zdanie na wasz temat pajace xd
 
no nie do końca, nie jesteś na bieżąco.
Chyba z 5 razy byłem pytany, czy to prawda że afera wchodzi z lisami bo oni tak twierdzą. Za każdym razem odpowiadałem to samo, że nie planujemy wbijać ale jeśli już to wejdę z ponurym bo ostatnio fajnie się u nich grało. Nie wiem co tam potem było gadane bo trochę olałem grepo, wiem co do mnie docierało czego skutkiem jest mój stosunek do lisów xd
 
Nie wiem, jak ja pisałem miesiąc/dwa miesiące temu z osobami z rady lisków, to wszyscy twierdzili, że prawdopodobnie z ferdasem wbijacie, tak więc pojęcia nie mam skąd takie ploty chodziły, niech się agrest tłumaczy xD.
 
no nie do końca, nie jesteś na bieżąco.
Chyba z 5 razy byłem pytany, czy to prawda że afera wchodzi z lisami bo oni tak twierdzą. Za każdym razem odpowiadałem to samo, że nie planujemy wbijać ale jeśli już to wejdę z ponurym bo ostatnio fajnie się u nich grało. Nie wiem co tam potem było gadane bo trochę olałem grepo, wiem co do mnie docierało czego skutkiem jest mój stosunek do lisów xd
ja tam nigdy nie slyszałem zeby ktokolwiek mowił ze lisy wchodzą z aferą xD
 
Do góry