Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser6237

Guest
Szczerze po Efezie dostałem od mojej La Cosa Nostry ksywę bob a że imras zamiast mówić na Skypie do mnie bob zaczął mówić że jestem nadbudowniczy (w sumie do teraz mam manie maksowania miast w bobach) od tego się wzięło, ale wiem że gra tutaj też ktoś o nicku Bob Budowniczy, dość długo gra bo pamiętam go z pierwszych światów :)
 

DeletedUser32517

Guest
No wiedziałem że Cię z skądś kojarzę!
Szczerze po Efezie dostałem od mojej La Cosa Nostry ksywę bob a że imras zamiast mówić na Skypie do mnie bob zaczął mówić że jestem nadbudowniczy (w sumie do teraz mam manie maksowania miast w bobach) od tego się wzięło, ale wiem że gra tutaj też ktoś o nicku Bob Budowniczy, dość długo gra bo pamiętam go z pierwszych światów :)
 
Szczerze po Efezie dostałem od mojej La Cosa Nostry ksywę bob a że imras zamiast mówić na Skypie do mnie bob zaczął mówić że jestem nadbudowniczy (w sumie do teraz mam manie maksowania miast w bobach) od tego się wzięło, ale wiem że gra tutaj też ktoś o nicku Bob Budowniczy, dość długo gra bo pamiętam go z pierwszych światów :)
Ty podstarzały playboy-u...już sie gubisz gdzie pod jakim nickiem grałeś ;)
na marginesie mówiąc,myślałem ze juz sobie dałeś siana z grepo :cool:
 

DeletedUser6237

Guest
Ty podstarzały playboy-u...już sie gubisz gdzie pod jakim nickiem grałeś ;)
na marginesie mówiąc,myślałem ze juz sobie dałeś siana z grepo :cool:
O no witam ;) no dałem sobie spokój, od Nikai nie grałem nigdzie na serio, raz wszedłem gdzieś żeby obadac co się dzieje ale nawet do żadnego sojuszu nie dochodziłem to się rzucili jak sępy na biednego wyrzymka hehehe a tak to wpadłem z Melle poirytować tych prosów starosystemowcow, a że cały czas jakieś bonusy mi wpadają to jeszcze lepiej hehe
A Ty grasz tutaj?

Zakład o stówkę, że jak w końcu cię rozpiszą to będziesz na forum płakać, że się na ciebie cały sojusz uwziął.
Króliczku drogi, a to nie jest tak że króliki na zimę siedzą w norach? :) Skąd możesz wiedzieć jak gram czy ile mam złota, skoro masz konto na forum od zeszłego roku, czyli równe 10 lat wcześniej ja już biłem takich jak Ty :)
 
Dobra wyrzym nie graj kozaka jak ty 5 lat temu byłeś podbijany przez byle noobków i pisałeś, ze grepo to nie całe życie.
Z melle jedyne co możecie starosystemowcom pokazać to jak fejkować,szczuć,obgadywać,bo to jedyne co ona potrafiła i potrafi.
Takich jak wy się powinno bić na każdym świecie.
SCHODZIMY NA ZIEMIE
1636826248066.png
 
Dobra wyrzym nie graj kozaka jak ty 5 lat temu byłeś podbijany przez byle noobków i pisałeś, ze grepo to nie całe życie.
Z melle jedyne co możecie starosystemowcom pokazać to jak fejkować,szczuć,obgadywać,bo to jedyne co ona potrafiła i potrafi.
Takich jak wy się powinno bić na każdym świecie.
SCHODZIMY NA ZIEMIE
View attachment 13555
KOLEJNA TECZKA ZOSTALA OTWARTA
 

DeletedUser6237

Guest
Te są akurat legalne, ale widać jedno tu się nie zmieniło, grupa wzajemnej adoracji :D życzę powodzenia :)
 
Do góry