Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Dziwne że tak dzisiaj cicho na forum o tym co się dzieje na świecie... :(

Chciałbym pogratulować lisom wspaniałem obrony. Widać było jak fajnie między miastami wojsko manewrowalo. Oby więcej takich akcji emocji :)

Dodatkowo składam wielkie gratulacje graczom z sigmy jak i pozostałych członków koalicji. Dzisiaj u nas w sojuszu gracze wykazali się fajnym zgraniem i pomysłowością co przyczyniło się do kilku przejęć. Więc jeszcze raz gratki dla was ;)

Oby więcej było takich akcji. Dobrej nocy wszystkim :)
 
Dziwne że tak dzisiaj cicho na forum o tym co się dzieje na świecie... :(

Chciałbym pogratulować lisom wspaniałem obrony. Widać było jak fajnie między miastami wojsko manewrowalo. Oby więcej takich akcji emocji :)

Dodatkowo składam wielkie gratulacje graczom z sigmy jak i pozostałych członków koalicji. Dzisiaj u nas w sojuszu gracze wykazali się fajnym zgraniem i pomysłowością co przyczyniło się do kilku przejęć. Więc jeszcze raz gratki dla was ;)

Oby więcej było takich akcji. Dobrej nocy wszystkim :)
Gratulujemy Wam dobrej akcji. Muszę przyznać, że pierwszy raz mocno przycisnęliście i troszkę nas złapaliście na słabszy dzień. Mam nadzieję że pierwszy i ostatni :D Ogólnie akcja ta potwierdza, że ten świat należy do najlepszych w historii w nowym systemie. Jak to niektórzy piszą - epicki.
PW wpada masowo. Cały czas na plus dla nas co mocno cieszy. Teraz na nas kolej ;)
 

DeletedUser32517

Guest
Ty no Adam właśnie tak też przez moment se właśnie myślałem ale sporo tego było a weekend się zbliżał to od razu dodałem dwa do dwóch.
 

DeletedUser32517

Guest
Na hasło Turkish, Turkish, kebab, kebab zawsze dają dużo ostrego
 

DeletedUser28964

Guest
Gratulujemy Wam dobrej akcji. Muszę przyznać, że pierwszy raz mocno przycisnęliście i troszkę nas złapaliście na słabszy dzień. Mam nadzieję że pierwszy i ostatni :D Ogólnie akcja ta potwierdza, że ten świat należy do najlepszych w historii w nowym systemie. Jak to niektórzy piszą - epicki.
PW wpada masowo. Cały czas na plus dla nas co mocno cieszy. Teraz na nas kolej ;)
Świetny świat na pewno najlepszy od kliku lat :)ale do najlepszego jeszcze troszkę mu brakuje :) ale niechce wracać do przeszłości bo wiadome grepo się zmieniło :)pozdro
 

DeletedUser32517

Guest
Od Olintu takiego serwerka na bank nie było.
Jeszcze jak będziemy podobnie jak tam cudaki na minuty stawiać to przeloty emocjonalne będziemy mieć wcale nie gorsze :3

Trzym się tam Koniu i Broń tych urwisów :)

No właśnie, właśnie. Kiedyś to się zlomowalo a teraz to się doprosić nie można :rolleyes:
Jak coś to standardowo na jedynczke :>
 
Do góry