Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

To niech kolega nie podbija sobie znowu ego na forum xd bo to się robi żałosne. Macie najmniejszy front i mozecie pakować wszystko w stałki/parę miast, więc wiadome ze w małą ilośc graczy robicie duzo pw w deffie xd jakbyście mieli taki front jak sigma czy cośki to inaczej by to wyglądało prawdopodobnie. To samo off, z takim frontem sami byście nic nie podbili i najbardziej rozciągają deffa Cośki i Sigma, a wy na tym korzystacie najbardziej nie oni. Jeszcze umniejszanie lisom bo tracą parę miast xd Napiszę jak na pegasie "jaki sojusz mialby takie wyniki z koalicji" ? Prawdopodobnie tylko sigma by wytrzymała dłuższy czas bo grali będąc spychani do mocnej defensywy i sobie radzą w deffie bardzo dobrze. Zc nie widziałem zeby grali "ciężki" świat dla nich, zwykle okopani w stałeczkach i grający na wymęczenie przy przewadze. Cośki są bardzo mocne offowo zawsze, w deffie zauważyłem że sobie nie radzą na dłuższą metę bo tracą zapał/brak im aktywnych deffowców ? Armagedon wypada najgorzej składowo z całej koalicji, mają paru dobrych graczy, ale to za mało.
Analiza rodem J.Brzeczka. Co do ZC światy które grało wygrało. Nie ubliżaj swoim kolegom z sojuszu bo wielu z nich grało przeciwko ZC a skoro dla ZC były to łatwe światy to o czym to świadczy
 
Analiza rodem J.Brzeczka. Co do ZC światy które grało wygrało. Nie ubliżaj swoim kolegom z sojuszu bo wielu z nich grało przeciwko ZC a skoro dla ZC były to łatwe światy to o czym to świadczy
widzę że nie rozumiesz o czym piszę xd A zdanie podziela większość graczy co grali przeciwko Zc i w żadnym wypadku ich nie obrażam :)
 
Ale kto wgl slucha takiego gadania.
Shadow dobrze napisal.
Mozecie sie chwalic i wypisywac ile to miast zebraliscie. Kazdy moze tlumaczyc to na swoje.
Wy sie cieszycie z miast jakis my z multum pw. W takiej przewadze to moim zdaniem i tak sukces.
Inni sie ciesza ze zlomuja sie na sobie.
A co najlepsze kazdy uwaza ze ma racje.
Jeszcze apropo starego systemu to w np Sigma ma tez duzo graczy z tego systemu. Same dobre chlopaki dodam.
Wiem tylko ze dogadywanie sie w wielkie koalicje swiadczy o wielkosci lisow a nie koalicji.
Pozdro
 
SIGMA BROSS z pomocą SIGMA BROSS II prowadzi od wielu tygodni zaciekłe walki z niewielkim, choć walecznym sojuszem Oj tam...
Widać maleńki sojek stał się solą w oku tytanów....

SIGMA BROSS - 99 graczy
SIGMA BROSS II - 33 graczy
Oj tam - 19 graczy

Dokladnie 128 graczy z Sigmy zostalo przypisanych do walki z Oj tam, wiec prosze nas odliczyc od kalkulacji przeciwko przeciwko Lisom, bo widze tu zaginanie rzeczywistosci i manipulacje numerkami.

500 golda i odrobione

Kolejny przyklad brudnej i nieczystej walki Lisow, manipulacja cytatami, kiedy wreszcie wam sie znudza te brudne zagrywki?!


To trochę jak zapomnieć zaprosić dziewczynę na studniówkę i później się awanturować że wszystkie fajne są zajęte i jest się samemuofc z

Swietna uwaga i bardzo na czasie, studniowki niedlugo, ja mam ladna kiecke jakby ktos sie nie zalapal na te fajne to cos pomyslimy.
 
Ostatnia edycja:
Lisy nie miały wyboru jak wejść na świat solo. Wszystkich piecze ich potęga. Większość z nich dogadała się przed wejściem i czekali tylko aż wejdziemy. Teraz się nie będą przyznawać XD
Chyba nie dokońca weszliście tak solo bo nie zapominajmy o poważnym zaciągu graczy Śpiochów z ich szefem na czele - mimo że gracie pod jednym szyldem Lisów.
 
Do góry