Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Kurde Borys i wszystko popsułeś. Ja tu od nich uzyskałam zapewnienie, że się biją o kobietę, dlatego tak im skacze wysoko ego i próbują zrobić z siebie najbardziej poszukiwanych chłopów na grepolis... a zaraz znowu sprowadzi się ta rozmowa wyłącznie do przepychanek... ;<
... a było już tak miło...:rolleyes:
@Nikeee zbiorka na glosowym dzis o 19, trzeba sie naradzic co robic, bo sie zaraz okaze, ze nie pojdziemy na zadna studniowke.
Pisząc o atrakcyjności i powodzeniu miałam na myśli atrakcyjność moich miast. Nie wiem o czym chłopaki pomyśleli...:p
 
Witam wszystkich :)
Jesli chodzi o koalicje.
Gdy zszedlem z urlopu, zostalem podany do rozbiorki.
Po czym , po kilku min , do godziny ( info od waszego szpiega ), cala koalicja rzucila sie do atakow na moje miasta.
Tak haotycznie lataliscie , ze nie przejeliscie zadnego mojego miasta ( z 30 miast ).
Malo tego. Tak zescie zabespieczali miasta pzed rolkami, ze daliscie nam okolo 90% waszego pw.
czyli np; straciliscie 10000 k birem a zarobiliscie +-10k pw. ( To takie porownanie dla tych co nierozumieja)
To w skrocie z akcji na mnie.
Druga sprawa to jest taka, ze my ( okolo 150 graczy ), walczymy z koalicja, ktora ma okolo 500 graczy.
gdzie wy tu widzicie problem?
Wywalcie 200 graczy ( ktorych wam pasuje) , i tak bedzie was o 2x wiecej.
Wtedy zobaczymy.
Przestraszyliscie sie lisow i sciagneliscie ludzi z polowy grepo. Zobaczymy na koniec , kto wygra.
Jesli wy, to wam pogratuluje ( choc pol sprawiedliwie wygracie ), ale pogratuluje.
Wiec przestancie sie chwalic czy zalic, bo to nie ma sensu.
To i tak wszystko jest nic w porownaniu z bomba atomowa... ;)
Pozdrawiam cieplutko :)
Borys wracaj już do tej swojej dziupli bo to "haotycznie" wygląda. Chciałeś na internationala wchodzić niedawno, to nadal aktualne? Zabawnie się czyta te wasze tłumaczenia i szukanie usprawiedliwienia. "Dysproporcje", "pół sprawiedliwie". No to już nie są teraz potężne tylko bidne lisy? Melodramat.
 
Pysio Królisio Tym tokiem rozumowania to można powiedzieć, że sigma to dolary+relaksy z pegaza+kosmity z pegaza+sciagnieci starosystemowcy xD

Jak to o przewagach liczebnych leciało?
A, wiem!
Kasztanowiec daj już spokój, akurat ta kwestia nie ma znaczenia. Czy są na zielono czy nie..wszyscy ruszyli w jeden dzień, bo tak jest łatwiej przejąć miasta i tyle. Gmart chwali się liczbą buntów - jakoś nie widzę tyle stron buntów od do kichotów. Zresztą bajki to zawsze lubi opowiadać, przekonałem się ostatnio na eubei.
Sytuacja na świecie jest taka, a nie inna i trzeba się z nią zmierzyć. Tanio skóry nie sprzedamy. Przewaga liczebna jest chyba oczywista.
Haunters - ktoś jest lepszy? Zapraszam do walki 1 na 1 przy równych szansach. Tu oczywistym jest, że na lapitos przewagę daje wam ilość, a nie jakość - i przestańmy się oszukiwać, że jest inaczej. Ale nie ma to jak połechtać sobie marne ego

;)
 
Ostatnia edycja:
... a było już tak miło...:rolleyes:

Pisząc o atrakcyjności i powodzeniu miałam na myśli atrakcyjność moich miast. Nie wiem o czym chłopaki pomyśleli...:p

No właśnie... było :rolleyes: Ja chce powrót tamtych czasów, a nie przekomarzanie się jednego faceta z drugim, jak dzieci na podwórku ganiające za kawałkiem plastiku, czy skóry, jakim jest piłka i wykłócające się między sobą, kto wygra mecz... Dobrze, że ja nie jestem łatwa i na studniówkę na bank nikt z nich mnie nie zaprosi, bo jeszcze by się przy kolegach chwalił podczas niej, jakim to koksem był w grepolis... a przecież jest tyle różnych ciekawych tematów niż próba podbudowania sobie ego wyśmiewaniem drugiej strony :p
 
Pysio Królisio Tym tokiem rozumowania to można powiedzieć, że sigma to dolary+relaksy z pegaza+kosmity z pegaza+sciagnieci starosystemowcy xD

Jak to o przewagach liczebnych leciało?
A, wiem!

no i gdzie powiedział że najlepsza ekipa ma pokonać cały świat? A Licząc "ekipę" jako jeden sojek to Lisy są najlepsze -_-


ale sigma nie zakłamuje rzeczywistości kreując się na na najlepszą polską ekipę a lisy tak, jednocześnie wypominając że grają na kilka sojuszy i dlatego dostają na dziurę. Próbujecie tu od początku świata coś udowodnić, nie wiem po co ale chcecie zrobić z siebie elitarny sojusz, mając 150 osób i mix graczy z kilku/kilkunastu ekip z innych światów, co wg mnie jest zaprzeczeniem tego do czego dążycie.
I tyle, skupcie się na grze i pokażcie że zasługujecie na miano którym sami się nazwaliście bo przewaga 3:1 kiedy mowa o 500 noobach i 150 prosach to żadna przewaga. no chyba że nie jesteście tak potężni jak tu pisaliście przez 130 stron.

w każdym razie ciekawie się to obserwuje mając znajomych po obu stronach konfliktu i gdzieś tam mam nadzieję, że jeszcze pokażecie skąd się wzięło przekonanie o waszej wielkości i udowodnicie, że macie rację :)
 
Ostatnia edycja:
ale sigma nie zakłamuje rzeczywistości kreując się na na najlepszą polską ekipę a lisy tak, jednocześnie wypominając że grają na kilka sojuszy i dlatego dostają na dziurę. Próbujecie tu od początku świata coś udowodnić, nie wiem po co ale chcecie zrobić z siebie elitarny sojusz, mając 150 osób i mix graczy z kilku/kilkunastu ekip z innych światów, co wg mnie jest zaprzeczeniem tego do czego dążycie.
I tyle, skupcie się na grze i pokażcie że zasługujecie na miano którym sami się nazwaliście bo przewaga 3:1 kiedy mowa o 500 noobach i 150 prosach to żadna przewaga. no chyba że nie jesteście tak potężni jak tu pisaliście przez 130 stron.

w każdym razie ciekawie się to obserwuje mając znajomych po obu stronach konfliktu i gdzieś tam mam nadzieję, że jeszcze pokażecie skąd się wzięło przekonanie o waszej wielkości i udowodnicie, że macie rację :)
nie no królik ale co ty za głupoty gadasz teraz... xD kto tu sie kreuje na super hiper topke? LISY? xD nie no wez sobie przewin te 130 stron i jeszcze raz poczytaj ze zrozumieniem xD

BTW. wsrod nas narazie jest tylko jeden soj ktory kreował sie na ultra topke i to aferka jc xD
 
ale sigma nie zakłamuje rzeczywistości kreując się na na najlepszą polską ekipę a lisy tak, jednocześnie wypominając że grają na kilka sojuszy i dlatego dostają na dziurę. Próbujecie tu od początku świata coś udowodnić, nie wiem po co ale chcecie zrobić z siebie elitarny sojusz, mając 150 osób i mix graczy z kilku/kilkunastu ekip z innych światów, co wg mnie jest zaprzeczeniem tego do czego dążycie.
I tyle, skupcie się na grze i pokażcie że zasługujecie na miano którym sami się nazwaliście bo przewaga 3:1 kiedy mowa o 500 noobach i 150 prosach to żadna przewaga. no chyba że nie jesteście tak potężni jak tu pisaliście przez 130 stron.

w każdym razie ciekawie się to obserwuje mając znajomych po obu stronach konfliktu i gdzieś tam mam nadzieję, że jeszcze pokażecie skąd się wzięło przekonanie o waszej wielkości i udowodnicie, że macie rację :)
Królik, ja na tym forum nie reprezentuje lisów :p.
Co do tego kto jest najlepszą ekipą na nowym systemie... no tutaj wbiły wszystkie znaczące(to nie jest bobowy świat) i skupiły się w koalicji przeciwko lisom, dla mnie to jest odpowiedź na pytanie.
Gadanie o 150 prosach i 500 nobach to nie wiem skąd wyciągnąłeś, może Ci się z rodosem pomyliło i tamtejszym forum xD.
Czy sigma się kreuje na najlepszy sojek? Może nie, ale szczurek od zawsze próbuję udowodnić, że jest najlepszym liderem i się do porażek nigdy nie przyznaje(nie wiem czy widziałeś pożegnalny mass dolarów na olousie? Warto sobie przeczytać, śmieszny jest xD). Tego nie widzisz.
Tak samo zarzucasz lisom kreowanie się na najlepszych, a nie zauważasz megalomanii choćby ekipy ZC, która to co serwer(tarasy, pegazy, teraz tu)
wchodzi sobie pokozaczyć na forum jacy to oni najlepsi, a jak nie wyjdzie, to popłakać, "że Ci drudzy oszukiwali". Wieje hipokryzją i tyle.

Tym bardziej, że jak aferka dostała wpierdziel od kilka razy liczniejszej koalicji(gdzie po przeciwnej stronie była tylko jedna mocniejsza ekipa, a nie kilka, jak na DION) to sam wypominałeś, że wygrały liczby nie jakość :p.
 
Ostatnia edycja:
Do góry