Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Królik, ja na tym forum nie reprezentuje lisów :p.
Co do tego kto jest najlepszą ekipą na nowym systemie... no tutaj wbiły wszystkie znaczące(to nie jest bobowy świat) i skupiły się w koalicji przeciwko lisom, dla mnie to jest odpowiedź na pytanie.
Gadanie o 150 prosach i 500 nobach to nie wiem skąd wyciągnąłeś, może Ci się z rodosem pomyliło i tamtejszym forum xD.
Czy sigma się kreuje na najlepszy sojek? Może nie, ale szczurek od zawsze próbuję udowodnić, że jest najlepszym liderem i się do porażek nigdy nie przyznaje(nie wiem czy widziałeś pożegnalny mass dolarów na olousie? Warto sobie przeczytać, śmieszny jest xD). Tego nie widzisz.
Tak samo zarzucasz lisom kreowanie się na najlepszych, a nie zauważasz megalomanii choćby ekipy ZC, która to co serwer(tarasy, pegazy, teraz tu)
wchodzi sobie pokozaczyć na forum jacy to oni najlepsi, a jak nie wyjdzie, to popłakać, "że Ci drudzy oszukiwali". Wieje hipokryzją i tyle.

Tym bardziej, że jak aferka dostała wpierdziel od kilka razy liczniejszej koalicji(gdzie była tylko jedna mocniejsza ekipa, a nie kilka, jak na DION) to sam wypominałeś, że wygrały liczby nie jakość :p.
Tsa. Alfa jak tam twoje love story? Niezła beka xd. Nie stresuj się, nikt o tym nie wie. Dodam, że sam namawiałeś ludzi by grali z lisami bo to najlepsza ekipa na polish grepo. Dodajmy słowa borysów i innych no name, którzy chcieli włazić na internationala bo przecież na pl grepo nie mają konkurencji. Paplasz, paplasz, zaspamujesz, zaprzeczysz i wmówisz, że to nie miało miejsca, a później zarzucisz hipokryzję. Standard;)
 
Tsa. Alfa jak tam twoje love story? Niezła beka xd. Nie stresuj się, nikt o tym nie wie. Dodam, że sam namawiałeś ludzi by grali z lisami bo to najlepsza ekipa na polish grepo. Dodajmy słowa borysów i innych no name, którzy chcieli włazić na internationala bo przecież na pl grepo nie mają konkurencji. Paplasz, paplasz, zaspamujesz, zaprzeczysz i wmówisz, że to nie miało miejsca, a później zarzucisz hipokryzję. Standard;)
Adaś nie denerwuj się, miłego dnia
 
Tsa. Alfa jak tam twoje love story? Niezła beka xd. Nie stresuj się, nikt o tym nie wie. Dodam, że sam namawiałeś ludzi by grali z lisami bo to najlepsza ekipa na polish grepo. Dodajmy słowa borysów i innych no name, którzy chcieli włazić na internationala bo przecież na pl grepo nie mają konkurencji. Paplasz, paplasz, zaspamujesz, zaprzeczysz i wmówisz, że to nie miało miejsca, a później zarzucisz hipokryzję. Standard;)
Przeczytaj drugie zdanie w moim poście, ze zrozumieniem, na spokojnie, wpierw biorąc kilka głębokich oddechów :D.
 
Ostatnia edycja:
Kurde weźcie wy sobie dajcie na wstrzymanie... bla bla bla. Mój ziomek jest najlepszy... nie mój ziomek jest najlepszy... Kłótnia niemalże jak dzieci w piaskownicy o łopatkę... Poważna :eek::D:p. Możecie się za to pochwalić, kto ma pilnować wiosek przy kolejnej planowanej akcji, a nie się tak wykłócać xD Może jakaś odmiana to będzie?
 
Kurde weźcie wy sobie dajcie na wstrzymanie... bla bla bla. Mój ziomek jest najlepszy... nie mój ziomek jest najlepszy... Kłótnia niemalże jak dzieci w piaskownicy o łopatkę... Poważna :eek::D:p. Możecie się za to pochwalić, kto ma pilnować wiosek przy kolejnej planowanej akcji, a nie się tak wykłócać xD Może jakaś odmiana to będzie?
W sumie racja nowosystemowcy i kozaki
Wybierz jedno
 
Ja to czekam aż yavus napisze cos od siebie innego niż "hipokryzja" w różnych odsłonach.
Może przemyśl odpocznij i w końcu napiszesz cos innego, płytkę zmienisz. Napiszesz własny post a nie komentujesz tak samo posty innych.
Bo wieje nudą.
Pozderki.


Biorę przykład z najlepszej ekipy na świecie i powtarzam/komentuję - w końcu oni wyznaczają standardy i to upowszechnili. Coś w tym złego?:)
 
Biorę przykład z najlepszej ekipy na świecie i powtarzam/komentuję - w końcu oni wyznaczają standardy i to upowszechnili. Coś w tym złego?:)
W sumie nie, Adasiu. Nic złego. Świadczy to tylko o Twojej małej kreatywności. Nie potrafisz wymyśleć nic od siebie, tylko ciągłe komentarze. Ale nie martw się, my i tak Cię takiego lubimy, jesteś taki oczywisty i bez tajemnic ;)
 
EuG98oe.jpg

Pic rel
 
Do góry