Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

o czym Ty piszesz?Mazur wie ,że nie ma szans zagrać ze mną,nie ja latałem po discordach ,tylko on na ts wpadał się dowiedzieć,czy ma szansę:0.Co do złomu poczytaj z rok temu propozycje na foe.Byłem i jestem przeciwnikiem złomu.Na tym świecie dostałem całe 140 PW ze złomu :p
Twe słowa ostrzejsze od sztyletu, szybkie niczym pocisk, ranią dogłębnie moje uczucia... :(

Kiedyś tak pisałeś o "fenomenie brondera"... Na naszych oczach powstaje nowy fenomen. Fenomen Mazura :cool:

#boliCieWielkiMazur
 
o czym Ty piszesz?Mazur wie ,że nie ma szans zagrać ze mną,nie ja latałem po discordach ,tylko on na ts wpadał się dowiedzieć,czy ma szansę:0.Co do złomu poczytaj z rok temu propozycje na foe.Byłem i jestem przeciwnikiem złomu.Na tym świecie dostałem całe 140 PW ze złomu :p
Sam żeś zaaranżował złomy na pegazie co tygodniowe i jakieś śmieszne grupy więc nie mów że jesteś przeciwny bo sam z tego korzystałeś :)

Pozdrawiam cieplutko
 
Tomus przepraszam, ale ktoś to musi glosno powiedzieć - Michał nie wróci, on z Adamem na powaznie, czas się z tym pogodzic. Twoje słowa ranią, ostrzejsze od sztyletu, szybsze niż pocisk, Michał jak i sojusz na granicy rozpadu, dlatego Tomasz prosze, czas zatrzymać ta spirale nienawiści.
Jesteś zazdrosna o Michasia,ja nie,nie ta bajka,nie interesuje mnie kto z kim-kto kogo :p
 
Twe słowa ostrzejsze od sztyletu, szybkie niczym pocisk, ranią dogłębnie moje uczucia... :(

Kiedyś tak pisałeś o "fenomenie brondera"... Na naszych oczach powstaje nowy fenomen. Fenomen Mazura :cool:

#boliCieWielkiMazur
o fenomenie Brondera pisał twój obecny guru,nie ja :p,ale fenomen Mazura? No ,cóż za skromność.Narcyz może być tylko jeden-JA:cool:
 
o czym Ty piszesz?Mazur wie ,że nie ma szans zagrać ze mną,nie ja latałem po discordach ,tylko on na ts wpadał się dowiedzieć,czy ma szansę:0.Co do złomu poczytaj z rok temu propozycje na foe.Byłem i jestem przeciwnikiem złomu.Na tym świecie dostałem całe 140 PW ze złomu :p
nie licząc pierwszych akcji koalicji na nasze białe (40k za 400 białych) 0 złomu na tym świecie, jest gdzie wojsko tracić i pw łapać więc my z tym problemu nie mamy ale jak inni wszystkich na zielono pomalowali to nie mają innego wyjścia, nie ma co się rozwodzić od dawna jest to opcja na pw (a jak kiedyś były zmysły 4x to wgl)
 
nie licząc pierwszych akcji koalicji na nasze białe (40k za 400 białych) 0 złomu na tym świecie, jest gdzie wojsko tracić i pw łapać więc my z tym problemu nie mamy ale jak inni wszystkich na zielono pomalowali to nie mają innego wyjścia, nie ma co się rozwodzić od dawna jest to opcja na pw (a jak kiedyś były zmysły 4x to wgl)
próbujecie mi wmówić, że czerwoni muszą się złomować, aby nam dorównać kroku w PW? Chyba jaja sobie robicie. Jak widzę blaszkę za strzelca dnia to tak jakbym widział medalistę igrzysk olimpijskich. I teraz mi mówicie że te medale to na dopingu? Rety jejku, toż to masakra ;)
 
APliFAT.png
 
Do góry