Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Królik, jaki sens, ma traktowanie koalicji jako jednego tworu i porównywanie jej organizacji do organizacji lisów?
Kto inny zarządza sigma, kto inny zc itd.
To równie dobrze można się kłócić, że, lisy mają najtrudniejsze zadanie, bo jako jeden sojusz mają najwięcej graczy i najwięcej frontów, więc koordynacja i ogarnianie jest najtrudniejsze.

Ta dyskusja o organizacji naprawdę nie ma sensu.
Mamy gdzieś sułtanów Sigmy, ZC, COŚ-ków., Armagedonu czy Dzików. Koalicją rządzi Papież!
 
To już na M46 walki jakieś są?
Sen zimowy u mnie jeszcze w pełni i oby został jak najdłużej. Wstaje tylko jak Agrest atakuje.

Wal cennik na priv :)


ikollini igrzyska olimplijskie niebawem, mam nadzieje ze idziesz w mase bo Cie wystawiamy

Gdyby ktos byl zainteresowany potencjalnym udzialem to ja zajmuje sie rekrutacja zachecam do wysylania filmikow na pw z martwego ciagu ewentualnie z wyciskania na lawce, oczywisice bez koszulki, chce miec pewnosc ze technika jest poprawna i nikt nie naraza kregoslupa.
 
Ostatnia edycja:
ikollini igrzyska olimplijskie niebawem, mam nadzieje ze idziesz w mase bo Cie wystawiamy

Gdyby ktos byl zainteresowany potencjalnym udzialem to ja zajmuje sie rekrutacja zachecam do wysylania filmikow na pw z martwego ciagu ewentualnie z wyciskania na lawce, oczywisice bez koszulki, chce miec pewnosc ze technika jest poprawna i nikt nie naraza kregoslupa.
A po świętach Olimpiada Karolcia? Jak tak to masa gwarantowana :)
Tak BTW Lisy mogą wystawić również dobrego zawodnika.
 
ikollini igrzyska olimplijskie niebawem, mam nadzieje ze idziesz w mase bo Cie wystawiamy

Gdyby ktos byl zainteresowany potencjalnym udzialem to ja zajmuje sie rekrutacja zachecam do wysylania filmikow na pw z martwego ciagu ewentualnie z wyciskania na lawce, oczywisice bez koszulki, chce miec pewnosc ze technika jest poprawna i nikt nie naraza kregoslupa.
Porekim na urlopie, forme na silce robi
Pozdrawiam z wakacji
 

DeletedUser35664

Guest
Ja zabrałem się za twerkowanie.
Podnoście ciężary róbcie redukcje, ja będę świecił pośladkami. Ktoś musi :>
 
Do góry