Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Dawaj my daliśmy rade na tej prędkości postawić w 10 dni to oni tez to zrobią mówię ci ja w nich wierzę :p
raczej nie ma czym się chwalić, na Mesembrii nie było żadnej konkurencji w budowie cudaków...wyjątkowo lajtowy serwer, a jeszcze rozdanie koronek czerwonym, to był prawdziwy majstersztyk;)...wyśmiany przez całą społeczność grepo
smiley-emoticons-lol.gif
 
lajtowy czy nie jakie to ma znaczenie, ale chociaż gra była fajna z klasą, a nie co tutaj jeden drugiemu wytyka co się tylko da, jeden drugiego zgłasza żeby tylko bana dostał. Na mesembri czerwoni mieli szanse, ale zrobili jedne podstawowy błąd budowali wszystkie zamiast 1 czy 2.
 
Lisy tutaj cudaków stawiać nie będą. Nie podejmujemy się wzywania, ale pogramy do końca i będziemy kibicować przeciwnikom.

o to niedobrze :p musisz uświadomić swoich graczy bo żyją w złym przekonaniu ;)


xxx 30.12.21 o godzinie 02:18
Wy to nwm jak chcecie budować , albo pomagać budować. Jaki jest Wasz cel bycia w koalicji, poza "ochroną" przed nami, że nie musicie się sami z nami bić. I to jest dla mnie żałosne. Gracie gracie bez celu.
Ja gram z celem, wszystko co robie ma jakiś cel :)
xxx 30.12.21 o godzinie 02:15
Najważniejsze jest budowanie i skracanie cudaków i pod to trzeba grać. Nic innego się nie liczy
 
Do góry