Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Jest i 100k
5C0XzgP.png

Chciałem pozdrowić:
Laleczka83 (mam nadzieje, że wyślesz mi jakąs pocztówke z screenami które robiłaś żebym miał na pamiątke)
Teodorus (wszystko wyjaśnione na memie, chociaż móglbym troche zaktualizowac go o nowsze raporty)

ox4hYOw.jpg

Brawo Ty ;)
 

DeletedUser35664

Guest
W mojej subiektywnej opinii, myślę że siedem cudaków jest jak najbardziej w naszym zasięgu. Czy są one dla nas pewne? Gorąco liczę na to że NIE :) Miałem nadzieje na powrót do gry na wysokim jakościowo serwerze i jak dotąd się nie zawiodłem. Trzymam kciuki aby zakończenie było tak samo emocjonujące i wyrównane jak na Olincie. Dlaczego tak uważam? Z prostej przyczyny, trudne zwycięstwa smakują po prostu najlepiej.

Pod względem organizacyjnym Lisy na tym etapie gry nie mają już sobie absolutnie nic do udowodnienia. To po prostu widać w grze nad czym rozwodzić się nie ma sensu. Oczywiście były i będą nie dociągnięcia i raz jest lepiej raz gorzej jednakże nie jest to niczym nie naturalnym. Zdrowa machina tak już po prostu funkcjonuję. Weszliśmy na serwer przede wszystkim dobrze się zabawić a tą zabawę przez cały czas zapewnia nam koalicja.
Czy ec będzie wyrównana? Zależy to chyba przede wszystkim od tego czy wszystkie animozję względem poszczególnych sojuszy w koalicji zostaną rozwiązane bo o ile budowanie Family kontentu pod publikę wygląda bardzo uroczo tak w kuluarach już tak tęczowym nie jest. Dopiero na drugiej pozycji stawiałbym nasze podejście do przygotowań. Choć oczywistym jest to że jeśli olejemy ten temat to przegramy tu nie ma wątpliwości.
Jak będzie to rozegrane, zobaczymy. Tutaj wysokie znaczenie ma samo podejście graczy, bo o ile dla Lisów celem jest wygrać tak dla koalicji celem wydaję się być chyba zablokowanie cudaków co można wyciągnąć z kontekstu wypowiedzi Konskiego. Wyznaczone cele już same przez siebie mówią o nastawieniu zarówno samych graczy jak i radnych koalicji względem tego po czyjej stronie szala zwycięstwa obecnie się znajduję.

Zaznaczę jeszcze raz że jest to moja subiektywna, opinia jak i ocena sytuacji z którą można a nawet należy się nie zgadzać.

Niech i na FO toczy się rozgrywka :)

Pozdrawiam Koordynator Spamu sojuszu Lisów
 
Ja tylko od siebie powiem, że zmysły 80k na tym etapie gry to jakiś żart.
Zgadzam się i moim zdaniem progi punktowe powinny być lepiej zrobione, czyli zwiększyć ich ilość i dać różnego rodzaju zmysły zależnie od eco/ilości miast. Mimo dobrej zmiany odnośnie złomowania cały czas są prośby o dobicie zmysłów.. A np ja muszę pilnować kiedy odpalać kolejne zmysły żeby pw nie przepadło...
Obecnie powyżej 250k eco dostaje się największe nagrody w eventach. Problem w tym, że mając 25 miast na spokojnie osiągasz ten próg tylko z taką ilością miast raczej bez złocenia i złomu bardzo ciężko zdobyć tyle pw ile jest w zmysłach przy tym progu.
Mając 25 miast czy 200 dostajesz te same zmysły to coś tu jest nie tak.
 

DeletedUser33478

Guest
Fajny byłby nowy próg, np. 1 mln eko+, który zwiększałby x2 obecne zmysły, ale..

generalnie jest to mocno złożona kwestia, bo za nowym progiem idą zwiększone progi innych nagród, a to juz przy przewadze złota mogłoby robić giga patole na eventach typu kura :D
 
Do góry