Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Ehhh w sumie to napisałem małe Cośkowe podsumowanie a tutaj taki syf się wylewa.
Co Was boli w tych Cośkach ?
Na jesień kolejny raz wbijamy małym Cośkowym składem i jak wbije Sigma czy Chwila to będą na zielono.
NIKT na FO nie będzie nam narzucał z kim mamy być na zielono a z kim na czerwono.
Hoplita ogarnij towarzystwo bo słabo to wygląda.
 
Ehhh w sumie to napisałem małe Cośkowe podsumowanie a tutaj taki syf się wylewa.
Co Was boli w tych Cośkach ?
Na jesień kolejny raz wbijamy małym Cośkowym składem i jak wbije Sigma czy Chwila to będą na zielono.
NIKT na FO nie będzie nam narzucał z kim mamy być na zielono a z kim na czerwono.
Hoplita ogarnij towarzystwo bo słabo to wygląda.
Chłopaku ale nikt nic nie ma do Cośków ich szanują bo na to zasłużyli swoją ciężką pracą i determinacją, zgraniem i zaangażowaniem:)
Przetrzyj oczy przeczytaj o co chodzi :) A jak nie wiesz to zapraszam na priv.
 
2 dni i będą nowe przy współpracy z lukig farm;d na razie współpraca jest zawieszona.
smiley-emoticons-confusednew.gif
uuu nie dobrze xD
 
Ehhh w sumie to napisałem małe Cośkowe podsumowanie a tutaj taki syf się wylewa.
Co Was boli w tych Cośkach ?
Na jesień kolejny raz wbijamy małym Cośkowym składem i jak wbije Sigma czy Chwila to będą na zielono.
NIKT na FO nie będzie nam narzucał z kim mamy być na zielono a z kim na czerwono.
Hoplita ogarnij towarzystwo bo słabo to wygląda.
Nikt nie ma nic do cośków. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
 
Najlepiej niech się wszyscy zamkną
Adasiu, pierwszy raz chyba z Tobą się zgadzam. Niech się wszyscy zamkną w tej chwili. Tobie oddajemy głos Adasiu. Prosimy o małe podsumowanie tego świata. Tyle czasu poświęciłeś na przygotowania, tyle wylałeś ironicznych komentarzy w kierunku Lisków na początku gry. Masz teraz głos. Zawsze tak ładnie robiłeś podsumowania kiedy udawało się wygrać. Liczymy teraz na coś od Ciebie. Dawaj Adaś, czekamy.
PS. Lisek w profilu nadal, czyli jednak liczysz na transfer? Zobaczymy. Zastanowimy się :D
 
Do góry