Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

No i całe to Lisy - kabaret.

Hopek to właśnie Ci tłumaczyłem dzisiaj przez tel.
Teraz wiesz czemu zawsze będziecie sami i każdy zrobi Was na czerwono.
Marcinek gdybym widział Twoje ataki to bym pamiętał, że grałeś na Dion.
Teraz już koniec z mojej strony :) bo miasta Wam możemy zbierać ale "przegadać" Was na FO się nie da.
kto miał na ciebie latać, jak siedziałeś za deffem sojuszu, wyspa 50/50 ponury po 10k lądu, reszta cośków deff mobilny :rolleyes:
 
Coś od Cośków.

Generalnie to jak zbierałem ten nasz okrojony skład na ten świat to myślami byliśmy, że to będą Mistrzostwa Świata Grepo.
Czy były? Chyba nie do końca.
Jak na początku Lisy na nas ruszyły to pomyślałem, że to jakiś dramat i nie damy rady się uchować no bo jak? :)
Jednak im dłużej świat istniał tym te ataki stopniowo słabły. Czy to już na tamtym etapie były to przygotowania do EC ? Czy po prostu ciut zabrakło aktywności?

My Cośki daliśmy z siebie tyle ile mogliśmy za co bardzo dziękuję naszym graczom. Jest naprawdę spora grupa której chce się grać i mam nadzieję, że jeszcze zagramy w podobnym choć ciut okrojonym składzie.
My i Koalicja? nie było aż tak źle ale to w moim odczuciu. Chyba każdy wbił na ten świat w innym celu i wyszło jak wyszło.

Lisy ? No jest potencjał i parcie na szkło ale jakby tak ciut więcej skromności w Wasze szeregi wstąpiło to by to naprawdę lepiej wyglądało.

No i na koniec (z ciężkim sercem hehehe) GRATULACJE dla Lisów za ogarnięcie EC. Herakles wykorzystany do cna i faktycznie to chyba była połowa sukcesu na Dion.
Dzięki za utrudnianie mi z korzystania z Heraklesa przez 2 dni ataków na mnie ;) błąd, ze nie wykorzystałeś tego do końca tylko odpusciliscie po 2 dniach :p
 
A tak wracając do cudaków.
Dobrze skróciki wchodziły.
Szkoda tylko że spać trzeba było z przerwami żeby łaski się nie przelewały.
HEMMAVW.png


2x 1000% nawet nie wykorzystałem bo nie było sensu jak Koalicja tak słabo skracała swoje cudaki.
 
No i całe to Lisy - kabaret.

Hopek to właśnie Ci tłumaczyłem dzisiaj przez tel.
Teraz wiesz czemu zawsze będziecie sami i każdy zrobi Was na czerwono.
Marcinek gdybym widział Twoje ataki to bym pamiętał, że grałeś na Dion.
Teraz już koniec z mojej strony :) bo miasta Wam możemy zbierać ale "przegadać" Was na FO się nie da.
Nie do końca sami ,latem rozmawialiśmy ,żeby zagrać serwer razem-potem wykręciłeś się,nie mówię ,że Lisy by przegrały,ale mając na plecach naszą małą grupkę mieli by problem,po tym swiecie zagram z nimi chętnie-mieli determinację w swoich działaniach i przywódcę który potrafił podejmować decyzję w przeciwieństwie do Was:) Zdrowych,Wesołych Świąt
 
Do góry