Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Ja też chciałem pochwalić Brondera i ekipę za wkład w wygraną Lisów.
Przed tym światem go nienawidziłem , teraz co najwyżej go nie lubię :) (uraz zawsze jakiś zostanie)
Na początku świata nie byłem zadowolony że będziemy grać w tym samym sojuszu, tym bardziej ze na początku trochę wchodzili mi w parade.
Ale każdy zaczął robić swoje i obyło się bez żadnych nieprzyjemności. Każdy gracz dołożył swoją cegiełkę do wygranej.
 
Nie chcesz mi forumowo naubliżać? Zawsze frajda z tego była.
Ale z drugiej strony co racja to racja, chimera jest, misja na FO wykonana, można odchodzić.
Akurat Ty najwięcej tu wypisujesz tych mądrości, czasami słusznych, częściej odrealnionych więc się zdarzyło mi coś napisać ale nawet mi się już nie chce, jak widzę gloryfikację diabelosa i sobie przypomne hejt na zyge co mowa o puszczeniu 4h ataku vs szybki sprawdzający+ pełny of to nie mam już tu o czym dyskutować zbytnio, cieszmy się świętami z rodziną, nie bawi mnie już tak mocno ta patologia grepolisowa, za mało pije chyba. Pijmy więcej to wrócimy do dobrych hejtow, które będą bawić każdą stronę na swój sposób. Wesołych Ci życzę kolego. Ps:cast away akurat leci w tv to oglądacie.
 
Ostatnia edycja:
nigdy na forum go nie miałem, chyba pomyliłeś osoby

Dobra czyli aktualnie w tym temacie zebrała się 3ka nienawistnych z każdego okresu grepo, ale pamiętam że kiedyś miałeś kółko różańcowe i robiło wszystko na co miałeś ochotę i to Cię wtedy zgubilo :)

A bez defa myślę że i tak by pokazał Ci Twoje miejsce na froncie tak jak to robił wcześniej :cool:

przez pewną grupę

Która grupę? Jeśli masz cohones to wskażesz palcem ;) a wiem że masz, więc?
 
Do góry