Dion - rozmowy o świecie i nie tylko!

Nie pisze wyżej że nie wygrały. Pisałam, że lepiej było zostawić jak było bo właśnie przez to ugadanie w sprawie koronek wychodzą potem na wierzch niepotrzebne brudy.

Nie trzeba się ugadywać żeby ktoś walnął szare, ktoś grał do końca a ktoś wegetował ;)
Niby tak, ale są gracze, którzy trzymali 1 miasto w oczekiwaniu na koronki, więc sztucznie wydłużało świat i pewnie by to trwało dłużej od olousa teraz jest szansa na szybsze zamknięcie
 
No właśnie i jak to zawsze mawiali gracze "to tylko gra bez spiny".
sciema.gif
 
Ja też nie rozumiem tych dyskusji, przecież jedyny pożytek to właśnie bonusy jakie dostaje się za postawienie 4 cudów.
Koronka w profilu daje co? Nic, każdy może ją dostać na tym czy innym serwerze, a siedzenie na Dion i bicie się do końca jest bez sensu.
Rozumiem, że w jednym sojku może być słychać trzaski, bo nikt nie wziął ich pod uwagę w rozmowach(tak mi się wydaje, nie wiem na 100%), ale skoro gracie jak piszecie ciągle dla zabawy czy tam coś to co Was to wgl obchodzi?
Miłego! :)
 
Dziękuję wszystkim za grę:) Lisom gratuluję zwycięstwa:) Z mojej strony odpuszczę sobie analizę tego świata. To był trudny serwer i wymagający. Wiele osób pokazało swoje lepsze i gorsze oblicze. Na tym swój komentarz zakończę. Jeszcze raz gratuluję Lisom zwycięstwa. Duża zasługa w tym Deifa. Możecie mówić co chcecie, ale myślę, że bez niego tego zwycięstwa by nie było:)
Trzymajcie się ciepło:) Myślę, że serwer można uznać za zamknięty:)
 
Do góry