[Forum] Dionizje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15508
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem pomysły w życie?

  • Tak, jestem za.

    Głosy: 7 38,9%
  • Nie, jestem przeciwko.

    Głosy: 7 38,9%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 4 22,2%

  • W sumie głosujących
    18

DeletedUser15508

Guest
Mam małą propozycję odnośnie forum. Chodzi o stworzenie w dionizjach nowego działu bądź podforum w offtopie. W jakim celu? Póki co mamy prezentacje - do prezentacji itd, określone działy do konkretnych rzeczy, w offtopie jakieś liczenie, tworzenie słówek, zabawy etc. Nowy dział/podforum (zależy co tam wybierze Shannqa jako opiekunka forum, wraz z Elastynką odpowiedzialną za Dionizje) służyłby np. do zadawania pytań niezwiązanych z grą, typu błędy na komputerach itp. Czy także załóżmy osoby chodzące do szkoły dostają jakieś zadanie z matmy czy czegoś innego i tam mogły by pisać ich treści i prosić o pomoc w rozwiązaniu powiedzmy w temacie zatytułowanym "Matematyka". Składam propozycję, bo brakuje mi takiego czegoś na tym forum, a i obecność tego miejsca powodowałaby, że nie mielibyśmy w dziale z pytaniami, pytań niezwiązanych z grą, a i w innych wątkach pewnie przysłużyło by się takie miejsce użytkownikom.

Mam nadzieję, że wyrażam się jasno:) Zapraszam do komentowania:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dionizje

Głos na tak ale sam bym nie korzystał pewnie z działu
ale może to się przydać dla innych
 

DeletedUser16257

Guest
Odp: Dionizje

Czy także załóżmy osoby chodzące do szkoły dostają jakieś zadanie z matmy czy czegoś innego i tam mogły by pisać ich treści i prosić o pomoc w rozwiązaniu powiedzmy w temacie zatytułowanym "Matematyka"

Moim zdaniem w takich sprawach należy się kontaktować z użytkownikami jakiegoś forum związanego matematyką, a nie grepolis.
NIE.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dionizje

Jest w Dionizjach Hyde Park, gdzie takie tematy powinny się znajdować...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dionizje

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki temat zalożyć w Hydeparku, do tego on służy.
Jest temat zatytułowany Informatyka, tam można spytać o to jak rozwiązać nasze problemy z komputerem :)
Jest też temat Matematyka, tam można poprosić o rozwiązanie zadanie, bądź jego wytłumaczenie.
Jeśli chodzi o rozwiązywanie zadań domowych - to sorry, ja robiłam to sama, jak jeszcze neta nie było.
Do tego typu rzeczy są stworzone specjalne strony.
Mój głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dionizje

obojętne

na dodawanie zadań jest taka fajna strona
gdzie odpowiadają bardzo mądre osoby
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Dionizje

Tak jak napisała Elastynka, do tego typu tematów przeznaczony jest Hydepark :) Propozycja odrzucona.
 
Do góry