1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Disco Robaczki

Dyskusja w 'Prezentacje sojuszy' rozpoczęta przez użytkownika Laina, 25. Cze 2010.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Laina

Laina Guest

Ostatnio edytowane przez moderatora: 25. Cze 2010
  2. Pables

Pables Guest

Wow... niezła prezentacja

Idealnie pasuje do nazwy sojuszu i widać, że jest dopracowana. Nic zbędnego - wszystko to konkrety. Mimo, że to tylko dwie grafiki, to zestawienie do tematyki robi swoje.

Daję 9+/10

3. a po co więcej niż 2? :)

świetna prezentacja Olu ;) 5/5

4. Szkoda, że nie ma tu tej części o dziewicach -( Ale liczę, że w wolnej chwili to zrobisz i zaktualizujesz ^^

Co do prezentacji to pięknie i przejrzyście 6/6 -)

5. Pables

Pables Guest

Chodzi konkretnie o czysty tekst, który jest bardziej czytelny. W tym przypadku jednak nie przeszkadza ilość grafiki. Prezentacja jest dobra, chociaż długo się wczytuje (8M i 3-5 sek).

6. Kropa

Kropa Guest

10/10 :)
    I nie zawyżam oceny z powodu, że znam ten sojusz ;)
    Ola masz talent i trzymaj się tego!!!

7. Prezentacja nie jest zła ;) Moja ocena 7/10, ale zawsze może być lepiej :D

P.S
    Nie ekscytujcie się tak :p

8. Jako całość, prezentacja jest na dobrym poziomie. Niestety jednak, obrazek na samym dole... "Chcesz do nas dołączyć?" kompletnie tutaj nie pasuje. "I kilka słów podsumowujących od Niewierny Bóg: NIE, BO NIE!", do czego można to przypiąć? :D Po za tym, mogła zostać użyta inna czcionka, oraz kolory mogły by być, nieco bardziej "radośniejsze" :) Przez co cała prezentacja, była by bardziej "disco" :). Ogólnie ładna koncepcja. Dobry grafik, wie co z czym się je :cool:

9. Laina

Laina Guest

Wszechmogący, dziękuję za uwagi z pewnością część z nich wykorzystam w przyszłości :]
    Starałam się utrzymać klimat disco - ciemno, a jednak są światła.
    Baner z rekrutką również jest utrzymany w tych samych tonacjach, chociaż nieco jaśniejszy. Tło było czarne z kolorowymi mazami, ale rozjaśniłam je, dla lepszej czytelności tesktu. Wdawało mi się, że jest w miarę muzyczny ^^
    Chciałam zrobić coś na kształt plakatu. Czy mi się udało, nie mnie to oceniać :]
    Czcionka jest dobrze skrojona, pomimo zmniejszania obrazka, nie straciła na czytelności no i ma polskie znaki ;] a zwykle fajne czcionki nie maja polskich znaków :/

A co do słów Niewiernego, to takie małe powiedzonko które się odnosi do wszelkich akcji gdzie odmawiamy komuś czegoś :p

Jeszcze raz dzięki za uwagi, lubię krytykę :] a grafik ze mnie żaden ;] póki co :p

10. Cykor89

Cykor89 Guest

bardzo dobra prezentacja:) ale czego innego można by się spodziewać po Lainie:p

wszystko jest ładnie,tylko troszke mało informacji np na jakich morzach rekrutujecie,od ilu pkt,jakie wymagania macie itp.
    9,5/10 ;)

11. abuk96

abuk96 Guest

Troszkę dziecinne teksty o tej "kapeli" ale ogólnikowo to :

Krótko zwięźle i oczywiście nie na temat 8+/10 :eek:

Co do samej prezentacji to troszkę mało informacji na temat ukierunkowania waszego sojuszu bo z tego co wyczytałem to jesteście nastawieni na Gospodarkę a nie militaria (takie odnoszę wrażenie) a to już jest element odstraszający dla zwykłego kowalskiego który naczytał się że blablabla " punkty nie grają" blablabla

12. BigMather

BigMather Guest

Super prezentacja Olu :)))
    bardzo mi się podoba 5/5

13. Co z prezentacji jak już tegoż sojuszu od dawna nie ma ;)

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.