Disco Robaczki

  • Rozpoczynający wątek Laina
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wow... niezła prezentacja

Idealnie pasuje do nazwy sojuszu i widać, że jest dopracowana. Nic zbędnego - wszystko to konkrety. Mimo, że to tylko dwie grafiki, to zestawienie do tematyki robi swoje.

Daję 9+/10
 

DeletedUser

Guest
Szkoda, że nie ma tu tej części o dziewicach -( Ale liczę, że w wolnej chwili to zrobisz i zaktualizujesz ^^

Co do prezentacji to pięknie i przejrzyście 6/6 -)
 

DeletedUser

Guest
10/10 :)
I nie zawyżam oceny z powodu, że znam ten sojusz ;)
Ola masz talent i trzymaj się tego!!!
 

DeletedUser

Guest
Prezentacja nie jest zła ;) Moja ocena 7/10, ale zawsze może być lepiej :D

P.S
Nie ekscytujcie się tak :p
 

DeletedUser

Guest
Jako całość, prezentacja jest na dobrym poziomie. Niestety jednak, obrazek na samym dole... "Chcesz do nas dołączyć?" kompletnie tutaj nie pasuje. "I kilka słów podsumowujących od Niewierny Bóg: NIE, BO NIE!", do czego można to przypiąć? :D Po za tym, mogła zostać użyta inna czcionka, oraz kolory mogły by być, nieco bardziej "radośniejsze" :) Przez co cała prezentacja, była by bardziej "disco" :). Ogólnie ładna koncepcja. Dobry grafik, wie co z czym się je :cool:
 

DeletedUser

Guest
Wszechmogący, dziękuję za uwagi z pewnością część z nich wykorzystam w przyszłości :]
Starałam się utrzymać klimat disco - ciemno, a jednak są światła.
Baner z rekrutką również jest utrzymany w tych samych tonacjach, chociaż nieco jaśniejszy. Tło było czarne z kolorowymi mazami, ale rozjaśniłam je, dla lepszej czytelności tesktu. Wdawało mi się, że jest w miarę muzyczny ^^
Chciałam zrobić coś na kształt plakatu. Czy mi się udało, nie mnie to oceniać :]
Czcionka jest dobrze skrojona, pomimo zmniejszania obrazka, nie straciła na czytelności no i ma polskie znaki ;] a zwykle fajne czcionki nie maja polskich znaków :/

A co do słów Niewiernego, to takie małe powiedzonko które się odnosi do wszelkich akcji gdzie odmawiamy komuś czegoś :p

Jeszcze raz dzięki za uwagi, lubię krytykę :] a grafik ze mnie żaden ;] póki co :p
 

DeletedUser

Guest
bardzo dobra prezentacja:) ale czego innego można by się spodziewać po Lainie:p

wszystko jest ładnie,tylko troszke mało informacji np na jakich morzach rekrutujecie,od ilu pkt,jakie wymagania macie itp.
9,5/10 ;)
 

DeletedUser

Guest
Troszkę dziecinne teksty o tej "kapeli" ale ogólnikowo to :

Krótko zwięźle i oczywiście nie na temat 8+/10 :eek:

Co do samej prezentacji to troszkę mało informacji na temat ukierunkowania waszego sojuszu bo z tego co wyczytałem to jesteście nastawieni na Gospodarkę a nie militaria (takie odnoszę wrażenie) a to już jest element odstraszający dla zwykłego kowalskiego który naczytał się że blablabla " punkty nie grają" blablabla
 
Status
Zamknięty.
Do góry