[Wyjaśnione] Discord

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser35664
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser35664

Guest
Na Niemieckiej i Amerykanśko/Brytyjskiej wersji językowej discord jest używany w ramach poszczególnych serwerów. Jeśli się nie mylę linki do kanałów są normalnie wstawiane na tamtejsze forum ogólne. Musiałbym to sprawdzić dokładniej.

Opcja włoska wydaję się być znacznie bardziej ciekawsza, rozbijanie na poszczególne linki przypisane do serwerów tworzy jak dla mnie śmietnik. W mojej opinii znacznie lepiej mogłoby to wyglądać w ten sposób. Rzecz jasna wersja poglądowa tj. robiona na szybko.
AA004CE6-0E79-4B45-918A-9D13454A04DF.jpeg
Bardzo mnie ciekawi na jakiej zasadzie jest prowadzona Społeczność Włoska - Grepolis, w tej aplikacji.
Czyli czy jest to prowadzone przez członków tamtejszego Teamu czy na zasadzie samoorganizacji społeczności przy jednoczesnym patronacie supka a więc sprowadzające się w zasadzie do zamieszczenia informacji o tym przez jaki link można się dostać do społeczności.
 

DeletedUser35664

Guest
Ja się mogę zająć serwerkiem. :)
To wiadomo do kogo można się odzywać ze zleceniem :)

Trzeba przy czasie podejrzeć włoskie rozwiązania, dowiedzieć się na jakiej zasadzie to funkcjonuje a przede wszystkim poznać zdanie supportu jak on się na to zapatruje.

Przy założeniu w którym support prowadzi kanał, zwiększa to obowiązki w sposób znaczący dla poszczególnych członków Teamu.
Administracja, moderowanie zamieszczanie informacji dotyczących gry - Support musiałby odpowiedzieć czy mógłby się tym zajmować lub czy potrzebna byłaby pomoc graczy w tworzeniu i prowadzeniu.

A jeśli miałoby to wyglądać na zasadzie samoorganizacji graczy to czy można byłoby używać grafik z grepolis czy musiałby mimo wszystko istnieć jakiś regulamin czy byłaby to po prostu, grupa o rozszerzonej ilości użytkowników skupiająca fanów Grepo.
 
To wiadomo do kogo można się odzywać ze zleceniem :)

Trzeba przy czasie podejrzeć włoskie rozwiązania, dowiedzieć się na jakiej zasadzie to funkcjonuje a przede wszystkim poznać zdanie supportu jak on się na to zapatruje.

Przy założeniu w którym support prowadzi kanał, zwiększa to obowiązki w sposób znaczący dla poszczególnych członków Teamu.
Administracja, moderowanie zamieszczanie informacji dotyczących gry - Support musiałby odpowiedzieć czy mógłby się tym zajmować lub czy potrzebna byłaby pomoc graczy w tworzeniu i prowadzeniu.

A jeśli miałoby to wyglądać na zasadzie samoorganizacji graczy to czy można byłoby używać grafik z grepolis czy musiałby mimo wszystko istnieć jakiś regulamin czy byłaby to po prostu, grupa o rozszerzonej ilości użytkowników skupiająca fanów Grepo.
dorocia może rekrutacja na moderatora serwera Discord :) ?
 

dorocia

Zespół Grepolis
Aktualnie nie mamy żadnych informacji o ewentualnych planach utworzenia kanału Grepolis na platformie Discord. Jeżeli decyzja o jego utworzeniu zostanie podjęta poinformujemy o tym w specjalnym komunikacie.
 

DeletedUser35664

Guest
A jakie byłoby stanowisko supportu w obliczu oddolnej inicjatywy stworzenia takiej społeczności, o charakterze nie oficjalnym?

Czy taki projekt byłby odbierany pozytywnie czy raczej nie?

Jeśli nie to dlaczego?
 
Status
Zamknięty.
Do góry