[Wyjaśnione] Discord

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser35664
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser35664

Guest
Problemem jest bardziej to, że byłaby to dodatkowa platforma która musiałaby być przez nich obsługiwana. To dodatkowe wyzwanie, któremu mogą nie podołać.
Dla mnie jest to jak najbardziej zrozumiałe gdyby góra w ten sposób to przedstawiła nie miałbym w ogóle z tym problemu. Oni też mają swoje życia i angażują w to swój czas.

Nie rozumiem jednak tego, czemu nie chcą odpowiedzieć na moje pytania wyżej.
Mam nadzieje że po prostu szukają odpowiedzi na nie, a nie umyślnie przemilczają temat.
 

DeletedUser35664

Guest
W swoim tickecie pisałem o kanale nie oficjalnym zważywszy na treść postu pani doroci o tym że nie ma planów na założenie oficjalnego. Zapytałem w nim czy istnieją jakiekolwiek przeciwskazania abyśmy to my jako gracze prowadzili taki projekt.

Nie jestem pewien czy mogę nawiązywać do częściowej treści ticketu więc jeśli narusza on zasady to niech któryś z modkow jak najbardziej go usunie.

Co do innych potencjalnych ticketów w tej sprawie, naturalnie się nie odniosę bo nie wiem czy takie były.
 

DeletedUser35664

Guest
Czy można liczyć na odpowiedź kogoś z supportu na powyższe pytania?
 
yakamoz dorocia :rolleyes:
Rozumiem, że odpowiedzi z inno co do "oficjalnego" DC nie ma, ale co z oddolnym, nieoficjalnym zrobionym przez graczy dla graczy, za który odpowiedzialności nie ponosił by support?
Jest to niewątpliwie wygodne rozwiązanie, bo jednocześnie zadowalające graczy, a i nie wymuszające na supku dodatkowych działań.
W wielu społecznościach i grach ma to miejsce.
 

DeletedUser35664

Guest
Wydaje się że raczej ogólnie w sprawie discorda.

Zastanawiam się jak duże byłoby zainteresowanie utworzeniem takiej bliżej nie określonej grupy na tej platformie
 

DeletedUser35664

Guest
Nie chcąc łamać regulaminu forum cytowaniem treści ticketów jakie miałem przyjemność wymienić z CO-Community Manager/Forum/ Facebook Group,
proszę moderatora forum o zmianę prefiksu z „Omawiany” na „Wyjaśniony”.
W świetle kontekstu (nie cytatu) moich ticketów uważam że nie ma w tym temacie już nic do omawiania i wszystko zostało mi w nich wyjaśnione.

Współpracy, wsparcia oraz chęci w tworzeniu i administracji Polskiej społeczności Grepolis w aplikacji Discord ze strony Pracowników InnoGames GmbH z siedzibą w Hamburgu oraz upoważnionych przez nich osób, nie będzie.
 

DeletedUser29238

Guest
Ponieważ założyciel wątku uważa temat za wyjaśniony, zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry