Dla ukochanych przeciwników

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4218

Guest
I za zgodą mojego wodza Lew92 - raporty z dwóch dni ataków na niego ;)
Dla tych co nie wiedzą - lewek miał urlop załączony i nie mógł atakować własnych okupacji :)

lew1s.png

lew2.png


lew3.png


lew4.png

lew5.png

lew6.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
sisi to sa dopiero raporty z 1 dnia, w drugim lew tez sie bronil i uniki robil, atakiem rozbil kolona wiec tez atakowal, oraz staly tam biremy, pokaz te raporty jak juz pokazalas moje wojska, w 3 dniu dopiero wlaczyl mu sie urlop nie mogl atakowac ale my juz nie atakowalismy, szkoda ze o tym nie wiedzielismy
 

DeletedUser4218

Guest
Och faceci - czy wy nigdy nie słuchacie kobiet?
Przeczytaj mój pierwszy post :p
Obiad robię - skończę wklejać resztę później ;)

lew7.png

lew8.png


lew9.png

lew10.png

lew12.png


lew11.png

lew13.png

lew14.png


Niestety jednego raportu z tego dnia brak - jak wstawiono kolona i jedno miasto stracił...

lew15.png

lew16.png


Tu niestety brak dwóch raportów...
Miasto tak jak poprzednio wybronione.

lew17.png


lew18.png


Dzień drugi...
lew19.png

lew20.png

lew21.png

lew22.png


To tyle...

Lewku czy coś pominęłam?
Ty pamiętasz wszystko - ja mogę skopiować tylko z forum :)

sisi to sa dopiero raporty z 1 dnia, w drugim lew tez sie bronil i uniki robil, atakiem rozbil kolona wiec tez atakowal, oraz staly tam biremy, pokaz te raporty jak juz pokazalas moje wojska, w 3 dniu dopiero wlaczyl mu sie urlop nie mogl atakowac ale my juz nie atakowalismy, szkoda ze o tym nie wiedzielismy
Teraz masz wszystkie raporty - nie wklejałam tych pojedynczych ataków na inne miasta.
I nie mógł atakować - to co rozbijał niby ognikami czy wojem lądowym - to były wojska z miasta, wycofane i zawrócone tak by co do sekundy weszły przed wsparciem.
A i jeszcze jedno - przecież nie mogliśmy Wam powiedzieć, że ma urlop włączony... Wiesz - ja przerywam ataki jak wiem o czymś takim (może kilka osób potwierdzić), ale skąd mieliśmy wiedzieć jak Wy zareagujecie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Niestety jednego raportu z tego dnia brak - jak wstawiono kolona i jedno miasto stracił...

O stracie miasta to się nie mówiło na forum... bo po co? :D

Powiem tyle. Z wojska został wyczyszczony. Miasto stracił. Ile my wojska stracilismy? 25-30% z wszystkiego... On ok. 90% i miasto + zwianie na urlop

Cel przez nas osiagniety. Troche smiesznie chwalic sie porazką na forum :D Ale jak tak gramy to zaraz wstawie raport jak zeruje sie 6 miast w jeden dzien gracza BD :)
 

DeletedUser4218

Guest
O stracie miasta to się nie mówiło na forum... bo po co? :D

Powiem tyle. Z wojska został wyczyszczony. Miasto stracił. Ile my wojska stracilismy? 25-30% z wszystkiego... On ok. 90% i miasto + zwianie na urlop

Cel przez nas osiagniety. Troche smiesznie chwalic sie porazką na forum :D Ale jak tak gramy to zaraz wstawie raport jak zeruje sie 6 miast w jeden dzien gracza BD :)
To nie było wstawianie porażki, a jedynie pokazanie to czym cały czas chełpiliście się na forum,
nieco koloryzując fakty ;)

Wstaw, wstaw raporty + statystykę, ile gracz miał punktów, a ile w sumie gracze atakujący :D

A tak w ogóle dlaczego tak kochacie BD?
Przecież tu się ostała tylko jedna kobitka - czyżby jakaś dziwna orientacja? :cool:

Edit:
A jak mi jeszcze raz napiszesz, że lew zwiał na urlop z powodu ataków to Cię pogryzę!
To był planowany urlop już wcześniej :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Sisi ciągle nie wiem czym się podniecacie.

Te raporty pokazują jaką siłą dysponowaly stare rydwany (obecnie wszystkie atakujace osoby w Kilku Gniewnych Ludzi). Wiedz że ta akcja nawet nie była zaplanowana. To był spontan, owiec na team speaku powiedział pare godzin wczesniej ze na 14 wchodzimy i jazda, kto chetny ten niech wysyla.

Efekt? posłalismy 8 kolonów w jedna dobe. 7 rozbitych, ale 1 miasto podbite. Off? Pierwszego dnia nie stracilem ani jednego offa. Wbiłem 2500 punktow tracac 1200 woja. Drugiego dnia stracilem tylko ja offa i bylo to 20% mojego całego offa.

Biorąc pod uwage obecnie brak wojska u lwa, emigracje na urlop to jestem zadowolony.

Dodam że to był dopiero poczatek. Dnia ktorego odpalil mu sie urlop byly juz wycelowane kolejne kolony na niego... Zadaj sobie dziecino pytanie czym byscie sie obronili jak wszystko straciliscie?

Reasumujac... po co ten temat? by pokazac że nie macie wojska? by pokazac że jak sie cudem wybronilo jednego dnia to ucieka sie kolejnego dnia do innych sojuszy lub na urlop? by pokazac że na spontanie w pare godzin potrafimy posłac 8 kolonów z pełnnymi offami na kogo chcemy? ... odpowiedzi stawiaja was w ciemnym świetle. Takze koniec tej kompromitacji, temat bez celowy.
 

DeletedUser4218

Guest
Oj, ale Ty sztywniak jesteś.
To jest gra - pobawmy się trochę, a Ty cały czas wszystko tak poważnie traktujesz ;)

Mam pomysł... weźmy się umówmy wszyscy i pojedźmy do wesołego miasteczka się wyszaleć :D
Później zatańczymy w świetle księżyca i będziemy się kochać do białego rana...

A tak na poważnie...
Mówiłam już to tylko po to by pokazać to o czym mówiliście na forum.
Wiesz - łatwiej się ogląda obrazki niż czyta teksty.
Macie swój triumf i chwałę, to o co Ci chodzi?

Kłaniam się nisko do samego pasa - jesteście wspaniali!
 

DeletedUser

Guest
Giermo.Jeśli by facet nie aktywował urlopu to nie musiałby bronić a mógłby robić uniki,ewentualnie atakować wasze okupacje.
Wtedy by wam się pewno żadna okupacja nie udała.No ale dzięki temu ma darmowe punkty walki z wojska swojego sojuszu....
 

DeletedUser4218

Guest
To było przeważnie wojo czarowane, a biremki głównie jego.
Ma wyzerowane kilka miast tylko ;)

A Ty mi Iure atakujesz? ;)
 

DeletedUser10755

Guest
nudzi mi się to sobie popisze :)

Giermo przechwalasz się i przechwalasz a w sumie to nic ciekawego nie pokazałeś ew to że potrafisz zgrać ataki że by wchodziły w jednej minucie jest to śmieszne że skoro wyzerowaliście według ciebie tyle razy BD z wojska to nie zabrałeś choćby jednego miasta Lwa



a tak po za tym robisz z siebie takie dobrego gracza a nic nie pokazałeś może nie miałeś okazji ale ataki to każdy może ci powysyłać a z tego co widzę to jesteś bardzo deffensywnym graczem skoro to było twoje 20% offa ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry