Dlaczego aby tyle?- select_world.

  • Rozpoczynający wątek SNAJPER007
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mam pytanie bo nie wiem czy to błąd czy też nie. Screen chyba wszystko mówi:
scaled.php

... a jeśli nie to pytam, dlaczego lista światów do rejestracji/logowania na nich jest taka krótka?

Pozdro S007
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego aby tyle?- select_world.

Bo na stare światy nie da sie rejestrować, tak słyszałam. ;P
niby mają byc zamknięte takie plotki się kręcą. :"P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego aby tyle?- select_world.

Zamykać to po moim trupie, lub pod warunkiem- całkowite przeniesienie z np. Delty na Ypsilon xD
Na serio pytam ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego aby tyle?- select_world.

Na Delcie mam 1,193 players,
Alfa 3,389 players,
Gamma 1,270 players,
Lambda 2,634 players,

Zobaczymy co przyniesie jutro,nikt by nie chciał.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego aby tyle?- select_world.

Snajper...nikt tego nie powstrzyma...koniec starych światów jest bliski...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego aby tyle?- select_world.

Eta pójdzie pierwsza na odstrzał . Świat zostanie zamknięty jeżeli liczba graczy spadnie poniżej 1000 . Więc niedługo wszystkie zamkną .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego aby tyle?- select_world.

Ja myślę, że nie da się na niektórych światach logować gdyż mogą być zapełnione.Takie jest moje zdanie.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego aby tyle?- select_world.

Ja myślę, że nie da się na niektórych światach logować gdyż mogą być zapełnione.Takie jest moje zdanie.

Kolega dobrze dedukuje,takich to garściami szukać; DDDDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego aby tyle?- select_world.

Pfffy ;/ To niech zamykają ale co...? Odszkodowanie się należy za poświęcony czas i wydane pieniądze a jak nie to mają mnie przenieś, gdzieś to mam, są przecież prawa człowieka, a po za tym to komu by nie było szkoda konta na ponad 70slotów i 1mln pkt walki xD Wiec mam warunek dl adminów, przenosicie mnie na świat v2 (minimum) z kulturką z Delty i 5miast na start i nie ma co więcej pisać, chociaż? No dobra, 10miast ;D
powodzik ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego aby tyle?- select_world.

Ja tam bym wolała tyle ile mam na starym świecie ;DDDDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego aby tyle?- select_world.

Pfffy ;/ To niech zamykają ale co...? Odszkodowanie się należy za poświęcony czas i wydane pieniądze a jak nie to mają mnie przenieś, gdzieś to mam, są przecież prawa człowieka, a po za tym to komu by nie było szkoda konta na ponad 70slotów i 1mln pkt walki xD Wiec mam warunek dl adminów, przenosicie mnie na świat v2 (minimum) z kulturką z Delty i 5miast na start i nie ma co więcej pisać, chociaż? No dobra, 10miast ;D
powodzik ;)

moze jeszcze frytki do tego? przed rozpoczeciem rozgrywki mogles laskawie przeczytac regulamin gry, moze wtedy bys nie plakal.
ludzie nie takie konta(marne 70 slotow) kasowali z wlasnej woli i nikt rabanu nie robil.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego aby tyle?- select_world.

Czytałem regulamin 3/4 razy więc nie wypominaj. Mi szkoda po prostu tych 2lat i tyle. Prędzej czy później skończę ale żeby chociaż pociągnąć ten rok... Hyyy. A pochwal się ile Ty masz.
 
Do góry