Dlaczego przestaliście grać w Grepolis?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25760
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25760

Guest
Może ktoś podobnie jak Ja czasami a jej dość?A może ktoś totalnie dał sobie siana?Podziel się swoją histerią
 

DeletedUser25760

Guest
Polskie Inno powinno wynająć modelki..które dodatkowo grały by w grepo
W zamiast za zdobycie jej miasta zdobywasz też jedną przysługę xD
 
jak ktoś skończył to co szkodzi przymusowy urlop :D

a jeśli chodzi o to dlaczego skończyłem to zapytam tak - co miałoby mnie zachęcić do pozostania?

niektórych zapewne skusi dominacja jeśli faktycznie wejdzie w życie :p bo na becie jakiegoś wielkiego zainteresowania tym nie widzę:p
co do gry to bardziej zniechęcają niż zachęcają, szybkie światy w wakacje? - debilizm, eventy co 2 tyg? - debilizm
wielu graczy czeka na dobry świat jesienią, zobaczymy czy się doczekają:)
 

DeletedUser25760

Guest
Dlatego rekrutacja na modelki była by cały czas
:D
Albo nowy program promocyjny
Znajdź drugą połówkę na grepolis!(alkohol szkodzi zdrowiu)
 

DeletedUser22713

Guest
niektórych zapewne skusi dominacja jeśli faktycznie wejdzie w życie :p bo na becie jakiegoś wielkiego zainteresowania tym nie widzę:p
co do gry to bardziej zniechęcają niż zachęcają, szybkie światy w wakacje? - debilizm, eventy co 2 tyg? - debilizm
wielu graczy czeka na dobry świat jesienią, zobaczymy czy się doczekają:)
Kiedyś nie spodziewaliśmy się że dni bez eventów może być mniej niż z eventami a teraz można się zastanawiać czy eventy nie będą się nakładać :D
 

DeletedUser11134

Guest
Pewnego weekendu mój sojusz miał akcję. Więc gotuję obiad, wysyłam ataki, sprzątam, wstawiam kliny, olewam rodzinę, i nagle taka myśl - co ty kobieto masz za debilne hobby, sprowadzające się do tego, że o określonej sekundzie naciskasz klawisz w laptopie? I robisz to cała noc i cały dzień? Od sześciu lat?? Czy można w ogóle wymyślić coś nudniejszego?
I to był ostatni mój świat.
Obecnie na jednym ze światów mam konto konwersacyjne, aby się od czasu do czasu pokłócić się ze starym kolegą, gdyż nie jestem użytkownikiem portali społecznościowych. Nie wyobrażam sobie, żeby znowu zacząć grać.
Pozdrawiam wszystkich których to ciągle cieszy :)
 

DeletedUser13617

Guest
Ja przestałem grać w grepolis, odkąd bratanica nauczyła mnie gry w Chińczyka. Jest ciekawsza od grepolis a jakie emocje kiedy się rzuca kostką i czeka co wypadnie!

Obecnie na jednym ze światów mam konto konwersacyjne, aby się od czasu do czasu pokłócić się ze starym kolegą, gdyż nie jestem użytkownikiem portali społecznościowych.

Potwierdzam, Hini to okropny kutnik!
 

DeletedUser28872

Guest
Bo stwierdziłem, że wstawanie o 3 w nocy do wyjącej apki nie jest jednak takie pasjonujące jak niektórym budzącym się wydaje. No i ciężko wyjaśnić udziałowcom, że te czerwone liczby w excelu z raportu finansowego wynikają z faktu, że grałem w grę :p
 

DeletedUser13617

Guest
To mój pierwszy wpis w tym temacie i na tym forum. Wcześniej się krępowałem ale pomyślałem - dość tego.
Mam nadzieję, że mój wpis pomoże innym pozbyć się kompleksów i uprzedzeń i dlatego go zamieszczam.

W Grepolis zacząłem grać, żeby zrekompensować sobie pewne niedoskonałości swojej fizjonomii.
Miałem [CENZURA] a wstydząc się zasięgnięcia porady trwałem w przekonaniu, że jestem inny - gorszy i bez przyszłości.

Dlatego wyżywałem się w Grepo i zostałem nawet graczem roku. Kiedy jednak przez przypadek dowiedziałem się, że mój problem może rozwiązać niewielki zabieg chirurgiczny rzuciłem całe to Grepolis i zacząłem żyć pełnią życia.

Nigdy nie traćcie nadziei.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry