Dlaczego przestaliście grać w Grepolis?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25760
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33764

Guest
Witam wszystkich co tu dużo gadać gra dla ludzi którzy albo siedzą na emeryturze i nie mają nic innego do roboty albo mają poważne kompleksy życiowe przez które muszą się gdzieś wyładować i nie mają żadnego celu w życiu po za siedzeniem przed komputerem tylko wygrywać wirtualne światy ,które nie mają znaczenia w życiu realnym. Kiedyś też w to grałem ostro nawet dałem się namówić na nastawianie budzików o 3 lub 4 w nocy żeby wbić komuś klona i inne śmieszne rzeczy, lecz zrozumiałem że to mija się z celem nie ma znaczenia bycie kozakiem w necie siedzenie 24 przed laptopem hehe .Ta gra upada i to kwestia czasu kiedy zniknie nowych graczy nie przybywa bo gra została opanowana przez jak to się śmieje NoLIvów!! któży Ci nie pozwolą spokojnie pograć dla przyjemności bo traktują ten świat jak by był realny. Nie jeden się nabawił nerwicy xD . A żeby pograć sobie tutaj naprawdę dla przyjemności nie ma szans .
 

DeletedUser33726

Guest
Od świata Dzeta dzień w dzień na grze,
teraz już chyba 6 dzień nie wchodziłem. (chyba będę kończył)
ps. widzę że "Sar Gate osiągnął cel"

Jeszcze mnie tylko te XenForo technicznie interesuje
(fajne niektóre rozwiązania, ciekawe jak oni to zrobili
mysli.gif
)
 

DeletedUser27702

Guest
Witam wszystkich co tu dużo gadać gra dla ludzi którzy albo siedzą na emeryturze i nie mają nic innego do roboty albo mają poważne kompleksy życiowe przez które muszą się gdzieś wyładować i nie mają żadnego celu w życiu po za siedzeniem przed komputerem tylko wygrywać wirtualne światy ,które nie mają znaczenia w życiu realnym. Kiedyś też w to grałem ostro nawet dałem się namówić na nastawianie budzików o 3 lub 4 w nocy żeby wbić komuś klona i inne śmieszne rzeczy, lecz zrozumiałem że to mija się z celem nie ma znaczenia bycie kozakiem w necie siedzenie 24 przed laptopem hehe .Ta gra upada i to kwestia czasu kiedy zniknie nowych graczy nie przybywa bo gra została opanowana przez jak to się śmieje NoLIvów!! któży Ci nie pozwolą spokojnie pograć dla przyjemności bo traktują ten świat jak by był realny. Nie jeden się nabawił nerwicy xD . A żeby pograć sobie tutaj naprawdę dla przyjemności nie ma szans .
jak to moja sympatia powiedziała...jestem stara...za stara by nadal tu wbijać i użerać się z inteligentnymi inaczej ;/
jestem na jednym świecie i może go skończę ale nie wiem bo męczy mnie już grepo i brak "bicza" dla innych co psują grę ;/
 

DeletedUser16121

Guest
Jakby tu odpowiedzieć krótko i dosadnie jednocześnie gwarantując sobie pozostawienie tego wpisu na forum ... ;)
Przestałem grać, bo w porównaniu do początkowych serwerów zmienił się zastosowany model biznesowy twórców gry. Obecnie wspierany tutaj model P2W jest nie do przyjęcia, a na dodatek prosty jak konstrukcja cepa.
Najpierw zachęca się gracza darmowym złotem, a niech sobie je wyda i poczuje jak to niby jest fajnie. Jak mu się skończy złoto to pewnie będzie już na tyle zaangażowany w grę, że sobie kupi złoto za złotówki (lub inną walutę). Jeśli gracz jest sknerą to zawsze mu można wytłumaczyć, że może sobie kupić złoto na targu w grze. Zazwyczaj znajdzie się chętne stado aktywistów-złotników, które usilnie będzie mu to tłumaczyć. Wielu graczy na początku naiwnie w to wierzy. Jednak po którymś kolejnym, nierównym starciu z jakimś niby top graczem Złociusiem władcą wyzłoconych armii i murów przychodzi refleksja ile ta gra jest naprawdę warta? Odpowiedź nasuwa się sama i decyzja o rezygnacji z gry staje się prosta :)
 
Poznalem na grepo fajna dziewczyne.zakochalem sie .wzielismy ślub.a potem ona zostawila mnie dla jakiegos zlotnika
No i musialem zerwac z grepolis.bo mi sie zle kojarzy
I nie jest to spam
 
Do góry