Dlaczego zaczęliście grać w Grepolis?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14968
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dlaczego?

Nie prawda!! Travian zawsze był i będzie super gierką zaraz po grepo ;) mi tam sie podoba, typowo agresywna gra :)

w traviana gralem przed ta gra ale tam prawie kazdy gral na bocie i to mozna go bylo piec lat temu wykupic za 100 zl i grales legalnie :p
 

DeletedUser24355

Guest
Odp: Re: Odp: Dlaczego?

szczerze mówiąc często słyszę porównania że travian i plemiona są podobne do grepolis, owszem lecz według mnie grepolis potrafi bardziej wciągnąć niż właśnie te wymienione, oczywiście każdy lubi coś innego ale ja preferuję i zawsze grepolis na pierwszym miejscu ;D
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Re: Odp: Dlaczego?

Ten co dodał post wyżej mnie do tej gry przekonał.
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Re: Odp: Dlaczego?

Pewno przyłożył nóż do gardła :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dlaczego?

Mnie zachęcił kolega wysłał zaproszenie i graliśmy na Bizancjum w jednym sojuszu ale zaczęły się wakacje ja wyjechałem na 2 tygodnie i gdy wróciłem konto zostało usunięte :( potem wróciłem do gry na chwilę teraz podchodzę 3 raz do tej gry i dobrze mi się wiedzie nie licząc że 2 moje sojusze się rozpadły
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Re: Odp: Dlaczego?

Grałem sobie w Baloon Tower Defence 4 i tam aby zdobyć monety premium (coś jak złoto tutaj) za free trzeba było wypełniać ankiety (jak tutaj) lub zarejestrować się na Grepo i zbudować miasto do poziomu 1000 punktów.
Już więcej nie zagrałem w Baloon Tower Defence 4, a punkty na świecie gdzie się rejestrowałem wkrótce przekroczą 2 000 000 :D
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Dlaczego?

Mi tą grę polecił wiele lat temu kolega ze szkoły a zaczołem w nią grać ponieważ lubię strategie i rywalizacje z innymi graczami :)
 

DeletedUser24898

Guest
Odp: Dlaczego?

Mnie namówiła Mama, miała fioła na punkcie tej gry i czasami wstawała o 3ciej w nocy - bo szedł atak :eek:
(a rano o 5tej wstawała do roboty ;))

No z początku gra wydawała mi się taka sobie, ale była to moja pierwsza gra jaką widziałem,
w którą można grać na przeglądarce i dlatego przy niej pozostałem na dłużej.
Gdy już nauczyłem się przełączać widok na podgląd wysp, gra naprawdę mnie wciągnęła
i do dziś dnia nie mogę się wydostać z jej żołądka.
zawstydzony.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego zaczęliście grać w Grepolis?

Ja rozpocząłem grę w grepolis jakieś 3 lata temu. Zachęcił mnie do tego kolega, który grał poprzednio ze mną w traviana. Oczywiście z pierwszego rzutu oka, gra wydawała się przestarzała i niedopracowana. Jakiś czas później wciągnąła mnie i polubiłem jej klimat. Miałem kilkumiesięczną przerwę aż do dzisiaj. Teraz zamierzam odnowić dawne wspomnienia i pograć tak jak kiedyś dawniej i może nawet z tym samym kolegą, który zachęcił mnie do gry...
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Dlaczego?

Świat Delta, kuzyn miał 4-5 miast (nie pamiętam) i codziennie miał ataki od dużo silniejszego gracza, bo nie chciał dołączyć do jego sojuszu. Wtedy pokazał mi tą grę i poprosił, żebym podsyłał szermierzy. Oczywiście za wiele mu nie pomogłem, został podbity, jednak gra mi się spodobała. Pokazałem ją koledze i w wolnym czasie chodziłem do niego, żeby razem poczytać wiki i rozpracować grę. Obecnie "gram" tylko ja.

A ty święty jak zacząłeś?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Przypomniałem sobie jak wprowadzili 2.0 i od razu można było budować cudaki (świat spełniał wszystkie wymagania). Wtedy ja na morzu 23, jako posiadacz wszystkich miast na wyspie (dokładnie 5) postanowiłem, że zacznę budowę. Najbliższy sojusznik oddalony o 3 dni drogi (bo wtedy przecież najważniejsze było miejsce w rankingu), więc napisałem na forum, żeby słali mu surowce, a ja będę bobem. W końcu pewien gracz postanowił zrobić mi na złość i założył miasto na mojej wyspie. Ale się zdziwiłem, gdy cudak znikł :D To była moja pierwsza i ostatnia przygoda z cudami.
A z tym bobem to chodzi o Boba Budowniczego?
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Dlaczego?

Ja zaczełęm grać w grepo przypadkiem.
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Dlaczego?

Ja usłyszałem o grze od kolegi w szkole i postanowiłem spróbbować.I zostałem do dzisiaj:D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Dlaczego?

Pewnego zimnego poranka wypiłem sobie kawkę, później herbatkę, bo tak.
Szukałem sobie na allegro skarpet no i znalazłem takie super extra.
skarpety0000000-398423-a80ff0e86,630,0,0,0.jpg

Tylko, że tamte były ciemniejsze...
No i jak już sobie znalazłem to oczywiście zamówiłem, zadowolony z zakupu zacząłem wpisywać sobie różne teksty np. "Pomocny support", "Greckie igraszki obok wina", "gupie wakacje przy palmie z bananami" i inne takie. Wiem, że nijak to się ma do samych skarpet, ale wiecie- po udanym zakupie człowieka ogarnia euforia.
No i mi wyskoczyło "Grepolis" po grubym zastanowieniu się i pójściem do toalety zdecydowałem się kliknąć w link, zarejestrowałem się, zacząłem grać w grę zwaną grepolis, klikałem sobie w domki, pisałem do innych żeby mnie nie atakowali, bo mieli "większe" miasta po grafice więc się bałem, a wiadomo im większe tym lepsze, przynajmniej w niektórych przypadkach tak jest. I co? Nic.
swir.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego?

Pewnego zimnego poranka wypiłem sobie kawkę, później herbatkę, bo tak.
Szukałem sobie na allegro skarpet no i znalazłem takie super extra.
skarpety0000000-398423-a80ff0e86,630,0,0,0.jpg

Tylko, że tamte były ciemniejsze...
No i jak już sobie znalazłem to oczywiście zamówiłem, zadowolony z zakupu zacząłem wpisywać sobie różne teksty np. "Pomocny support", "Greckie igraszki obok wina", "gupie wakacje przy palmie z bananami" i inne takie. Wiem, że nijak to się ma do samych skarpet, ale wiecie- po udanym zakupie człowieka ogarnia euforia.
No i mi wyskoczyło "Grepolis" po grubym zastanowieniu się i pójściem do toalety zdecydowałem się kliknąć w link, zarejestrowałem się, zacząłem grać w grę zwaną grepolis, klikałem sobie w domki, pisałem do innych żeby mnie nie atakowali, bo mieli "większe" miasta po grafice więc się bałem, a wiadomo im większe tym lepsze, przynajmniej w niektórych przypadkach tak jest. I co? Nic.
swir.gif
Ja gdybym miał taką historię z grepo, nazywałbym się w grze "*Super-Skarpeta*"
swir.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego?

Ja grałem w Plemiona, potem z powodu sesji czy tam obrony pracy musiałem zrobić przerwę i zobaczyłem info o Grepo a że w podstawówce kręciła mnie mitologia, to postanowiłem zaszaleć. Jako Chaos grałem na niemieckiej testowej. Na PL przeniosłem się jak tylko powstała z nowym oryginalnym nickiem :D a potem kolega z polskiego sojuszu z niemieckiego serwera testowego namówił mnie na support.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Dlaczego?

Ja grałem w Plemiona, potem z powodu sesji czy tam obrony pracy musiałem zrobić przerwę i zobaczyłem info o Grepo a że w podstawówce kręciła mnie mitologia, to postanowiłem zaszaleć. Jako Chaos grałem na niemieckiej testowej. Na PL przeniosłem się jak tylko powstała z nowym oryginalnym nickiem :D a potem kolega z polskiego sojuszu z niemieckiego serwera testowego namówił mnie na support.

a ty znowu Kurczak w saporcie? i na kiego ci to?
 
Do góry