1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy administratorów gry oraz moderatorów forum. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu.
    Dismiss Notice

Dlaczego zaczęliście grać w Grepolis?

Dyskusja w 'Karczma' rozpoczęta przez użytkownika swietypio, 25. Lip 2014.

Poleć tę stronę

1. bloodhoundgang

bloodhoundgang

Docenione treści:
    1
    Odp: Dlaczego?

Ja znalazłem reklamę w necie i po prostu się zalogowałem :)

2. Kurczak Dozymetryczny

Kurczak Dozymetryczny

Docenione treści:
    56

no jak to na kiego mi to? https://www.youtube.com/watch?v=CK6jVJLePjY

coś czuję, że w temacie bany sypałyby się za banami...

3. gromala1

gromala1

Docenione treści:
    5

Znudziły mi się gry strategiczne na PC (Imperium Romanum, Grand Ages Rome itp) więc szukałem coś podobnego i natrafiłem na Grepolis. I tak teraz tu siedzę i gram w to. [​IMG]

Ostatnio edytowane: 19. Sty 2016
  4. K.D13

K.D13

Docenione treści:
    0

Ja czytałem książki Riordana o mitach greckich i jak znalazłem tą gre to musiałem spróbować;)

5. theslayer7

theslayer7

Docenione treści:
    15
    Ja zacząłem grać przypadkowo. Kiedyś, gdy miałem 7 (!) lat, masowo zakładałem konta w różnych grach. W większość z tych gier już nie gram. Zacząłem grać 26 grudnia 2012 roku. Szkoda, że nie pamiętam na jakim świecie wtedy grałem. Może ktoś na jakimś starym świecie kiedyś widział gracza o nicku theslayer7? To mój nick.

6. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    309
  7. theslayer7

theslayer7

Docenione treści:
    15
    Ok.

Pamiętam, że na tym świecie (dopiero teraz się dowiedziałem, że to był Korynt), nie osiągnąłem za wiele. Miałem wtedy dopiero 7 lat. Chyba jestem najmłodszym użytkownikiem polskiego Grepolis.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 17. Wrz 2016
  8. doktor14874

doktor14874

Docenione treści:
    39
    Ponieważ byłem głupi [​IMG]?

zalplpl i Big Kamil lubią to.
  9. doloresa-90

doloresa-90

Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich graczy. Grałam 5 lat temu przez 2 lata, przy początkowej pomocy kolegi udało się rozwinąć swoje małe imperium,zdobyć kilka miast, podbić, po trzech latach padł mi laptop, wgrywałam wszystko od początku, Grepolis było pierwszą gierką jaka pojawiła się w tym czasie w telewizyjnej reklamie i..................... zaczęło się od początku. Podobała mi się grafika, ale to prawda że to straszny zjadacz czasu. Co prawda zapomniałam już wszystkie zasady i dużo się tu zmieniło, ale mam nadzieję ,że przy pomocy instrukcji i kolegów coś uda się zbudować.

10. Leśniak22

Leśniak22

Docenione treści:
    1
    Była reklama kumple weszli i zaciekawiło mnie w 2011 roku i do tego czasu zostało :) nie żałuję dobra gierka i przyjemnie się gra.

11. BOWIE

BOWIE

Docenione treści:
    1
    Pojawiła się wtedy nowa gra,komuś kto siedział przed monitorem wieeeeele godzin a wtedy byłem na rekonwalenscencji wydawała się fajnym oknem na "świat". Pogadać z ludkami no i zabawić się . :)

12. Dobry Damian

Dobry Damian

Docenione treści:
    4
    A ja zacząłem grać w taki sposób. W sierpniu 2016r. od gorąca już nie mam siły. Oglądam telewizję. I co sekundę reklama grepolis, grepolis, grepolis. Tak mnie to wkurzyło, że pobrałem na telefon i zacząłem grać. I tak mnie zaciekawiło, że w nią dalej gram.

Big Kamil i virtual lubią to.
  13. GoldenLPU

GoldenLPU

Docenione treści:
    0
    Doświadczony w TSO zastanawiałem się co zrobić ażeby urozmaicić sobie trochę gamingowe przygody. Empire? Niby tak ale ta przygoda trwała 3 dni. Gra zwyczajnie mi nie podeszła. Więc kolejnym krokiem który zamierzałem popełnić to gra w Grepo właśnie. Spodobało się od wejścia dużo bardziej niż Godgame i tak sobie gram póki co od 30 stycznia od 17.31. Czuję jednak że będzie to romans długi i namiętny.

14. Dariosh

Dariosh

Docenione treści:
    30
    Dawno, dawno temu :p a dokładniej 13-02-2016 lekko skacowany ;), mocno zdołowany :D, obejrzałem reklamę w TV, no i z racji braku lepszego wypełniacza czasu wolnego, zacząłem grać.
    Kilka dni na Helorusie, bez sukcesów i nawet prób gry na serio.
    Przejście na Idalium - wygrana świata, nauka gry na profi, kłótnie na forum, poznanie swojej Narzeczonej ;), numer z Piramidą, koniec gry

Obecnie wróciłem pograć na wolnym świecie, mieć azyl przed progesteronem buzującym u A. :D

Shannqa lubi to.
  15. Jamjam 12

Jamjam 12

Docenione treści:
    45
    ja też mniej więcej ... reklama .. choć mnie nie zainteresowała ... klikałem sobie po necie tylko nie mogłem znaleźć pewnej starej gierki i wszedłem na grepo ... no PECH ... po prostu PECH :D

16. basiafl

basiafl

Docenione treści:
    1
    zobaczyłam reklamę a że się nudziłam to stwierdziłam spróbuje i jakoś mnie wciągneło

17. hukos2

hukos2

Docenione treści:
    0
    Kolega grał i spodobało mi się wtedy pierwszy raz grałem na Bizancjum

18. ikollini

ikollini

Docenione treści:
    65
    Znalazłem reklamę w necie i po prostu zalogowałem się, a zacząłem grać w grudniu 2010 na Lambdzie.

zok2r lubi to.
  19. MG34

MG34

Docenione treści:
    464
    Ja poznałem tą grę przez społeczność LGBT. Mam koleżanke która jest gejem i ją podwoziłem na te ich spotkania i oni tam o niczym innym nie gadali tylko o podbijaniu, cofkach i klinach. I tak mnie to zainteresowało, że spróbowałem sam.
    Moim przewodnikiem w grze była znana użytkowniczka tego forum o nicku - redka. Polecam kazdemu początkującemu kontakt z nia własnie! https://pl.forum.grepolis.com/index.php?members/redka.12136/

DonBeker, Big Kamil oraz redka lubią to.
  20. redka

redka

Docenione treści:
    418
    Prawda, i nie tylko grepo go zainteresowało. Masz pozdrowienia od Józia. Mówił, że za 2 złote takiego wypasu to nigdy nie miał i że jesteś kierownik pierwsza klasa :)

DonBeker, MG34 oraz virtual lubią to.