1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice

Dlaczego zaczęliście grać w Grepolis?

Dyskusja w 'Karczma' rozpoczęta przez użytkownika swietypio, 25. Lip 2014.

Poleć tę stronę

1. bloodhoundgang

bloodhoundgang

Docenione treści:
    0
    Odp: Dlaczego?

Ja znalazłem reklamę w necie i po prostu się zalogowałem :)

2. Kurczak Dozymetryczny

Kurczak Dozymetryczny

Docenione treści:
    56

no jak to na kiego mi to? https://www.youtube.com/watch?v=CK6jVJLePjY

coś czuję, że w temacie bany sypałyby się za banami...

3. gromala1

gromala1

Docenione treści:
    4

Znudziły mi się gry strategiczne na PC (Imperium Romanum, Grand Ages Rome itp) więc szukałem coś podobnego i natrafiłem na Grepolis. I tak teraz tu siedzę i gram w to. [​IMG]

Ostatnio edytowane: 19. Sty 2016
  4. K.D13

K.D13

Docenione treści:
    0

Ja czytałem książki Riordana o mitach greckich i jak znalazłem tą gre to musiałem spróbować;)

5. theslayer7

theslayer7

Docenione treści:
    9
    Ja zacząłem grać przypadkowo. Kiedyś, gdy miałem 7 (!) lat, masowo zakładałem konta w różnych grach. W większość z tych gier już nie gram. Zacząłem grać 26 grudnia 2012 roku. Szkoda, że nie pamiętam na jakim świecie wtedy grałem. Może ktoś na jakimś starym świecie kiedyś widział gracza o nicku theslayer7? To mój nick.

6. Shannqa

Shannqa Grepolis Team

Docenione treści:
    285
  7. theslayer7

theslayer7

Docenione treści:
    9
    Ok.

Pamiętam, że na tym świecie (dopiero teraz się dowiedziałem, że to był Korynt), nie osiągnąłem za wiele. Miałem wtedy dopiero 7 lat. Chyba jestem najmłodszym użytkownikiem polskiego Grepolis.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 17. Wrz 2016
  8. doktor14874

doktor14874

Docenione treści:
    39
    Ponieważ byłem głupi [​IMG]?

zalplpl i Big Kamil lubią to.
  9. doloresa-90

doloresa-90

Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich graczy. Grałam 5 lat temu przez 2 lata, przy początkowej pomocy kolegi udało się rozwinąć swoje małe imperium,zdobyć kilka miast, podbić, po trzech latach padł mi laptop, wgrywałam wszystko od początku, Grepolis było pierwszą gierką jaka pojawiła się w tym czasie w telewizyjnej reklamie i..................... zaczęło się od początku. Podobała mi się grafika, ale to prawda że to straszny zjadacz czasu. Co prawda zapomniałam już wszystkie zasady i dużo się tu zmieniło, ale mam nadzieję ,że przy pomocy instrukcji i kolegów coś uda się zbudować.

10. Leśniak22

Leśniak22

Docenione treści:
    1
    Była reklama kumple weszli i zaciekawiło mnie w 2011 roku i do tego czasu zostało :) nie żałuję dobra gierka i przyjemnie się gra.

11. BOWIE

BOWIE

Docenione treści:
    1
    Pojawiła się wtedy nowa gra,komuś kto siedział przed monitorem wieeeeele godzin a wtedy byłem na rekonwalenscencji wydawała się fajnym oknem na "świat". Pogadać z ludkami no i zabawić się . :)

12. Dobry Damian

Dobry Damian

Docenione treści:
    4
    A ja zacząłem grać w taki sposób. W sierpniu 2016r. od gorąca już nie mam siły. Oglądam telewizję. I co sekundę reklama grepolis, grepolis, grepolis. Tak mnie to wkurzyło, że pobrałem na telefon i zacząłem grać. I tak mnie zaciekawiło, że w nią dalej gram.

Big Kamil i virtual lubią to.
  13. GoldenLPU

GoldenLPU

Docenione treści:
    0
    Doświadczony w TSO zastanawiałem się co zrobić ażeby urozmaicić sobie trochę gamingowe przygody. Empire? Niby tak ale ta przygoda trwała 3 dni. Gra zwyczajnie mi nie podeszła. Więc kolejnym krokiem który zamierzałem popełnić to gra w Grepo właśnie. Spodobało się od wejścia dużo bardziej niż Godgame i tak sobie gram póki co od 30 stycznia od 17.31. Czuję jednak że będzie to romans długi i namiętny.

14. Dariosh

Dariosh

Docenione treści:
    30
    Dawno, dawno temu :p a dokładniej 13-02-2016 lekko skacowany ;), mocno zdołowany :D, obejrzałem reklamę w TV, no i z racji braku lepszego wypełniacza czasu wolnego, zacząłem grać.
    Kilka dni na Helorusie, bez sukcesów i nawet prób gry na serio.
    Przejście na Idalium - wygrana świata, nauka gry na profi, kłótnie na forum, poznanie swojej Narzeczonej ;), numer z Piramidą, koniec gry

Obecnie wróciłem pograć na wolnym świecie, mieć azyl przed progesteronem buzującym u A. :D

Shannqa lubi to.
  15. Jamjam 12

Jamjam 12

Docenione treści:
    24
    ja też mniej więcej ... reklama .. choć mnie nie zainteresowała ... klikałem sobie po necie tylko nie mogłem znaleźć pewnej starej gierki i wszedłem na grepo ... no PECH ... po prostu PECH :D

Shannqa, *gandalf* oraz Big Kamil lubią to.
  16. basiafl

basiafl

Docenione treści:
    1
    zobaczyłam reklamę a że się nudziłam to stwierdziłam spróbuje i jakoś mnie wciągneło