Dlaczego zaczęliście grać w Grepolis?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14968
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15508

Guest
Odp: Dlaczego?

Heheh dokładnie, dawno i nieprawda:d

U mnie z grepo było tak, że najpierw wpadły mi do ręki plemiona, potem nuda bo wakacje itd i nagle gdzieś tam pokazała się reklama grepolis, Mój pierwszy świat to Theta gdzie mnie podbili dość szybko, potem NY i znów podbój moich wioch ale jakoś mnie wena naszła na zaczęcie tam od nowa czego teraz nie żałuję bo dzięki temu można bylo poznać fajnych ludzików. Można powiedzieć, że pod skrzydła mnie tam na m46 wziął dość dobry gracz i wraz z 3/4 innymi nauczyli troszkę o grze. Pod koniec udało mi się dowlec do m75 gdzie mnie podbito i chwilkę jeszcze pograć z ludźmi z okolic. I tak jakoś od ponad 4 lat gram w to choć teraz jakby brak weny:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego?

Ja o grepolis dowiedziałem się od kolegi. Graliśmy razem w traviana, premiona i wiele innych..Powiedział mi że znalazł fajną grę od InnoGames. Jak najszybciej usiadłem do kompa, wszedłem na stronę. I cała mnie pochłonęła. Na początku zdawało mi się że to jakiś staroć, ale kilku dniach grania, gra mnie wciągnęła. Graliśmy razem jakieś 2 miesiące, a potem zrobiłem sobie 2 letnią przerwę. Teraz chcę na nowo poczuć ten super klimat :cool:.
 
Odp: Dlaczego?

Ja o grepolis dowiedziałem się od kolegi. Graliśmy razem w traviana, premiona i wiele innych..Powiedział mi że znalazł fajną grę od InnoGames. Jak najszybciej usiadłem do kompa, wszedłem na stronę. I cała mnie pochłonęła. Na początku zdawało mi się że to jakiś staroć, ale kilku dniach grania, gra mnie wciągnęła. Graliśmy razem jakieś 2 miesiące, a potem zrobiłem sobie 2 letnią przerwę. Teraz chcę na nowo poczuć ten super klimat :cool:.

uciekaj póki jeszcze możesz ;)

nie zaczynaj i nie daj sie wciągnąć.
 

DeletedUser14893

Guest
Odp: Dlaczego?

Grałem jeszcze 4/5 lat temu w Damorię, też strategia ale w czasach średniowiecza.Po jakimś czasie mój sąsiad zobaczył jak jego wujek gra w Grepolis, no i zachęcił mnie :p.Tak to się zaczęło i teraz gram od czterech lat z przerwami.Obecnie Troja.
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Dlaczego?

U mnie się to zaczęło, kiedy jeszcze grałem w traviana, grałem w niego bodajże 3 lata i po tych 3 lat mi się znudził, bo nie było adrenaliny, ryzyka i przyjemności z gry, bo każdy sie mnie bał zaatakować, no w sumie nie dziwne, jak byłem prawie top1 :p i zacząłem szukać podobnej gry ale z lepszą grafiką i większymi możliwościami, najpierw natknąłem się na Ikariam, ale denna była ta gra, więc po prostu po 5 minutach ją wyłączyłem, no i szukam dalej, szukam, szukam i patrzę "Grepolis" klikam i pisze, że gra jest w czasach starożytnej grecji, a jako że w szkole lubiłem mitologię postanowiłem zagrać, wszystko było super, można by rzec "gra marzeń" :) bo takiej właśnie szukałem. Zalogowałem się i zacząłem budować domki, ale jakiś gościu po ochronce zaczął mnie farmić, więc poczytałem parę poradników internetowych i dowiedziałem się tam, żeby cofać wojska, stawiać straże itd.... W końcu doszło do tego, że myśliwy stał się zwierzyną i podbiłem gościa ;) a pierwszy podbój tak mnie wciągnął, że wpadłem w jakiś trans i już nie umiałem się zatrzymać i tak już ze 4 lata pykam ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego?

ja swoją przygodę z grepolis zacząłem prawie rok temu. otóż o grze dowiedziałem się o pewnej osoby
z którą grałem dość długo w plemiona. gra nie jest bardzo trudna, zdecydowanie dobry klimat
jak dla mnie. czasem jako gość wpadałem na forum patrząc aktualności itp. postanowiłem ponownie
zacząć, tym razem na świecie Zakros, który niedługo ma wystartować. Jakoś dużo zmian nie wprowadzono do tej pory.
myślę że dobrze będzie jeszcze raz przypomnieć sobie stare dzieje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego?

Szukałem w przeglądarce gry z klimatem średniowiecza/starożytności. Reklama Grepolis przykuła moją uwagę - zarejestrowałem się i od pierwszych kliknięć wiedziałem, że przesiedzę tutaj wiele godzin. Teraz, gdybym podliczył ile, to pewnie jest już ich kilkaset :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego?

Ja tak poprostu przez przypadek włączyłem storne greopolis pomyślałem sobię że się zarejestruje i tak się zaczeło wszystko mój pierwszy
świat to był Psi stare czasy.
 

DeletedUser23843

Guest
Odp: Dlaczego?

Ja lubię strategie ekonomiczno-wojskowe i tak któregoś popołudnia mi się nudziło więc pogrzebałem w necie i wpadłem na to. No i tak gram do dziś. Zacząłem od Rho. ... Ech stare czasy ...
 

DeletedUser23905

Guest
Odp: Dlaczego?

ja trochę przez przypadek i trochę z ciekawości i już ze 3 latka zleciały
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego?

A mnie do tej gry namówił mąż, bo wie, że lubię gry strategiczne. Choć sam w nie nie gra. Było to jakiś czas temu...i tak zostało.
 

DeletedUser23643

Guest
Re: Odp: Dlaczego?

Witam wszystkich, ja przyszedłem tu z umierających gier m in. ogame i traviana :)
 
Odp: Re: Odp: Dlaczego?

moja historia z grepo zaczęła się dość dawno, pamietam ze ukazała mi się reklama grepo na jakiejś innej grze, kliknąłem linka i tak sobie gram od około 5 lat, pierwszy świat na którym grałem przez dość krótki okres czasu to świat Beta a już na poważnie zaczęło się od Epsilonu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Dlaczego?

Gra w Grepolis z mojej strony wynikła z dużej ilości reklam w tv jak i internecie.Osobiście uważam ,że jest to jedna z najlepszych strategi typu browser.:)
 

DeletedUser

Guest
Powiem szczerze, że na Gameforge trochę mi się nudziło i postanowiłam zagościć na IG. Wtedy zaczęłam grać w Grepolis :cool:
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Dlaczego zaczęliście grać w Grepolis?

A ja nawet nie pamiętam jak zacząłem. Kiedyś grałem w jakieś strategiczne podobne to grepo ale były zdecydowanie nie dopracowane. Na grepo dziwnym zbiegiem okoliczności szybko zostałem przywódcą sojuszu i potem mi głupio było zrezygnować (kurcze człowiek jest obowiązkowy) no i tak zostałem już chyba 3, albo czwarty rok.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego zaczęliście grać w Grepolis?

Witam wszystkich, po długiej przerwie wróciłam do gry, a najlepsze jest to że mogę grać na tablecie, i na kompie, i konto jest kompatybilne z tabletem i odwrotnie, nie zawsze mam czas aby włączyć kompa , a tablet mam pod ręką i zawsze mogę zlecić rekrutację lub budowę budynków :} i to jest w tym najlepsze, pozdrawiam wszystkich graczy:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego zaczęliście grać w Grepolis?

Ja zacząłem grać bo mi się nudziło i szukałem czegoś nowego. A potem mi się naprawdę spodobalo i tak zostało.
 
Do góry