Dlaczego zaczęliście grać w Grepolis?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14968
  • Data rozpoczęcia
Odp: Dlaczego?

Proponuję stworzyć konkurencyjny temat zatytułowany- Dlaczego kończę grać w Grepolis :)

haha pomysł dobry
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Dlaczego?

Ja zaczęłem grać w Grepolis, bo pies mi zeżarł pionka od Chińczyka... więc musiałem czymś zająć wolny czas
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Dlaczego?

Hmmm kiedyś siostra mi pokazała Grepolis ale mi się tak nie spodobało i zapomniałam o tym. Jakiś czas później przeglądając neta znalazłam reklamę i zaczęłam tak grać. Pomyślałam: "a spróbuję". Tak się pojawiłam na świecie My i od tamtej pory cały czas tu jestem :p
 

DeletedUser16371

Guest
Odp: Dlaczego?

Hmmm świat My- stare dobre czasy.. potem już tylko nałóg :)
Początek przez reklame na gg
 

DeletedUser12059

Guest
Odp: Dlaczego?

no u mnie to mama mnie wciagnela w ten nalog
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego?

Jestem z wami od niedawna ale też napiszę: Szukałam konkretnie gry osadzonej w antycznym świecie. I znalazłam :)
 

DeletedUser24638

Guest
Odp: Dlaczego?

4 lata temu w 2011 widziałem że kolega gra i nie wiedziałem co to jest. Później mi się spodobało i jest aż do teraz
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego?

Kończę grać ponieważ z emocji rozwaliłem kompa.
 

DeletedUser26357

Guest
Odp: Dlaczego?

a ja przez kobietę (ile można jej słuchać) :p
 
Odp: Dlaczego zaczęliście grać w Grepolis?

Moje grepolisowanie zaczeło sie od reklmay na Eurosporcie :)

To był sierpien zalogowalem sie na Atenach, najpierw trafilem do jakiegos sojuszu cos z Wilkami w nazwie ale szybko sie posypalo....

Pozniej udalo mi sie wkrecic do AMATERASU no i juz jak tam sie dostalem to juz tak zostalem na tym Grepo ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego?

Z nudów oczywiście jak sie z domu ruszyc nie można. Szukałam gry co nie tylko sie siedzi jak bob budowniczy:)
 

DeletedUser11474

Guest
Odp: Dlaczego?

to mialbyc odwyk do warcrafta...okazalo sie ze bardziuej uzaleznia;)
 

DeletedUser20920

Guest
Odp: Dlaczego?

Ja przez zupełny przypadek i tak zostało na kilka juz lat
 
Odp: Dlaczego?

Szukałem dobrej strategii (bo na pc się znudziło , bez ludzi to nie gra) no i jak zaczynałem to faktycznie jeszcze miało to coś wspólnego z strategią , ale jakoś mnie trzyma ta gra i nie chce się oderwać
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser20734

Guest
Odp: Dlaczego?

hihi a ja tylko chciałam zobaczyć i tak patrzę już 4 lata
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dlaczego?

Widziałem reklamę w TV i postanowiłęm spróbować.
 

DeletedUser17710

Guest
Odp: Dlaczego?

Widziałam reklamę w telewizji i mi się spodobała początkowo wszystkie budynki takie malutkie i trochę mnie to zniechęciło, ale później sie wkręciłam i teraz jestem już uzależniona ...
 

DeletedUser26388

Guest
Odp: Dlaczego?

Pamiętam jak zobaczyłem reklamę na którejś ze stron i tak klik - pomyślałem że spróbuje, zobaczę co inni w tym widzą.
Jakby ktoś mnie wprost zapytał co widzą sam ciężko miałbym w kilku słowach odpowiedzieć nawet teraz ponieważ jest tyle argumentów i tak pokrótce zaczęła się moja przygoda i właśnie poznałem świat Beta
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Do góry