Dlaczego zaczęliście grać w Grepolis?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14968
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23989

Guest
Odp: Dlaczego?

Ja znalazłem reklamę w necie i po prostu się zalogowałem :)
 
Odp: Dlaczego?

Znudziły mi się gry strategiczne na PC (Imperium Romanum, Grand Ages Rome itp) więc szukałem coś podobnego i natrafiłem na Grepolis. I tak teraz tu siedzę i gram w to.
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27055

Guest
Odp: Dlaczego?

Ja czytałem książki Riordana o mitach greckich i jak znalazłem tą gre to musiałem spróbować;)
 

DeletedUser25428

Guest
Ja zacząłem grać przypadkowo. Kiedyś, gdy miałem 7 (!) lat, masowo zakładałem konta w różnych grach. W większość z tych gier już nie gram. Zacząłem grać 26 grudnia 2012 roku. Szkoda, że nie pamiętam na jakim świecie wtedy grałem. Może ktoś na jakimś starym świecie kiedyś widział gracza o nicku theslayer7? To mój nick.
 

DeletedUser25428

Guest
Ok.

Pamiętam, że na tym świecie (dopiero teraz się dowiedziałem, że to był Korynt), nie osiągnąłem za wiele. Miałem wtedy dopiero 7 lat. Chyba jestem najmłodszym użytkownikiem polskiego Grepolis.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich graczy. Grałam 5 lat temu przez 2 lata, przy początkowej pomocy kolegi udało się rozwinąć swoje małe imperium,zdobyć kilka miast, podbić, po trzech latach padł mi laptop, wgrywałam wszystko od początku, Grepolis było pierwszą gierką jaka pojawiła się w tym czasie w telewizyjnej reklamie i..................... zaczęło się od początku. Podobała mi się grafika, ale to prawda że to straszny zjadacz czasu. Co prawda zapomniałam już wszystkie zasady i dużo się tu zmieniło, ale mam nadzieję ,że przy pomocy instrukcji i kolegów coś uda się zbudować.
 

DeletedUser26517

Guest
Była reklama kumple weszli i zaciekawiło mnie w 2011 roku i do tego czasu zostało :) nie żałuję dobra gierka i przyjemnie się gra.
 

DeletedUser7769

Guest
Pojawiła się wtedy nowa gra,komuś kto siedział przed monitorem wieeeeele godzin a wtedy byłem na rekonwalenscencji wydawała się fajnym oknem na "świat". Pogadać z ludkami no i zabawić się . :)
 

DeletedUser28932

Guest
A ja zacząłem grać w taki sposób. W sierpniu 2016r. od gorąca już nie mam siły. Oglądam telewizję. I co sekundę reklama grepolis, grepolis, grepolis. Tak mnie to wkurzyło, że pobrałem na telefon i zacząłem grać. I tak mnie zaciekawiło, że w nią dalej gram.
 

DeletedUser29043

Guest
Doświadczony w TSO zastanawiałem się co zrobić ażeby urozmaicić sobie trochę gamingowe przygody. Empire? Niby tak ale ta przygoda trwała 3 dni. Gra zwyczajnie mi nie podeszła. Więc kolejnym krokiem który zamierzałem popełnić to gra w Grepo właśnie. Spodobało się od wejścia dużo bardziej niż Godgame i tak sobie gram póki co od 30 stycznia od 17.31. Czuję jednak że będzie to romans długi i namiętny.
 

DeletedUser26609

Guest
Dawno, dawno temu :p a dokładniej 13-02-2016 lekko skacowany ;), mocno zdołowany :D, obejrzałem reklamę w TV, no i z racji braku lepszego wypełniacza czasu wolnego, zacząłem grać.
Kilka dni na Helorusie, bez sukcesów i nawet prób gry na serio.
Przejście na Idalium - wygrana świata, nauka gry na profi, kłótnie na forum, poznanie swojej Narzeczonej ;), numer z Piramidą, koniec gry

Obecnie wróciłem pograć na wolnym świecie, mieć azyl przed progesteronem buzującym u A. :D
 

DeletedUser29516

Guest
zobaczyłam reklamę a że się nudziłam to stwierdziłam spróbuje i jakoś mnie wciągneło
 

DeletedUser29537

Guest
Kolega grał i spodobało mi się wtedy pierwszy raz grałem na Bizancjum
 

DeletedUser13617

Guest
Ja poznałem tą grę przez społeczność LGBT. Mam koleżanke która jest gejem i ją podwoziłem na te ich spotkania i oni tam o niczym innym nie gadali tylko o podbijaniu, cofkach i klinach. I tak mnie to zainteresowało, że spróbowałem sam.
Moim przewodnikiem w grze była znana użytkowniczka tego forum o nicku - redka. Polecam kazdemu początkującemu kontakt z nia własnie! https://pl.forum.grepolis.com/index.php?members/redka.12136/
 

DeletedUser12136

Guest
Ja poznałem tą grę przez społeczność LGBT. Mam koleżanke która jest gejem i ją podwoziłem na te ich spotkania i oni tam o niczym innym nie gadali tylko o podbijaniu, cofkach i klinach. I tak mnie to zainteresowało, że spróbowałem sam.
Moim przewodnikiem w grze była znana użytkowniczka tego forum o nicku - redka. Polecam kazdemu początkującemu kontakt z nia własnie! https://pl.forum.grepolis.com/index.php?members/redka.12136/

Prawda, i nie tylko grepo go zainteresowało. Masz pozdrowienia od Józia. Mówił, że za 2 złote takiego wypasu to nigdy nie miał i że jesteś kierownik pierwsza klasa :)
 

DeletedUser11134

Guest
MG kłamiesz jak sam Michał Tusk:)
Odp: Dlaczego?

To i ja napiszę.

Szukałem fajnej gry i pytam znajomka czy może coś polecić dobrego. No a ten, że tak i owszem, że jest świetna gra która mi się spodoba. To pytam kolesia co za gra i czemu świetna a ten mi wylicza:

- fajny support bo złożony z aktywnie grających dobrych graczy
- prostota rozgrywki ale na poziomie wykluczającym udział intelektualnych 15-latków
- żadnych durnych eventów dla bachorów więc płynnie śmiga mimo iż nieźle wygląda
- super system pozyskiwania surowców przy pomocy armii
- płatne opcje ograniczone do minimum
- żadnych jednostek specjalnych za pieniążki, żadnego chodzenia na skróty
- wyjątkowa możliwość ekspresowej eliminacji przeciwnika czyli "zabijamy na śmierć" i nie oglądamy już nielubianej mordy
itp itd

Nie chciało mi się wierzyć wiec zapytałem gdzie mogę o tym poczytać. I tu następna litania pochwał dot. forum ogólnego gry...że takie merytoryczne, że żadnego liczenia do tysiąca i gimbo-rozsypanek tylko rozmowa o grze, a po 22 wymiana poglądów na różne mniej lub bardziej ogólne tematy. I że ogólnie ludzie piszą, bo nikt ich nie ogranicza i za słówka nie łapie.

No i wszedłem i wiecie co - tak było. Kiedyś. Dziś każdy z tych punktów jest nieaktualny.
 
Do góry