Dlaczego zaczęliście grać w Grepolis?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14968
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11134

Guest
:)
no to ze mną było tak:
dzieci zaczynały szkołę podstawową, i zerówkę. U starszego cała klasa w to grała, więc on też. Młodszy z zerówki chciał dołączyć, ale starszy zagroził, że go podbije. Młodszy w ryk, jako matka wkroczyłam i oznajmiłam, ze w takim razie też zacznę grać i pilnować porządku. Zapadła cisza. Starszy grzecznie wyszeptał: mamusiu, bardzo ciebie przepraszam, ale to nie jest gra dla mam. Jesteś za stara. Zamurowało mnie - jak to za stara???? Od razu wzięłam młodszego, lognęliśmy , zapisaliśmy się do soja na wyspie, postarałam się załapać ten śmieszny żargon, za kilka dni załatwiłam fuzję z lepszym sojkiem i pozycję założyciela dla mojego 6- latka ( był szczęśliwy, bo mógł zmieniać flagi) a za dwa tygodnie nad ranem ktoś wjechał kolonem do mojego pięknego miasta... Wywaliłam męża z wyra, i razem z przerażeniem patrzyliśmy jak moje miasto płonie. Postanowiłam więc zacząć na nowym serwerze, i zapisać się do jakiejś TOPki. I tak zostało...
 

DeletedUser12136

Guest
A ja się dowiedziałam, że w tę grę gra takie super mega ciacho, no istny cukiereczek, karmeluszek taki. Podobno wszystkie dziewczyny za nim piszczały i mdlały na jego widok, bo taki przystojny, inteligentny, zabawny, elokwentny i wygadany. No to przyszłam podziwiać to cudo... a to tylko MG był
smiley_emoticons_frown.gif
BYRZYDAL
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Do góry