Dołącz do frakcji Powinność!

  • Rozpoczynający wątek General Woronin
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
POWINNOŚĆ

stalker_zew_prypeci.31.05.09_01_172kb.jpg


Powinność - paramilitarna frakcja znana z gry Stalker powraca, aby zapanować nad plugastwami świata Eta!

pijawka_cs.jpg


Jeżeli chcesz do Nas dołączyć, musisz mieć Honor, Odwagę i odpowiednią ilość punktów i i wojska. Przyjmujemy graczy z morza 44, ale czasem można zrobić wyjątek. Próg punktowy jeszcze nieustalony, więc każdy może dołączyć!

NASZ KODEKS HONOROWY
1) Nie pyskuj dowódcom
2) Nie odmawiaj wykonania rozkazu (chyba, że to niemożliwe)
3) Nie zostawiaj przyjaciół i członków Frakcji w potrzebie
4) Pamiętaj, że punkty za domki podczas wojny są niepotrzebne
5) Bądź wierny Sojuszowi, w chwilach Chwały i w chwilach porażek
6) Gracz, który nas zdradzi, prędzej czy później będzie się musiał z nami zmierzyć
7) Odwiedzaj Nasze forum i potwierdzaj tam swoją obecność
8) Gracze którzy wiedzą, że w danym okresie nie będą mogli grać, mają obowiązek zameldować to przywódcy
9) Gracz wyrzucony za nieaktywność będzie mógł wrócić do Sojuszu, jeżeli się usprawiedliwi
10) Nie odmawiaj przyjęcia stanowisk, ponieważ nieliczni je mogą otrzymać
11) Pamiętaj, że to tylko gra!
12) Gramy dla zabawy!


Dołączając do Nas musisz zaakceptować Nasz kodeks, bez którego bylibyśmy kolejną bezmyślną masówką.

Nasza organizacja nie ma sobie równych!


W Naszym Sojuszu obowiązuje podział na oddziały szturmowe. Jest to konieczne do szybkich reakcji na ataki i w miarę bezproblemowego planowania najazdów. Bez tego bylibyśmy kolejną masówką!

Przywódca Frakcji: General Woronin
Zastępca Przywódcy: ............
Strażnik Kodeksu Honorowego: .........
Rekrutant: General Woronin
Głównodowodzący Silami Lądowymi: ..........
Głównodowodzący Flotą: ..........
Główny Ekonomista: .............
Dyplomata: ...........
Moderator Forum: General Woronin


Radioactive.png


Zdradliwi gracze, fanatycy i masówki, nie powstrzymają frakcji Powinność w jej triumfalnym marszu na ratunek planecie i jej mieszkańcom!

Zapamiętaj:
Zawsze znajdzie się stara wódka dla nowych ludzi

z7303797X.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nie dzięki zawsze jak grałem w stalkera to wolałem Wolność
 

DeletedUser

Guest
No cóż...

Ja też ale coś mnie ciągnęło do Powinnosći. Poza tym Wolność nie ma zgrania a Powinność pod tym względem świeci przykładem
 

DeletedUser

Guest
Bardzo fajny opis. Kodeks honorowy bezbłędny, jednak mam kilka uwag:

Nigdy nie grałem w Stalkera i nie mam pojęcia do czego odnoszą się obrazki tutaj wstawione.

Pomarańczowa czcionka (...o wódce) jest słabo widoczna.

Gdybym nie zakładał swojego sojuszu Jarmark Europa zastanowił bym się nad dojściem do was.

...Nasza o(r)ganizacja nie ma sobie równych! - Tutaj bym polemizował :)

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No to tak...

Obrazki w miarę ilustrują to co się dzieje (w miarę)
Pierwszy (duży) przedstawia człowieka z Powinnosci walczącego z mutantem (tzw. Pijawką)
Potem na drugim pod tekstem o plugactwie jest przedstawiona rzeczona Pijawka od Frontu.
Następne 2 zostały użyte do oddanie Stalkerowskiego tematu i wypełnienia pustki ;)

A NASZA OGANIZACJA JEST NAJLEPSZA !!! ;)
 

DeletedUser

Guest
No proszę. Przed godziną zakończyłem grę w "Cleaer Sky" po tym, jak gra trzeci raz się wywaliła w lokacji "szpital". Nie wpadłbym raczej, że można połaczyć grepolis z klimatem Stalkera. I że slogany z megafonów tak zgrabnie sie wpasują. :)

Niemniej trochę brak spójnej koncepcji w tej prezentacji, nawet jeśli tak nie jest, to obrazki wydają się być dobrane i umieszczone dość przypadkowo i bez głębszego związku. No i ten cały "honor"... Proponuję, by nim kto zacznie szafować tym słowem, upewnił się, że jest je sobie w stanie konkretnie zdefiniować i że inni będa je rozumieć tak samo. Bowiem sposobów rozumienia honoru jest multum, a jeszcze więcej jest takich, którzy używają tego określenia w charakterze och, jak dumnie i szumnie brzmiącego ornamentu, za którym nie kryje się znaczenie żadne zgoła.

Ad meritum jeszcze - czy aby rodzielenie zarządu nad armią i flotą między dwie osoby to dobry pomysł? Sądzę, że winny ze soba współdziałać jak jeden organizm, a zatem i podlegać jednej osobie.
 

DeletedUser

Guest
Odpowiedź

Heh Mnie nie wywalało ;)

Obrazki w miarę chciałem dopasować, aczkolwiek trudno było coś znaleźć (wpisuje Powinność a mi wyskakują ciasteczka)

Co do pojęcia Honor to chodzi mi głównie o Lojalność i nie łamanie przysięgi jaka obowiązuje członków naszego Sojuszu.
Jeżeli chodzi o stanowiska Głównodowodzących to każdy ma swoją działkę do wykonania, działają między sobą i podlegają jednej osobie. Zapomniałem też napisać o oddziałach szturmowych, które bardzo ułatwiają reakcję na ataki i ułatwiają ogólną Logistykę

Pozdro
 

DeletedUser

Guest
Aha. A ten kozak, co z kozikiem startuje do pijawki to musi być niemożebnie twardy. :)
 

DeletedUser

Guest
;) ;)

Albo nie ma ammo, a kolba karabinu się złamała na poprzedniej pijawce ;)
 

DeletedUser

Guest
Zapomniałem też napisać o oddziałach szturmowych, które bardzo ułatwiają reakcję na ataki i ułatwiają ogólną Logistykę

To przedni koncept, i koniecznie trzeba o tym napisać, by każdy wiedział, w co się pakuje. :). Z doświadczeń zebranych w "moim" sojuszu na Alfie wynika, że można napotkać silny opór próbując wyegzekwować coś takiego. Niestety, graczom czasem brakuje wyobraźni i przedkładając swój doraźny interes nad długofalowe zyski nader niechętnie godzą się dzielić kontrolą nad >ICH< wojskiem z sojuszem
 
Status
Zamknięty.
Do góry