[Wyjaśnione] Doładowanie złota z Niemczech

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27549
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27549

Guest
Hej,

mam pytanie,czy idzie doładować złoto z Niemczech z niemieckiego numeru?Jest inny cennik czy taki sam i przelicza wszystko?Karta z aldi talk
 

DeletedUser5

Guest
W nowym oknie zakupu premium nie ma możliwości wyboru kraju. Jeżeli logujesz się z Niemiec, napisz proszę zgłoszenie do obsługi gry, wybierając kategorię "payment", i opisując, że chciałbyś zmienić metody płatności na niemieckie.
 

DeletedUser27549

Guest
A co do cen,to będą identyczne(w sensie takie same tylko przeliczone na Euro)czy takie jak na niemieckich serwerach
 

DeletedUser5

Guest
Takie jak na niemieckich serwerach. Wspomnę też, że jeśli zdecydujesz się na zmianę, to wszystkie metody będą niemieckie, jeśli przykładowo posiadasz polskie konto i chciałbyś płacić w złotówkach przelewem, ale w euro za pomocą sms, to niestety tak się nie da zrobić.
 

DeletedUser18203

Guest
A ja tak zapytam troche nie na temat.
Pamietam ze z trzy lata temu na grajac mozna bylo zarobic sobie zloto.
Przy zakupie zlota byla tez opcja Zarob Zloto.
Wchodzilo sie na to i bylo duzo roznych reklam zeby obejrzec,czy jakies ankiety czy cos pobrac i za to dostawalo sie zloto.
W UK to mialem grajac na Polskim serwerze i rozmiawialem otym z kolega z ktorym gralem i On bedac w Polsce tego nie mial.
Pamieta to ktos?
Pytanie czemu niema tego juz?
Inno zarabialo z reklam wczesniej a teraz juz nie musi czy jak?
 

DeletedUser23832

Guest
':
smiley_emoticons_frown.gif


Mieszkasz w Niemczech.
Ładujesz złoto z Niemiec.
 

DeletedUser5

Guest
Mustang5, po prostu skończyła się umowa z firmą, która zapewniała te oferty ;) A z ciekawości, udało ci się wtedy uzyskać jakieś złoto? Ja próbowałam wielokrotnie, ale zawsze miałam informację, że oferta wygasła albo jakiś inny problem :D
 

DeletedUser23832

Guest
Mi się udało. Na gythium jak grepo zaczynałem. Wtedy brałem tel z Orange z abonamentem akurat przez tą opcję zarób złoto. Było za to chyba 1440 złota.
 

DeletedUser27549

Guest
No to jeszcze jedno pytanie.
http://prntscr.com/ddbv7o

jeśli zakupię w Niemczech PSC to przeliczy normalnie bez konieczności zmiany metody?Z tego co wiem to na PSC jest normalnie przelicznik.
 
No to jeszcze jedno pytanie.
http://prntscr.com/ddbv7o

jeśli zakupię w Niemczech PSC to przeliczy normalnie bez konieczności zmiany metody?Z tego co wiem to na PSC jest normalnie przelicznik.

ja korzystałem z PSC z nominałem euro ale to było jeszcze przed tą zmiana i wszystko było ok
przeliczenia chyba nie robi bo przy każdej wartości masz podaną ilość zlota i tyle dochodzi chyba ze jakis bonus do zakupu masz
 

DeletedUser18203

Guest
Mustang5, po prostu skończyła się umowa z firmą, która zapewniała te oferty ;) A z ciekawości, udało ci się wtedy uzyskać jakieś złoto? Ja próbowałam wielokrotnie, ale zawsze miałam informację, że oferta wygasła albo jakiś inny problem :D
Pewnie że zdobyłem i to sporo.
Ostatnio widziałem taka opcje w czasie świata Knossos jeśli się nie mylę.
Oferty były różne.
Za obejrzenie reklamy było z 10złota za ankietę z 50 za ściągnięcie czegoś jeszcze więcej.
Były takie jak mówisz że się nie dało zrobić bo niby jakiś problem,ale pamiętam że złota miałem trochę za to a jeszcze popatrzeć nato że to było wtedy gdzie złoto dawało się głównie tylko na premki to była naprawdę fajna opcja.
Były też co dawali 500 czy nawet 3k złota ale te największe to chcieli dane karty bankowej a to trochę ryzykowne.

A dlaczego nie może być dowolności w wyborze tak jak kiedyś ?

Było by ok jakby taka opcja wróciła.
Gracze mieli by sposób zdobyć złoto nie kupując a Inno by swoje zbierało za reklamy itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
No to jeszcze jedno pytanie.
http://prntscr.com/ddbv7o

jeśli zakupię w Niemczech PSC to przeliczy normalnie bez konieczności zmiany metody?Z tego co wiem to na PSC jest normalnie przelicznik.
Napisz proszę do obsługi, sprawy płatności to grubsza sprawa, dlatego najlepiej będzie bezpośrednio skontaktować się z osobami odpowiedzialnymi za premium i wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące zakupu :)

A dlaczego nie może być dowolności w wyborze tak jak kiedyś ?
Czy masz na myśli dowolność wyboru waluty? W nowym sklepie jest ona ściśle powiązana z krajem, w którym się przebywa. W przypadku przeprowadzki można jednak napisać zgłoszenie i poprosić o zmianę.
 
Do góry