[Ulepszenie] Dobieranie misji wyspowych ze względu na specyfikę miasta woda/ląd

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7800
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem zmiany zawartej w propozycji?

  • Tak

    Głosy: 11 52,4%
  • Nie

    Głosy: 8 38,1%
  • Obojętnie

    Głosy: 2 9,5%

  • W sumie głosujących
    21

DeletedUser7800

Guest
Problem:
Nie wiem jak was, ale ja często mam ochotę walić głową o biurko jak widzę misję typu: obroń się przed 300 jednostkami, wyślij 210 jednostek itp. na wyspach gdzie miasto ma specyfikę typowo morską (biremki/ zapałki). Uniemożliwia to wykonanie misji i blokuje pojawienie się nowej. Dodatkowo na wyspach gdzie mamy tylko miasta morskie, mamy bardzo ograniczoną ilość misji możliwych do wykonania bo duża ich część wymaga posłania jednostek lądowych.

Propozycja:
Proponuję wprowadzić nowe misje dla miast o tematyce typowo morskiej (może to być coś w rodzaju obroń rybaków przed piratami wysyłając 100 statków, albo zniszcz flotę zdradzieckiego kapitana twojego imperium).
Dodatkowo strona dobierała by misje patrząc na przewagę obecnej w danej chwili jednostek (ląd/woda) w mieście.

Dlaczego tak ?
Tracimy dużo cennego czasu i możliwości zdobycia innej misji z nagrodą jakiej poszukujemy (w moim przypadku w 80% jest to przyśpieszony ruch) jeśli mamy posłać 400 lądu a w mieście mamy 100 zapałek:) To też niezwykle irytuje, jeśli szukasz przyśpieszenia/ ataki itp. w końcu się pojawia a tu psikus i nie masz szans go zebrać:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dobieranie misji wyspowych ze względu na specyfikę miasta woda/ląd

Jestem na tak ponieważ
Denerwuje mnie dyskryminacja jednostek morskich oraz nie możliwość wykonania misji w mieście morskim.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dobieranie misji wyspowych ze względu na specyfikę miasta woda/ląd

jestem na NIE. Ponieważ to, że coś jest trudne to znaczy, że dobre.
Jak macie wioski morskie to nie widzę problemu by wprowadzić w nie trochę lądu choć by pod misje wyspowe czy pod farmienie.

Zresztą wielu graczy w każdej wiosce ma ląd - kiedyś bez tego nie dało się grac bo wymagało to wioski rolnicze teraz tak ułatwili, że wprowadzają w śród graczy kalectwo.

nie ułatwiajmy za bardzo gry - ta gra jest gra strategiczną pozwólmy myśleć i kombinować bo to w sumie nie boli a przynajmniej nie powinno
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dobieranie misji wyspowych ze względu na specyfikę miasta woda/ląd

No ja jak mam miasto to full birem lub ogni
Nie mieszam jednostek.
Jak miałem nie dawno 7 wolnych mieszkańców w takim mieście ogniowym to musiałem z 20 razy atakować.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dobieranie misji wyspowych ze względu na specyfikę miasta woda/ląd

Głos za, myślę że ułatwiło by to wykonywanie misji na wyspach na których posiadamy tylko ognie lub biremy,
obroń się przed 300 jednostkami,
tą misje jest dość łatwo wykonać nawet jeśli nie posiadasz jednostek lądowych w mieście wystarczy podesłać sobie wojska z najbliższego miasta. Lecz misji w których należy wysłać jednostki lub zaatakować nie da się wykonać bez jednostek lądowych.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dobieranie misji wyspowych ze względu na specyfikę miasta woda/ląd

Głos za, myślę że ułatwiło by to wykonywanie misji na wyspach na których posiadamy tylko ognie lub biremy,
tą misje jest dość łatwo wykonać nawet jeśli nie posiadasz jednostek lądowych w mieście wystarczy podesłać sobie wojska z najbliższego miasta. Lecz misji w których należy wysłać jednostki lub zaatakować nie da się wykonać bez jednostek lądowych.



Gdy nas mają nas atakować to wieśniaki wystarczą 2x i po kłopocie
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dobieranie misji wyspowych ze względu na specyfikę miasta woda/ląd

Gdy nas mają nas atakować to wieśniaki wystarczą 2x i po kłopocie

a jak trzeba wysłac trochę jednostek to je robimy -- 300 wojaków nie zepsuje nam paczki ogni czy birem na tyle by była tragedia a uwierz mi da nam naprawdę dużo. Nawet wioski rolnicze żeby mieć trzeba posiadać choć minimalną ilość lądu. Do tego szybkie farmienie, 100 koników i zaskoczenie przeciwnika a jak nie ma przeciwnika to trochę def lad na wszelki wypadek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dobieranie misji wyspowych ze względu na specyfikę miasta woda/ląd

No jak mam np. 20 miast ogniowych x30(na ląd) =600 czyli dwie dodatkowe paczki
ja tam lubię mieć pełne składy.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Dobieranie misji wyspowych ze względu na specyfikę miasta woda/ląd

a ja lubie robic misje :)

dla tego nie zmieniajcie gry bo coś lubicie.

Lubie też blondynkę a mam brunetkę
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Dobieranie misji wyspowych ze względu na specyfikę miasta woda/ląd

Jestem przeciw. No trudno, żeby jeszcze system sprawdzał TYLU graczy jaką mają specyfikację miast.
Chcesz wypełnić misję, gdzie trza wojo posłać to je zrób. Zawsze je możesz póżniej skasować jeśli to miasto biremowe/ogniowe.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dobieranie misji wyspowych ze względu na specyfikę miasta woda/ląd

Jestem za. Niezwykle mnie to irytuje, szczególnie teraz, podczas eventu, gdzie trzeba wykonywać jak najwięcej misji, a tam gdzie mam 50 ogni i prawie zero lądu, dają mi misje żebym obronił się przed kilkusetnym oddziałem procków i hoplitów... Albo żebym wysłał x jednostek żeby uprowadzić jakiegoś dzieciaka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dobieranie misji wyspowych ze względu na specyfikę miasta woda/ląd

Z atakiem na nas aż tak źle nie jest gorzej z tym wysłaniem jednostek.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Dobieranie misji wyspowych ze względu na specyfikę miasta woda/ląd

Propozycja zaakceptowana.
 
Do góry