Doborowy Strateg - głosowanie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
doborowy_strateg.png

Zapraszam do głosowania na osobę, która zasłużyła na miano Doborowego Stratega :) Oto kandydaci:

DonBeker
sin123
Azir99
Turgan
Haszeek
Kurczak w sosie własnym​

Aby oddać swój głos, wystarczy napisać w tym temacie nick wybranego forumowicza. Szczegółowe zasady dotyczące głosowania znajdują się tutaj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

nie ma go na liście
a ci którzy na niej widnieją niestety strategami nie są

Manfred niestety zrezygnował z udziału, został usunięty z listy już po tym, jak Sisi oddała swój głos, więc może wybrać inną osobę.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

Omg co to za ludzie?!:D
To niektorzy to chyba nie od tych tematow sie zglosili:rolleyes:
Haszeek niech ma:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

Niech będzie, że sin123 choć ostatnio coś się na czołgi przerzuciła zamiast ogarniać Grepo
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

Ranga najlepiej pasuje do DonBekera, na większość pytań dotyczących gry odpowiada on, więc musi coś sie znac na grepo :D
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

Ja osobiście nie wiem na kogo zagłosować...... Ale jak tak patrzę to zagłosuję na gracza Azir99, zna mechanike gry i gram u niego w sojuszu na kalidonie gdzie z powodzeniem prowadzi Trupy Fantomu. Natomiast jego porównanie na kalidonie pomiędzy pw, a punktami boba mówi samo za siebie, że zna mechanikę gry oraz strategie no i na FO też tutaj się wypowiadał, więc oddaję głos na Azir99
 

DeletedUser

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

mój głosik: Donbeker

Niech będzie, że sin123 choć ostatnio coś się na czołgi przerzuciła zamiast ogarniać Grepo
smiley_emoticons_confusednew.gif

No kurcze, w końcu znalazłam to co tygrysy lubią najbardziej - napier...dzielanie:D
W ogóle to na prawdę chyba za mało zaszłam za skórę, żeby mnie ktoś typował na stratega.
Jest wielu graczy którzy zasługują bardziej żeby się tu znaleźć: np: harnasm, ptaku79 etc etc. Szkoda, że troszkę pozapominano o tych co rzeczywiście wiele tutaj rozsądnie podziałali.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

DonBeker :)

Sylwia-masz racje z tą skurą :p
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

Można wiedzieć, kto mnie zgłosił? Nie wydaje mi się, bym zasługiwał na tą rangę, gdyż w ogóle nie udzielam się w takich działach jak np. Pytania. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że jest to pomyłka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

Jedyną osobą ze zgłoszonych, któa zasługuje na rangę jest DonBeker.
Nawet gdyby manfred był tu wymieniony to w stosunku do Dona byłoby nie fair głosowanie na niego. Nikt nie zaprzeczy temu, że zna się na grze bla bla bla, ale to Dony w ostatnim czasie robił w tej kwestii o wiele więcej od manfreda i nie tylko.
Czyli w sumie pozostałe typy są tutaj nieudanym żartem imo.
 

DeletedUser23534

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

Jedyną osobą ze zgłoszonych, któa zasługuje na rangę jest DonBeker.
Nawet gdyby manfred był tu wymieniony to w stosunku do Dona byłoby nie fair głosowanie na niego. Nikt nie zaprzeczy temu, że zna się na grze bla bla bla, ale to Dony w ostatnim czasie robił w tej kwestii o wiele więcej od manfreda i nie tylko.
Czyli w sumie pozostałe typy są tutaj nieudanym żartem imo.

to oceniamy umiejętności w grze czy wypowiadanie się na forum w tematach poświęconych pomocy innym (jak grać itd) ?
Jak dla mnie to tutaj powinny się liczyć umiejętności a nie to ile ktoś coś na forum napisał. Dlatego tutaj nie zagłosowałem:) dla organizatora
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Doborowy Strateg - głosowanie

to oceniamy umiejętności w grze czy wypowiadanie się na forum w tematach poświęconych pomocy innym (jak grać itd) ?
Jak dla mnie to tutaj powinny się liczyć umiejętności a nie to ile ktoś coś na forum napisał. Dlatego tutaj nie zagłosowałem:) dla organizatora
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
.


Ło jezu.. człowieku...
A wgl przeczytałeś definicje tej rangi ?
Nie rób gnoju z tej ankiety...
 
Status
Zamknięty.
Do góry