[Ulepszenie] dodanie bonusów z misji wyspowej do symulatora

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21225
  • Data rozpoczęcia

pomysł


  • W sumie głosujących
    15

DeletedUser21225

Guest
tytuł dość długi no ale :confused: nie miałem co wymyśleć innego na tytuł
a mianowicie miało by to dodawać do symulatora bonusy osłabiona obrona i osłabiony atak
co by tu tłumaczyć jak ktoś nie rozumie to podam przykład
gracz A przeszpiegował Gracza B ale gracz A ma misje wyspową z osłabionym atakiem
więc gracz A bierze symulator i dodaje bonus osłabiony atak sprawdza ile mu zginie i atakuje
a teraz przykład z obrony:
Gracz A atakuje Gracza B
Gracz b ma z misji wyspowej aktywowaną osłabioną obronę
i ma boga atene rzuca mądrość na atak sprawdza w symulatorze czy straci każdego wojownika no i już
:)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: dodanie bonusów z misji wyspowej do symulatora

Nie wiem, czy ja nie dokładnie czytam czy co, ale nie mogę zrozumieć o co Ci chodzi, poplątałeś troche, możesz dokładniej wyjaśnić ?
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: dodanie bonusów z misji wyspowej do symulatora

używałeś symulator? jak używałeś to można dodać bonusy typu zwiększony atak
ale nie ma tam słabszego ataku i słabszej obrony
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: dodanie bonusów z misji wyspowej do symulatora

Jak dla mnie jest to zupełnie niepotrzebne...bo kto normalny atakuje mając włączony "bonus" osłabionego ataku? Nie szkoda wojska?! A jak już lecą ataki, to jakoś nie myślę o sprawdzeniu w symulatorze, czy agresor się przebije, czy też nie...po co? Czy to coś zmieni? Lepiej brać się za ogarnięcie swoich wsparć i powiadomienie sojuszu w razie braku czasu na dotarcie własnych wojsk.

Ale to takie tylko moje widzimisię :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser21321

Guest
Odp: dodanie bonusów z misji wyspowej do symulatora

Podzielam zdanie wyżej, już wiem o co Ci chodzi, i jest to niepotrzebne, co da Ci wiadomość że agresor się przebije ? ..
 

DeletedUser

Guest
Odp: dodanie bonusów z misji wyspowej do symulatora

Jak dla mnie jest to zupełnie niepotrzebne...bo kto normalny atakuje mając włączony "bonus" osłabionej obrony? :)
a kto normalny patrzy jaki ma bonus w obronie jak atakuje;)

a teraz na serio
robie komus bunt w miescie czyszcze je i wiem ze ma w miare malo obrony a w miescie z ktorego chce wyslac kolona mam oslabiony atak wiec lepiej wyslac atak i liczyc na farta ze kolon sie przebije czy lepiej sprawdzic to najpierw w symulatorze
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: dodanie bonusów z misji wyspowej do symulatora

W grze zdarzają się różne sytuacje, a skoro takie "bonusy" w niej funkcjonują, to powinny mieć swoje odzwierciedlenie w symulatorze.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: dodanie bonusów z misji wyspowej do symulatora

a kto normalny patrzy jaki ma bonus w obronie jak atakuje;)
Hehe...to się zarąbałem w swojej wypowiedzi. Miałem na myśli o atakowaniu z włączonym ujemnym bonusem do ataku, a nie do obrony.

A co do przedstawionej przez Ciebie sytuacji, to ja bym ataku z takim bonusem nie posłał...chyba, że na farmę, gdzie jest pusto, albo do miasta, gdzie wiem, że jest mało defa/nie ma go wcale. Jak ktoś chce, to nikt przecież nikogo nie będzie przekonywał, aby tego ataku nie puszczał.

W sumie, to w symulatorze są cztery wolne miejsca i można to tam umieścić...krzywdy nikomu nie zrobi, dla mnie jest jednak niepotrzebne.

PS: A ten symulator dziwnie wygląda...nie można było tego symetrycznie ustawić po równo w dwóch rzędach, a nie tak jak jest teraz, że w jednym są cztery bonusy więcej niż w drugim?!
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: dodanie bonusów z misji wyspowej do symulatora

W sumie to chyba nie problem. Autorzy skryptów już nam bardzo ułatwili sprawę
no i jest jeszcze miejsce wolne jak napisał DonBeker. Więc wystarczy tam i takowe dodać :)

bonusy.png

P.S.
DonBeker masz 4 wolne miejsca?
Bo ja trzy...
I pewnie miejsca zostawione specjalnie,
bo nigdy nie wiadomo co w Inno wymyślą :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19924

Guest
Odp: dodanie bonusów z misji wyspowej do symulatora

Sprawdzałem to na Juktasie i tam nie ma ostatniego bonusu od bohaterów. Także na "starych" światach są cztery wolne miejsca, a na tych "nowych" z bohaterami są trzy...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: dodanie bonusów z misji wyspowej do symulatora

A no możliwe, ja sprawdzałam na Retimno :)
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: dodanie bonusów z misji wyspowej do symulatora

za nosi się na to że zostanie wprowadzone w życie
smiley_emoticons_sleep.gif
 
Do góry