Dodanie informacji o punktach za poziom budynku w senacie.

Czy jesteś za wprowadzeniem zmiany?


  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser19857

Guest
Nie wiem czy taka propozycja już była, ale postanowiłem, że zaproponuje dodanie informacji przy każdym budynku w senacie ile punktów do rankingu za niego dostaniemy.
 
Odp: Dodanie informacji o punktach za poziom budynku w senacie.

Jestem na nie .
Ilość punktów za budynek jest dostępna na Wiki , a poza tym nie każdego interesuje ile punktów dostanie za budynek aktualnie rozbudowany.
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Dodanie informacji o punktach za poziom budynku w senacie.

Jestem na nie .
Ilość punktów za budynek jest dostępna na Wiki , a poza tym nie każdego interesuje ile punktów dostanie za budynek aktualnie rozbudowany.
Jeżeli tylko, dlatego jesteś na nie to można wprowadzić, że to będzie opcjonalne, czyli w ustawieniach będziesz mógł zdecydować czy chcesz taką informację czy nie.
 
Odp: Dodanie informacji o punktach za poziom budynku w senacie.

Jeżeli tylko, dlatego jesteś na nie to można wprowadzić, że to będzie opcjonalne, czyli w ustawieniach będziesz mógł zdecydować czy chcesz taką informację czy nie.

Jako opcjonalnie można dodać tylko po co ?
Na etapie gry gdzie masz 50 miast dodatkowa ikonka w senacie to nic fajnego , a ranking nie jest ważny chyba dla nikogo ( no chyba ,że wojowników)
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Dodanie informacji o punktach za poziom budynku w senacie.

Dla graczy zaawansowanych nie jest to istotne, ale dla graczy rozwijających się na światach wojowników to może być przydatny dodatek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodanie informacji o punktach za poziom budynku w senacie.

a po co komu wiedzieć ile ma punktów budynek? punktami miasta nie podbije
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Dodanie informacji o punktach za poziom budynku w senacie.

Jestem na nie, według mnie jest to zbędę, po co komuś potrzebne ile punktów daje konkretny budynek? jak napisał kurczak punktami miasta nie podbijesz... jedynie na początku świata może okazać się to przydatne, ale wtedy należy skorzystać z wiki.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Dodanie informacji o punktach za poziom budynku w senacie.

Na nie, po co? Ja jak chcę się dowiedzieć ile pkt dostanę to patrzę na wiki, a po za tym punkty nie walczą a ja się głównie wojskiem zajmuję. Głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodanie informacji o punktach za poziom budynku w senacie.

Tak jak poprzednicy jestem na nie. Inni dobrze już to ujęli dlaczego.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Dodanie informacji o punktach za poziom budynku w senacie.

Jestem na nie to może się przydać tylko ''bobom budowniczym'' :)
 

DeletedUser19691

Guest
Odp: Dodanie informacji o punktach za poziom budynku w senacie.

Tak,ale tylko wtedy gdy można by to było odznaczyć w ustawieniach.Początkującym może to się przydać-tym co lecą na punkty...
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Dodanie informacji o punktach za poziom budynku w senacie.

Rozpiska ile za który poziom dostaniemy punktów jest tutaj - http://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Tabela_punktów
Punkty z rozbudowy miasta nie mają większego znaczenia w tej grze tym bardziej, że często nie buduje się całych miast aby oszczędzić wolnych mieszkańców. Odrzucam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry