[Ulepszenie] dodanie Posiłków - procarzy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24190
  • Data rozpoczęcia

Ocena pomysłu dodania posiłków - procarzy

  • Tak

    Głosy: 24 88,9%
  • Nie

    Głosy: 2 7,4%
  • Nie wiem co o tym mysleć

    Głosy: 1 3,7%

  • W sumie głosujących
    27

DeletedUser24190

Guest
Witam
Już jakiś czas temu zauważyłem ale dopiero teraz pokusiłem się spłodzić tę myśl/pomysł, że w grze właściwej (poza eventami które już się odbyły) nie mamy możliwości otrzymać w nagrodę za wykonanie zadań wyspowych posiłków z procarzami, które można wykorzystać przy budowie lub odbudowie straconych jednostek. Pozostałe jednostki lądowe jeszcze poza katapultami i mitycznymi sa dostępne w takiej formie (posiłków). Może można by ta kwestię uzupełnić. Co Wy na to drodzy gracze???
 

tomaszek79

Zespół Grepolis
Odp: dodanie Posiłków - procarzy

w sumie skoro praktycznie wszystkie jednostki lądowe są dostępne to czemu miało by nie być i procarzy?jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: dodanie Posiłków - procarzy

Witam
Już jakiś czas temu zauważyłem ale dopiero teraz pokusiłem się spłodzić tę myśl/pomysł, że w grze właściwej (poza eventami które już się odbyły) nie mamy możliwości otrzymać w nagrodę za wykonanie zadań wyspowych posiłków z procarzami, które można wykorzystać przy budowie lub odbudowie straconych jednostek. Pozostałe jednostki lądowe jeszcze poza katapultami i mitycznymi sa dostępne w takiej formie (posiłków). Może można by ta kwestię uzupełnić. Co Wy na to drodzy gracze???

Racja, za inne jednostki możemy zdobyć np. szreki, łuczników i hoplitów, a procarzy to jakoś nie. Mała opcja, ale bardzo przydatna. Jestem ZA :eek:
 

DeletedUser5

Guest
Przydatna propozycja, przenoszę ją do zaakceptowanych.
 
Do góry