dodatek do firefoxa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2150
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2150

Guest
Znalazłem jakiś czas temu dodatek do firefoxa podobny do tego toolbara z który ostatnio dostaliśmy mozliwość korzystania. Tamten dodatek jest chyba podobny ale nie wiem bo go jeszcze nie uzywałem i nie wiem czy moge z niego tez korzystac.Moge podac link do tego dodatku jezeli bedzie taka potrzeba
 

DeletedUser5716

Guest
A jak się nazywa ten dodatek?

Bo na firefoxa jest ich od groma.
 

DeletedUser2150

Guest
czy ktos tu sie zajmuje dodawaniem odpowiedzina pytania??

-------------------

moge dodac link jezeli to ułatwi....zaraz dodam

Posty połączyłem, następnym razem użyj opcji edytuj.
Kamil (yetj)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Skoro to nie bot, to raczej można tego użyć... Ale poco skoro jest oryginalny toolbar ? :))

Lepiej jak wypowie się jakiś moderator, bo bana dostane za podpuszczanie do oszustwa :D
 

DeletedUser2150

Guest
czy ktoś z moderatorów mógłby sie wreszcie pofatygować z oddaniem odpowiedzi na to moje pytanie??czy moze raczej zostanie ono bez odpowiedzi??
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że ten dodatek co mówisz nie jest żadnym botem czy coś w tym stylu.
Działa on na tej samej zasadzie co oryginalny tylko ma inna oprawę graficzną i nie jesteśmy pewni tego źródła.

Polecam jednak produkt firmowy, mamy pewność, że jest to zrobione dobrze, bez żadnych przecieków np danych.
 

DeletedUser

Guest
mam nadzieje ze nie zostane za ta wypowiedz ukarany ale nie wiem tak naprawde o co chodzi
po co sie pytac o cos co niekoniecznie jest legalne jak jest dostepne praktycznie to samo legalnie z blogoslawienstwem Grepolis
no chtba ze w tym dodatku o ktorym mowa nie wszystko jest legalne:)
 

DeletedUser2150

Guest
po to sie pytam o ten dodatek bym mógł dowiedziec sie czy nie jest zabroniony i ewentualnie wtedy mógłbym go sprawdzic czy jest lepszy (dla mnie) czy gorszy od propowanego z grepolis
 

DeletedUser5716

Guest
pobrałem ten dodatek, ale niestety działa on tylko na angielską wersję grepolis.
 

DeletedUser

Guest
The toolbar just been updated new version is , v.1.5.5

https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/grepolis-toolbar-230357/

Now have an automated way to add the cities in the list and supports up to 70 and more worlds.

It a simple toolbar, from a gamer who loves grepolis, open source and open in new suggestions! :)

Google Translation
Pasek niedawno zaktualizowana wersja, v.1.5.5
https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/grepolis-toolbar-230357/

A teraz sposób zautomatyzowany, aby dodać miasta na liście, a obsługuje do 70 i więcej światów.

To prosty pasek narzędzi, z graczem, który kocha Grepolis, open source i otworzy się w nowym sugestie! :)
 
Do góry