Dodatek zmieniający grafikę

  • Rozpoczynający wątek fallout152
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam wszystkich.

Widziałem wiele propozycji odnośnie zmian grafiki w grze, dodaniu animacji, trybu dnia i nocy, etc. InoGames tego raczej nie zrobi a co gdyby gracze stworzyli własny dodatek do FF który będzie powodował wyświetlenie się innej grafiki niż ta z serwera?
To by dawało nieograniczone możliwości, począwszy od przeniesienia grafy z 2.0 do 1.0(zmiany wersji może nie być) a skończywszy na zamiany swojego polis na jakieś futurystyczne cudo, dla osób chcących chwilowo odsapnąć od greckiego wystroju. Gracze robili by swoje skórki i każdy mógłby jakąś wybrać dla siebie, może nawet inną w każdym mieście.

Ja takich umiejętności nie posiadam ale jestem ciekaw waszych opinii, jeśli będzie zachwyt to może znajdzie się ktoś kto tego dokona.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatek zmieniający grafikę

co do tego: Żeby zrobić skórkę potrzebny jest program. Żeby zrobić program potrzebna jest umiejętność. A taki chodźby mały programik robi się parę miesięcy, więc jak ktoś się uprze to skończy w 2012. Poza tym potrzebny będzie program wgrywający daną skórkę na grepo, a to się wiąże z przeciążeniem serwera, problemy z wyświetlaniem, i wirusami itp. itd.

pomysł fajny,ale zamieszania z tym tyle, że... dużo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatek zmieniający grafikę

Jak to wgrywający na grepo? Skórki mogły by być na jakimś innym serwerze albo nawet mogły by się wyświetlać z dysku. Nie wiem czy korzystałeś z programu adblock który blokuje wyświetlanie się niektórych obrazków lub animacji i nie ma to nic wspólnego z wchodzeniem na serwer.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatek zmieniający grafikę

Nie możliwe by ktoś się tego podjął heh . Chociaż chciałbym zobaczyć u siebie w mieście WTC , Big Bena , Pentagon czy Pałac kultury a do tego latające ufo nad Titanikiem hehe :D Bez obrazy ale zejdź na ziemię ;) Ale przyznaję , pomysł nawet fajny :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatek zmieniający grafikę

Jak to wgrywający na grepo? Skórki mogły by być na jakimś innym serwerze albo nawet mogły by się wyświetlać z dysku. Nie wiem czy korzystałeś z programu adblock który blokuje wyświetlanie się niektórych obrazków lub animacji i nie ma to nic wspólnego z wchodzeniem na serwer.

Jak niby chcesz zmienić daną wychodzącą ze swojego kompa albo innego serwera? To że sobie coś zablokujesz to całkiem inna bajka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatek zmieniający grafikę

Jak niby chcesz zmienić daną wychodzącą ze swojego kompa albo innego serwera? To że sobie coś zablokujesz to całkiem inna bajka.


A tutaj się akurat mylisz, taka podmiana jest możliwa, a ponad to nie zajęło by to aż tak długo czasu;)
 

DeletedUser11909

Guest
Odp: Dodatek zmieniający grafikę

wolałbym raczej coś prostszego czyli np. widoczne ruchy własnych wojsk na mapie świata

a co do pomysłu przed mówcy, dało by się to zrobić lecz trza byłoby najpierw stworzyć świat testowy, aby wykryć błędy oraz ewentualne nie dociągnięcia, potem wdrożyć to na światy bardziej rozwinięte (chodzi tu o światy tzw. 2.0), potem ewentualnie gdy pomysł by się spodobał i nie było by zbytnie komplikacji, wgrać na światy starsze, ale jak już to ktoś powiedział zabawy z tym jest na co najmniej do Wielkanocy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatek zmieniający grafikę

a może zrobić animację warunków pogodowych np. deszcz lub upał które sprawiałyby plusową lub minusową skuteczność wojsk w boju.
W czasie deszczu okręty ogniowe nie miałyby zbyt dużych szans na zwycięstwo a w upale +50% do ataku ;)
z lądem podobnie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatek zmieniający grafikę

hehe, to by raczej nie przeszło, ale patent fajny=]
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Dodatek zmieniający grafikę

a może zrobić animację warunków pogodowych np. deszcz lup upał które sprawiałyby plusową lub minusową skuteczność wojsk w boju.
W czasie deszczu okręty ogniowe nie miałyby zbyt dużych szans na zwycięstwo a w upale +50% do ataku ;)
z lądem podobnie :)
i badanie "meteorologia" by mogło zyskać nowe znaczenie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatek zmieniający grafikę

a co do pomysłu przed mówcy, dało by się to zrobić lecz trza byłoby najpierw stworzyć świat testowy, aby wykryć błędy oraz ewentualne nie dociągnięcia

Nie chodzi o to by zmieniać coś na jakimkolwiek świecie, nie chodzi o to by zmieniać coś na serwerze, do hakerstwa was nie namawiam :) Chodzi o to by zmienić już otrzymane wyniki w przeglądarce.
Takie programy są, podałem przykład adblocka, ktoś mi odpowiedział że to nie to samo, może i tak ale on oprócz usuwania(raczej nie wpuszczania go) danego obrazka dodaje także ikonkę "zablokuj", rzecz polegała by na tym by taka ikonka miał po prostu inny odnośnik. Widziałem też bodaj dodatek który w początkowej fazie wczytywania się obrazów zastępował je miniaturami, to już prawie to samo.
Taki dodatek mógłby też nie tylko zmieniać już istniejące rzeczy ale też dodawać nowe, np wspomniane efekty pogodowe i może nawet jakieś dźwięki choć nie znam waszej opinii na ten temat.

PS To co nam wyświetla przeglądarka a co jest na serwerze to dwie inne sprawy. Loguję się z dwóch kompów na przemian(IP i konto to samo :) ) Jak trochę pogram na pierwszym i zostawię włączone grepo i następnie pogram jakiś czas na drugim i znów na pierwszym to zanim odświeżę ekran(trzeba się ponownie zalogować) to widzę zupełnie inne ilości surki niż mam w rzeczywistości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry