Dodatkowa informacja w panelu „Widok budynków – Senat …”

  • Rozpoczynający wątek 1rom
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za umieszczeniem dodatkowej informacji w "Widok budynkó - Senat ..."


  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Przy rozbudowie kilku miast aby podjąć właściwą decyzję o budowie czy rozbudowie kolejnego obiektu bardzo przydatna jest informacja w postaci punktów jakie miasto na za wybudowane obiekty. Obecnie informację ile punktów ma miasto za wybudowane obiekty można znaleźć przeglądając miasto na mapie lub przeglądając wykaz posiadanych miast w rankingu. Jest to niezbyt wygodne.
Propozycja aby w oknie panelu „Widok budynków – Senat …” za napisem „Kolejka budowy (7/4)” była informacja „Punkty 13 324 (200)”. Liczba w nawiasie informowałaby o ile punktów powiększy się punktacja miasta po zrealizowaniu „Kolejki budowy”.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatkowa informacja w panelu „Widok budynków – Senat …”

No ok, ale pytanie w jakim celu potrzebna taka informacja?? Po za tym w wiki jest tabela przyrostu pkt za każdy kolejny poziom wszystkich dostępnych budowli...Jestem na nie, nie wydaje mi się to przydatną informacją..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatkowa informacja w panelu „Widok budynków – Senat …”

Szanowny Panie Jimmy2882.
Mogę przypuszczać na podstawie Pana komentarza że w tej grze ma Pan 2 lub trzy miasta w końcowej fazie rozbudowy. Tak się składa że aktualnie mam tylko 15 miast w rozbudowie. Miasta te są na różnym poziomie rozbudowy, a mianowicie od 700 pkt. Do 11000 pkt.
W budowie czy rozbudowie obiektów w w każdym miesicie stosuje inne priorytety które są uzależnione od stopnia rozbudowy.
I tak dzielę miasta które mają do 2000 pkt., do 5000 pkt, do 8000 pkt., i ponad 8000 pkt. Wynika to z jednej strony aby był zapewniony harmonijny wzrost budowli a z drugiej strony aby tworzyć odpowiednie zabezpieczenie w postaci woja i floty.

Często gdy uruchamiam komputer ma ponad 10 ikon informujących mnie o zakończeniu jakiegoś etapu bodowy. Jest to bardzo fana sprawa gdyż przechodzę od razu do okna „Senatu” właściwego miasta gdzie mam podjąć decyzję co dalej budować. I w tym momencie przydałaby się informacja mówiąca na jakim etapie jest rozbudowane miasto. Można z mapy zobaczyć ile miasto ma punktów a potem ponownie przejść do „Senatu” ale przy 10 pozycjach to kłopotliwa operacja w szczególności gdy łącze jest wolne.

PS. Dziękuję za bezpłatną poradę farmaceutyczną
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatkowa informacja w panelu „Widok budynków – Senat …”

Dokładnie, na tym serwerze mam 2 miasta, na następnym ponad 70, wszystko zależy od pkt widzenia, po powyższym poście wnioskuje, że kolega zakłada nowe miasta, a nie podbija już rozbudowane, niestety ja nie jestem zwolennikiem kolonizacji, dlatego też propozycja ta wydaje mi się zbędna, oczywiście nie jestem do niej negatywnie nastawiony, ale wychodzę z założenia, że pkt ogólne nie grają i mam takie zdanie, a nie inne. Za pewne znajdą się osoby, które poprą Twoją propozycję, niestety ja do nich nie należę, sorki...

P.S.
*Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania, lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Kązdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu zdrowiu lub życiu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatkowa informacja w panelu „Widok budynków – Senat …”

Dziękuję za wyrozumiałość. Na jednym serwerze mam 22 miasta a na drugim mam ponad 200.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Dodatkowa informacja w panelu „Widok budynków – Senat …”

Każdy Bob budowniczy będzie wniebowzięty i bez urazy ale taka informacja jest po prostu zbędna , za to pojawi się więcej miast w stylu 13716 pkt co potem aż strach podbić :) Dla mnie wystarczającą informacją jest ile dany budynek potrzebuje mieszkańców oczywiście pod względem strategicznym czyli specjalizację miasta a twój pomysł po prostu nic do gry nie wnosi poza chyba dodatkowymi lagami . Oczywiście zagłosowałem że jest mi to obojętne ale to tylko dlatego ze mogłem nie odkryć innego przeznaczenia niż to które zawarłeś w propozycji
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Dodatkowa informacja w panelu „Widok budynków – Senat …”

Informacja jest zupełnie zbędna. Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry